SHARP LC60 LE752 σχόλια και εντυπώσεις

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Είμαι στο παρά 1' να την παραγγείλω από το Πλαίσιο,λόγω και της εξαιρετικής τιμής στα 1300 ευρώ που την έχουν http://www.plaisio.gr/tv/tv/50-intses/Sharp-LED-60-LC60E752E-me-dwro-3D-Glasses.htm

Εχω δει την 39" στο Πλαίσιο Καλλιθέας και τα χρώματα της μου άρεσαν ιδιαίτερα.Ξέρω ότι υστερεί σε smart apps σε σχέση με LG και Samsung αλλά δε με πολυενδιαφέρει αυτό.

Υπάρχει κάποιος κάτοχος της σειράς LE75x ανεξαρτήτως μεγέθους,να μου πει εντυπώσεις,τυχόν προβλήματα,σχόλια για τη συγκεκριμένη σειρά της Sharp πριν κάνω την αγορά?

 
Last edited:


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Παραπάνω δεν ξέρω Γιάννη γι αυτό και ρωτάω.Εμένα μ'αρέσουν τα χρώματα της Sharp γι'αυτό και οι 2 τηλεοράσεις σπίτι αυτή τη στιγμή Sharp είναι.Δεν ξέρω μήπως η συγκεκριμένη σειρά έχει κάποιο πρόβλημα γενικά,ώστε αν κάποιος κάτοχος ή μη γνωρίζει να μας το πει και να μην κάνω την αγορά.Πάντως η τιμή για την 60άρα,1300 είναι το καλύτερο vfm αυτή τη στιγμή για 3D LED και νομίζω καλή αγορά.Μέχρι Τρίτη απόγευμα θα είμαι σε αναμονή,μετά πάω στο τοπικό Πλάισιο και παραγγέλνω.
 
Last edited:

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Μόλις γύρισα από το Πλαίσιο Καλλιθέας.Κανόνισα να παραλάβω Σάββατο,μιας και Πέμπτη πρωί που μπορούσαν να τη φέρουν δε θα είναι κανείς σπίτι.
Εννοείται θα βάλω φωτό και θα γράψω σχόλια και εντυπώσεις.
 



Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Ευχαριστώ παιδιά,ελπίζω να βγει καλή!
Για πείτε μου 2-3 ταινίες που έχουν βγει σε 3D blu δισκάκι και ν'αξίζουν σαν εικόνα σε 3D
Avatar σίγουρα είναι μια!
 




Μηνύματα
161
Reaction score
32
καλησπερα ,εγω πηρα πριν δυο μηνες την lc 60 le 857 e και δεν μπορω να πω οτι βρισκω καποιο ψεγαδι ,μου την καλιμπραρισε ο κ καστρουνης και γενικως ειμαι πολυ ευχαριστημενος ....
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
To ''How to train your dragon'' ήθελα να βάλω.

Το περίεργο είναι είναι ότι το βάζω και βγαίνει το ''Brave''! :o
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
καλησπερα ,εγω πηρα πριν δυο μηνες την lc 60 le 857 e και δεν μπορω να πω οτι βρισκω καποιο ψεγαδι ,μου την καλιμπραρισε ο κ καστρουνης και γενικως ειμαι πολυ ευχαριστημενος ....
Η δική σου είναι quatron και σίγουρα θα είναι καλύτερη χρωματικά.Στα υπόλοιπα απ'ότι είδα στα χαρακτηριστικά ακριβώς ίδια είναι με τη σειρά LE752E.
Από τα tv apps υπάρχει κάποιο που να έχει ενδιαφέρον?Το 3D της πως σου φαίνεται,σε κουράζει ή όχι?
 
Last edited:


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Στα υπόψιν οι προτάσεις για 3D δισκάκια.Το Transformers:Dark of the moon και Life of Pi σαν 3D εικόνα αξίζουν?
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
To Life of Pi σαν 2D εικόνα αξίζει.

Δεν το έχω δει 3D, αλλά αν κρίνω από το 2D πρέπει να είναι καλό.
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
To Life of Pi σαν 2D εικόνα αξίζει.

Δεν το έχω δει 3D, αλλά αν κρίνω από το 2D πρέπει να είναι καλό.
Σε 2D το έχω δει κι εγώ και είχε πολύ καλή εικόνα.Θα το δω και σε 3D λοιπόν.
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Υπομονή μέχρι το σαββατοκύριακο που θα την έχω.Η τιμή της 1300 ευρώ,είναι καλύτερη και απ'όσο την πουλάνε στην Ευρώπη!
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
Η δική σου είναι quatron και σίγουρα θα είναι καλύτερη χρωματικά.Στα υπόλοιπα απ'ότι είδα στα χαρακτηριστικά ακριβώς ίδια είναι με τη σειρά LE752E.
Από τα tv apps υπάρχει κάποιο που να έχει ενδιαφέρον?Το 3D της πως σου φαίνεται,σε κουράζει ή όχι?

Λεωνίδα, καταρχάς καλορίζικη! Έχω προσέξει κι εγώ την πολύ καλή τιμή του Πλαισίου για τη συγκεκριμένη Sharp. Είναι και για μένα μέσα στις υποψήφιες 60άρες που κοιτάω.

Η βασική διαφορά με τη LE857E είναι η χαμηλότερη εγγενής συχνότητα ανανέωσης του panel (100Hz έναντι 200Hz).
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top