Ηλεκτρονικό τσιγάρο

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος...
ο δικός σου χρόνος είναι καινούργιος κ δεν βρίσκω κ το νήμα να σου ευχηθώ.
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Λίγα λόγια από την δική μου οπτική για το sx mini m class...

θετικά
ποιότητα κατασκευής - αισθητική
αναβάθμιση λογισμικού από πι-σί
αναλυτικές ενδείξεις στο μενού
5 μνήμες αποθήκευσης
κλείδωμα ατμοποιητή - αντίστασης
ότι μπορεί και κλείνει
η αυτόματη περιστροφή της οθόνης
η θέση usb θύρας

Αρνητικά
μικρός κουδινισμός στα πλήκτρα +/-
μπερδεύομαι με την κυλιόμενη ρύθμιση (το βάζω στην κάθετη θέση για να κάνω τις αλλαγές χειροκίνητα)
μικρή οθόνη για τα δικά μου μάτια.
η ποιότητα κατασκευής (γιατί με αγχώνουν οι όποιες φθορές που θα γίνουν πάνω του, γρατζουνιές κλπ)

Προς εξερεύνηση
Όταν το φορτίζω από usb μάλλον δεν μου δείχνει ότι είναι φουλ φορτισμένη...
ποιοτητα κατασκευης στα θετικα με κουδουνισμο δεν υπαρχει..
...τι ατμιζες παλι !!! :roflmao:

κατσε να περασει κανας μηνας και βλεπουμε...:D
 


Μηνύματα
53
Reaction score
27
Έχετε ανοίξει κανένα θέμα με υγρά αναπλήρωσης;άμα ξέρει κανείς ας στείλει κανα λινκ να διαβάσω έχω κολλήσει με τα υγρά της. Vaponaute Kai five paws και θα ήθελα να δοκιμάσω τπτ από.τυχαια έπεσα στο icement της joytech πραγματικά αυτή η μεντα τα σπάει.2 τζούρες και πάγωσε το κρανίο μου!!!!!
 

Μηνύματα
53
Reaction score
27
Τώρα κατάλαβα που οφείλεται οι τόσες βροχοπτώσεις που είχαμε φέτος!με τέτοια ντουμάνια που παράγεται εσείς εδώ ατμών αυξήθηκαν οι σχηματισμοί σύννεφων!θα σας καταγγείλω στο υπουργείο μάλλον καλύτερα στην αγγελοπουλου με την εναλλακτική κυβέρνηση που εχουμε βλέπε αφαίρεση των κάδων σκουπιδιών ώστε να μην ανάβουν φωτιές οι αντιεξουσιαστες σίγουρα θα σκεφτούν κάτι πρωτοτυπώ και για σας
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Ποιος θέλει να παραγγείλουμε μαζί για να βγει φθηνότερα; :D
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Meteorite mod :party:

Μονο 5 κομματια .....προλαβετε :D

https://ecig-city.com/shop/meteorite-mod-by-relik
Έκανα παραγγελία! Μαζί παρήγγειλα σύρμα φτιαγμένο απο ανταλλακτικά απο παλιότερα service του C3PO ( 0,00321578373Ω, μετρημένα σε συνθήκες μηδενικής βαρύτητας επίσης ) και για να αποδόσει καλά το πακέτο, βρήκα απο το μοντέλο προπαραγωγής του USS Enterprise ένα μίνι thruster!! Μέχρι να παραλάβω, κάνω υπολογισμούς για το πόσα warp θα πρέπει να φορτώσω προκειμένου να πάρω τη καλύτερη δυνατή γεύση. Απο υγρά, δεν το συζητώ, ξεπερασμένα γι'αυτό το setup. Θα κάψω plasma απο τον ιδρώτα του ET τον οποίο πρώτα θα έχω ταΐσει με το προϊόν του οποίου τη γεύση θα θέλω να ατμίσω. Να'σαι καλά Κώστα, στο τσακ πρόλαβα την ευκαιρία!
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Ωραία, παρέλαβα κι εγώ τον subtank mini, έβγαλα την 0.5Ω αντίσταση, έβαλα την 1.2Ω, του έβαλα και υγρό, όλα καλά... Αν είχε έρθει και το mod μου για να τον χρησιμοποιήσω, θα ήμουν πανευτυχής...
 


Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Προς το παρόν δεν εχω κάποιο mod, καθώς το vamo v5 απεβίωσε προχθές και το vamo v8 είναι κολλημένο στο αεροδρόμιο εδώ και μια εβδομάδα. Επομένως, προς το παρόν δεν μπορώ να μοιραστώ εντυπώσεις μαζί σας. ΟΚ, το πακέτο πλήρες, κατασκευαστικά καλός, αν και το βίδωμα της βάσης του aerotank μου φαίνεται πιο "στιβαρό" σε σχέση με του subtank.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.324
Reaction score
93.910
Όταν θα βγει κάνα σοβαρό μοντάκι που να έχει λύσει τα βρεφικά προβλήματα (να μην παίρνει φωτιά αυτό ή το βαμβάκι, να μην έχει την φοβερή ποιότητα κατασκευής...κουδουνίστρας, να μην τα παίζει η οθόνη, να κρατάει σταθερά τα βατ) ξυπνήστε με...:p

Τώρα πάω για ύπνο.
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Όταν θα βγει κάνα σοβαρό μοντάκι που να έχει λύσει τα βρεφικά προβλήματα (να μην παίρνει φωτιά αυτό ή το βαμβάκι, να μην έχει την φοβερή ποιότητα κατασκευής...κουδουνίστρας, να μην τα παίζει η οθόνη, να κρατάει σταθερά τα βατ) ξυπνήστε με...:p
Τώρα πάω για ύπνο.
Το εχει βρει ο Κεφαλας αλλα δεν το λεει για να μην το μαθει ο Μη.
 




zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Ipv μας αφησε χρονους. Ευτυχως που ειχα καβατζα το μηχανικο, μεχρι να ερθει το smok.

View attachment 47295
Δεν ξέρω γιατί, αλλά τα μηχανικά μοντ μου αρέσουν πολύ περισσότερο από τα κουτάκια.
Κατά βάθος είμαι αναλογικός τύπος μου φαίνεται.:D


Γιάννη πολύ ωραίο το μοντάκι σου, από πού?
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Δεν ξέρω γιατί, αλλά τα μηχανικά μοντ μου αρέσουν πολύ περισσότερο από τα κουτάκια. Κατά βάθος είμαι αναλογικός τύπος μου φαίνεται.:D
To sx mini έχει και τέτοια ρύθμιση... για αναλογικούς...:D


Γιάννη πολύ ωραίο το μοντάκι σου, από πού?
από Κίνα το έχει πάρει... τι άλλο ήθελες να ακούσεις....:roflmao:
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
το sx κανει τα παντα .....μπορεις νακους και μουσικη....
...ταυτοχρονα να το χρησιμοποιεις με το μωρο σαν κουδουνιστρα :laugh:

το ωραιο ειναι οτι μπορεις να παιζεις με kanthal και θερμοκρασια ...η ni200 χωρις θερμοκρασια..

τελειο.......:party:
 
Last edited:


Staff online

  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.408
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top