80s,90s Garage & Psychedelic Revival












cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
The Malarians - Good Times from EP "Know" (1988) Chunk Records


Για παρτυ σου ασμη, απο τους συγχρονους ανθρώπους των σπηλαιων, απο τα καλυτερα garage συνολα. Λυσσαξες σημερα :lolsign: ασε που φανερωσες και την ηλικια σου, πολυχρονεμένος κι ωριμος :lol:
 



Μηνύματα
1.337
Reaction score
1.649
The Malarians - Good Times from EP "Know" (1988) Chunk Records

Για παρτυ σου ασμη, απο τους συγχρονους ανθρώπους των σπηλαιων, απο τα καλυτερα garage συνολα.
Thanks cos :drinks:
Λυσσαξες σημερα :lolsign: ...
Home alone - για όλο το ΠΣΚ - είπα να ξεχαρμανιάσω λιγάκι, για να θυμηθούμε οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι (τον Στάθη και τη Χριστιάνα εννοώ :))

... ασε που φανερωσες και την ηλικια σου,
Δεν την είχα κρύψει και ποτέ, είμαστε περίπου :lolsign:

... πολυχρονεμένοι κι ωριμοι :lol:
συνομήλικοι :fuckyou:
 

Μηνύματα
1.337
Reaction score
1.649
Δηλαδη ο πολυχρονεμένος το εχει Hitch-Hyke imitation και ο νεος το εχει original Motherwit? Πως γενεν αυτό? :lolsign::roflmao::lol:

Το βίδεο είναι οφτόπικ. Να το βάλεις στα 70ς προγκρέσιβ. :lolsign::lol::roflmao:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
The Gore Hounds - Tune In To My Love from LP "Halloween Everyhere" (1987) Alien Cactus Records


Οι αγαπημενοι μου The Gorehounds, άλλο ένα εκπληκτικο garage ταμαμ για τους συλλεκτες του μέλλοντος, στην επισης αγαπημενη μου Alien Cactus. Αντε κωλογερα ασμη μου θες και garage εχουν πιασει αλατα οι χονδροι σου ρε :lolsign::D:lol::roflmao:

Αντε παρε και ένα Link να κατεβασεις τα απαντα τους να κανεις λιγο γυμναστικη μπας και φυγουν :lol: :lolsign::lol:
http://www.bigmeathammer.com/hounds.htm
 



Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
είπα να ξεχαρμανιάσω λιγάκι, για να θυμηθούμε οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι (τον Στάθη και τη Χριστιάνα εννοώ :))

συνομήλικοι :fuckyou:
A,πιτσιρικάς και εσύ siap.Νιάτο 27 ετών σαν τον φίλο ψοσμαρπαν

Εγώ με τον Στάθη,είμαστε πουρά μπροστά σας.

Αντε παρε και ένα Link να κατεβασεις τα απαντα τους να κανεις λιγο γυμναστικη μπας και φυγουν :lol: :lolsign::lol:
http://www.bigmeathammer.com/hounds.htm
Kανά link για να ακούσουμε έστω και εμείς τα τραγούδια
του Stabbing In The Dark,έχεις;

 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.414
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top