Ιστορίες hi end για κλάματα: Director's Cut (Τα κομμένα)


Μηνύματα
1.138
Reaction score
368
Εννοείται!!Τσούζει αλλά μ'αρέσει.:D
Ηχητικά πάνω κάτω τα ίδια με τα υπόλοιπα γνωστά προγράμματα για mac.Βέβαια δεν έκανα και....πώς το είπατε???...κρίτικαλ λίστενιν'..!
Κόλλησα όμως με τις πληροφορίες που παρέχει,το UI και κυρίως με την ενσωμάτωση tidal,όπου μπορώ και ανακατεύω τη μουσική μου στο tidal με αυτήν στους σκληρούς.
 





dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.811
Reaction score
11.060
Εξαρτάτε.
Τα μεγάλα με τίποτα, και ας είχα να τα πληρώσω. Είναι και θέμα δωματίου εκτός της εμφανισης. Έχω ακούσει αρκετούς προσωπικά αλλά και στο internet που ρυθμίζουν ακουστική να λένε ότι το ηχείο σε ύψος δεν πρέπει να ξεπερνάει το 1/3 του ύψους του δωματίου. Οποτε για τα XLF θέλεις ταβάνι 5-6 μέτρα;; χαχα.
Χμ, μαλλον κατι αλλο εννοουσαν.
 


vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.261
Reaction score
8.160
Ειναι άσχετοι.
Ηχείο μέχρι το 1/3 του ύψους του δωματίου ειναι μια γενίκευση επιεικώς απαράδεκτη.
Τόσα νήματα εχει το site, για τα ηχεία την διασπορά τους και την ακουστική, δεν ειναι δυνατόν να διαβάζουμε ακόμα τέτοια πράγματα.....
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.248
Reaction score
7.491
Ρίξε μια μάτια στο site θα δεις εικόνες αρκετά επεξηγηματικες
https://roonlabs.com/
Τα εχω δει πολλες φορες. Απλως δεν με εχει πεισει ακομα οτι θα μου προσφερει ουσια για τα λεφτα που ζηταει.

Anyγουεϊς, θα κανω το trial καποια στιγμη να δω και μοναχος μου...

:drinks:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Πάντως, με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι δεν ασχολούμεθα πχια με το prat και το jittttttτττtttter...
Μην ξεχνιόμαστε,εδώ κατατίθενται τα...σοβαρά παραλειπόμενα του συγγενούς θέματος.;)
 



PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Ελεύθερο...(πολιορκημένο) :D
Kαι αυτο και το συγγενες? Υπαρχουν και αλλα "συγγενη" θεματα δευτερου/τριτου βαθμου καπου αλλου και ειναι και "ενεργα".
Μπλεξαμε τα "Μπουτια" μας.....χεχεχε :p
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Kαι αυτο και το συγγενες? Υπαρχουν και αλλα "συγγενη" θεματα δευτερου/τριτου βαθμου καπου αλλου και ειναι και "ενεργα".
Μπλεξαμε τα "Μπουτια" μας.....χεχεχε :p
Σίγουρα τα έχεις μπλέξει,άμα δεν διακρίνεις τα νήματα από τα...θέματα.;)
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Σίγουρα τα έχεις μπλέξει,άμα δεν διακρίνεις τα νήματα από τα...θέματα.;)
Tι να κανω ? Μεχρι εκει μου "κοβει" :rolleyes:
Το "συγγενικα" μπερδεψε ?
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.871.634
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top