Ιστορίες hi end για κλάματα: Director's Cut (Τα κομμένα)


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Αρα ισχυει και εδω αυτο που ειπες παραπανω οτι τα dac ειναι ξεπερασμενα γιατι γινονται ενα σωρο μεταροπες απο αναλογικο σε ψηφιακο και παλι σε αναλογικο για να περασει σε παθητικο κρος
Γιατι και εσυ στο soitify το περνας απο ενα σωρο μεταροπες για να το ακουσεις
Καταλαβαίνεις τι λες; Αν ναι, είσαι ο μόνος! :gotcha:

Πάντως, με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι δεν ασχολούμεθα πχια με το prat και το jittttttτττtttter...
Δεν είσαι στα καλά σου, χριστιανέ μου για πρατ προχθές μου'λεγε ο άλλος! Περίμενε λίγο και θα σκάσει μύτη και το τζιτερ! (που ανάθεμα ποιος ξέρει τι δγιαλο φρούτο είναι και το ένα και το άλλο) :gotcha:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.974
Reaction score
20.495
Μην μου πείτε για το jitter, δεν θέλω! Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι το ρολόι master για dacs, να σαν αυτό εδώ.

Δηλαδή, δεν μπορούν να βάλουν μια οθονίτσα στο DAC που να λέει την ώρα, πρέπει να αγοράζουμε ξεχωριστό μηχάνημα;;;; :o:oΑσταδιάλαπια...:D:D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι το ρολόι master για dacs, να σαν αυτό εδώ.
Αυτό αγαπητέ μου γουίζαρντ, είναι ένα πολύ καλό μηχάνημα. Το έχω στα υπ'οψιν για κάρφωμα εδώ και χρόνια, απλώς έχω άλλες προτεραιότητες.. ;)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.974
Reaction score
20.495
Αυτό αγαπητέ μου γουίζαρντ, είναι ένα πολύ καλό μηχάνημα. Το έχω στα υπ'οψιν για κάρφωμα εδώ και χρόνια, απλώς έχω άλλες προτεραιότητες.. ;)
Μωρέ, εσύ κάρφωσέ το όποτε θες (και σου εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα!), μπορείς όμως στο ενδιάμεσο να μου εξηγήσεις τι κάνει;

Εάν βαριέσαι (θεμιτό), παρέπεμψέ με σε κάποιο link, κάτι, τέλος πάντων, να ξεστραβωθώ!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
Μετρονομος για ψηφιοαναλογικους μετατροπεις ... ντακ/dec/dac... κατι σαν εξωτικο/εξωτερικο τροφοδοτικο.. σα να εισαι σε γαλερα και να κανεις κουπι...και να εχεις τον αλλο με το μαστιγιο... να βαραει το ταμπουρλο.. για να δωσει ρυθμο.. ετσι μου φενεται εμενα..
.. κανουν δουλεια ?
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.415
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top