Γεια σας !

Μηνύματα
17
Reaction score
16
Ε ναι, ξερεις τωρα εσυ! Και για πες, πως απο δω;
τι σου γυαλισε;
Δεν προλαβα να τελειώσω την εκπαίδευση μου για τα σαμπ γουφερ.o_O Τι τραβάω; Τι ήμουν πριν και έφυγα και γιατί ξαναήρθα; (Έχει ενδιαφέρον, όντως τα ίδια γίνεται σε κάθε σάιτ-φορουμ)
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.290
Reaction score
13.198
Καλως την κοπελα, εχουμε αναγκη απο την γυναικεια αποψη οχι μονο για τα σεταπια αλλα για τα σαλονια τι ειναι αποδεκτο και τι οχι, με παντοφλα και χωρις παντοφλα ;)
Παντος να ξερς το αβουσαιτ ειναι ανδροκρατουμενο, αλλα εχει καλα παιδια:D
 

Μηνύματα
17
Reaction score
16
Καλως την κοπελα, εχουμε αναγκη απο την γυναικεια αποψη οχι μονο για τα σεταπια αλλα για τα σαλονια τι ειναι αποδεκτο και τι οχι, με παντοφλα και χωρις παντοφλα ;)
Παντος να ξερς το αβουσαιτ ειναι ανδροκρατουμενο, αλλα εχει καλα παιδια:D
Καλώς σας βρήκα. Κάτι έχω ακούσει αλλά δεν είχα ποτέ λογαριασμό. Μ αρέσει που παντού θυμίζω κάποιον. 8-) οριακά παθαίνω κρίση ταυτότητας :o όλα καλά
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.290
Reaction score
13.198
Δεν νομιζω να εχουμε αστυνομικους στο αβουσαιτ ;)
Αγριουλιδες εχουμε αρκετους:p αλλα ειπαμε ειναι καλα παιδια:)
Ειχαμε και δυο κυριες αλλα πλεον δεν γραφουν:(
 

Μηνύματα
17
Reaction score
16
Δεν νομιζω να εχουμε αστυνομικους στο αβουσαιτ ;)
Αγριουλιδες εχουμε αρκετους:p αλλα ειπαμε ειναι καλα παιδια:)
Ειχαμε και δυο κυριες αλλα πλεον δεν γραφουν:(
Θα γράφω εγώ τώρα και χωρίς παντόφλα , όχι τίποτα άλλο να μάθω και για τα σαμπ τα γουφερ που δεν πρόκαμα. :angel:
 

Μηνύματα
5.617
Reaction score
3.434
Φφφφ τη Μίνα σας θυμίζω;;; (Ελπίζω να ήταν αξιόλογη θεότητα της αρχαίας Αιγύπτου) :smoke:
Και ένας θείος μου πιστεύει ότι ο Μπιλ Γκέιτς θέλει να του κλέψει μέσω τσιπακίου την συνταγή για το κοντοσούβλι, αλλά δεν έχει και τόσο σημασία :roflmao:
καλή συνέχεια ;)
 


Μηνύματα
2.235
Reaction score
2.755
Καλώς ήρθες. Πιστεύω είσαι μελετημένη. Διάβαζες καιρό το site πριν κάνεις λογαριασμο;
 

Μηνύματα
17
Reaction score
16
Να κρατας εφεδρεια και κανα τσοκαρο χρειαζεται ;) λεκτικο εννοω;)
Το λεκτικό τσόκαρο το κρατάμε καθημερινά καθώς ζούμε σε έναν ανδροκρατούμενο κόσμο έτσι κι αλλιώς. Το ανδροκρατούμενο σάιτ θα μας φοβίσει; Να τις αγαπάτε τις γυναίκες, δεν είναι μόνο για να πλένουν πιάτα σνιφ σνιφ κλαψ κλαψ. Ευχαριστώ αγαπητέ μου για τις συμβουλές σου 🤩
Καλώς ήρθες. Πιστεύω είσαι μελετημένη. Διάβαζες καιρό το site πριν κάνεις λογαριασμο;
Καλώς σας βρήκα, όχι δεν το παρακολουθώ πριν φτιάξω λογαριασμό. Τον έφτιαξα ένεκα της διακοπής της εκπαίδευσης για τα σαμπ γουφερ, κάπως έπρεπε να συνεχίσω να μαθαίνω :smoke: μου είπαν ότι θα μάθω εδώ
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.290
Reaction score
13.198
Οι συμφορουμιτες στην συντριπτικη τους πλειοψηφια αγαπανε της Γυναικες:)
Δωσε καποια στοιχεια τι μουσικη ακους εδω εχουμε τους ειδικους σε ολα τα ειδη
Και τι σεταπιον εχεις:)
 

Μηνύματα
17
Reaction score
16
Οι συμφορουμιτες στην συντριπτικη τους πλειοψηφια αγαπανε της Γυναικες:)
Δωσε καποια στοιχεια τι μουσικη ακους εδω εχουμε τους ειδικους σε ολα τα ειδη
Και τι σεταπιον εχεις:)
Ε τώρα θα βγάλω παντόφλα..πριν δεν είπαμε βρε ότι εδώ θα τα μάθω για τα σεταπιόνια και την ιστορία;

Τώρα όσο για τις μουσικές προτιμήσεις, δεν υπάρχει αντίστοιχο θρεντ εδώ; Θα τα δούμε εκεί, όλα στην ώρα τους 8-)
 

Μηνύματα
12.864
Reaction score
10.078
Κόφτε το με τις παντόφλες ΟΛΟΙ πια. Δεν είναι κομψό. Δεν είναι ωραίο να λέει ένας άντρας ότι τρώει παντόφλα από τη γυναίκα του. Την παρουσιάζει σαν άγρια που δεν έχει στόμα και λογική να συννενοηθεί και τον εαυτό του σαν κακομοίρη στη σχέση.
Κόφτε το και οι γυναίκες, που νομίζετε ότι ο λόγος σας σαν προσωπικότητες δε μετράει και χρειάζεται να καταφύγετε στην παντόφλα.

say-snow-one-more-time-i-dare-ya.jpg
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.696
Μηνύματα
2.870.206
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top