SHARP LC60 LE752 σχόλια και εντυπώσεις




Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Δεν ξέρω μήπως υπάρχει κάποιο bug στις 50".Κάποιος άλλος κάτοχος της 50άρας να μας πει αν έχει τέτοιο πρόβλημα?Στην 60" δε συμβαίνει αυτό πάντως.
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
και στην 652 για να μεταφερεις τα καναλια πρεπει να φτιαξεις πρωτα προσωπικη λιστα και να κανεις εκει τις αλλαγες
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Στην 752 πάντως τις αλλαγές μπορείς να τις κάνεις απευθείας από τη κύρια λίστα καναλιών.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.315
Reaction score
93.872
Δεν ξέρω μήπως υπάρχει κάποιο bug στις 50".Κάποιος άλλος κάτοχος της 50άρας να μας πει αν έχει τέτοιο πρόβλημα?Στην 60" δε συμβαίνει αυτό πάντως.
Aυτό με την Sharp δεν είναι τίποτα. Πού να δεις τι γίνεται με τις Samsung. 4 διαφορετικά μοντέλα, 4 διαφορετικοί τρόποι για να βάζεις τα κανάλια στη σειρά που θέλεις! :o

Αφού αρχίζω να πιστεύω ότι οι τεχνικοί της Samsung στον προγραμματισμό του μενού της πρέπει να παίζουν το "ψάξε, ψάξε, δεν θα το βρεις". :D
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Παιδιά αυτό λέω,έκανα προσωπική λίστα, έβαλα τα κανάλια στη σειρά που θέλω,υπάρχει αυτή η λίστα στη τηλεόραση αλλά δε δείχνει τα κανάλια με αυτή τη σειρά αλλά με τη σειρά που είναι στο DVB-T δηλαδή στη σειρά που κατέβασε τα κανάλια
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Yπάρχει τρόπος να εμφανίζει τα κανάλια η τηλεόραση όπως τα έχω βάλει στη προσωπική λίστα και όχι με τη σειρά που είναι στο DVB-T
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Σ'εμένα όπως έγραψα παραπάνω λειτουργεί κανονικά χωρίς πρόβλημα η λίστα με τη δική μου σειρά στα κανάλια.
Δοκίμασε κάτι άλλο:Ξανακάνε αρχική εγκατάσταση με γλώσσα Αγγλικά και χώρα εγκατάστασης επέλεξε Γερμανία ή Γαλλία και δες μήπως έφτιαξε.
 



Μηνύματα
56
Reaction score
4
Αυτή η τηλεόραση θα με τρελάνει,ενώ έκανα τα πάντα να καταφέρω να βλέπω τα κανάλια με τη σειρά που τα έβαλα στη προσωπική λίστα και όχι με τη σειρά που είναι στο DVB-T και δε γινόταν τίποτα, όταν γύρισα σήμερα στο σπίτι και την άνοιξα είχε τα κανάλια όπως τα είχα ρυθμίσει εγώ χωρίς να κάνω τίποτα
 



Μηνύματα
8
Reaction score
1
παιδιά καλησπέρα έχω βρει αυτή την τηλεόραση
Sharp TV 39'' 39LE752EV
αξίζει να την αγοράσω;
 
Last edited:






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.783
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AlexisAvdis
Top