Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Καλώς σας βρήκα!!!:)
Καλώς ήρθες στην παρέα Αφροδίτη, μια παρέα γεμάτη ίντριγκες, πάθη, μπινελικια, και ενίοτε καλές μουσικές απο κάποιους, οι πιο πολυ για τα μπάζα δυστυχώς, αλλα δεν πειράζει τους ανεχόμαστε, η παρέα πανω απ'ολα. :lolsign:
 

Μηνύματα
290
Reaction score
368
:) τυχαίο το γεγονός ή γυναικεία αλληλεγγύη! Ήταν πάντως πολύ ευγενική χειρονομία! Παρεπιπτόντως, είναι ανδροκρατούμενο το site ή μου φαίνεται; :laugh:
 

Μηνύματα
290
Reaction score
368
Καλώς σας βρήκα και πάλι!!! Χαίρομαι που υπάρχει ένα μέρος με τόσο ωραίες μουσικές! :drinks:
 


Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
Οταν ειχα "έρθει" εγω μούγγα, τιποτα Ψηριστιανα. Όχι welcome, ουτε λέξη. :lolsign:
:) τυχαίο το γεγονός ή γυναικεία αλληλεγγύη! Ήταν πάντως πολύ ευγενική χειρονομία! Παρεπιπτόντως, είναι ανδροκρατούμενο το site ή μου φαίνεται; :laugh:
Έτσι ακριβώς.
Άσε που είδα γυναίκα και χάρηκα φίλε ψοσμαρπαν με όλους
εσάς που έμπλεξα εδώ μέσα,χαχα.
 


Μηνύματα
290
Reaction score
368
...χαίρομαι που σιγά-σιγά αυξάνεται η γυναικεία συμμετοχή... κι από τη βλέπω είστε μια πολύ γλυκειά παρέα... cosmarpan γιατί σου τη λέει ο Mr Μίχας για την προσωπικότητά σου; :lolsign:
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Σιγα την προσωπικοτητα ρε που θες και υποδοχη. :lolsign:
]
Φυσικα και δεν θέλω υποδοχή και ειςαςταν τυχεροί που δεν μου είχατε πει welcome και μαλακιες αλλιώς θα σας ειχα λούσει μπινελικια με το καλημέρα. :lol::lolsign:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
...χαίρομαι που σιγά-σιγά αυξάνεται η γυναικεία συμμετοχή... κι από τη βλέπω είστε μια πολύ γλυκειά παρέα... cosmarpan γιατί σου τη λέει ο Mr Μίχας για την προσωπικότητά σου; :lolsign:
Καλα τα λεει μέλος Afrodite, κωλοχαρακτηρας είμαι, ειρωνας, εγωιστής, μισογύνης, αθυρόστομος, οι μουσικές μου καλές ειναι αλλα δυστυχώς τις ακουω μονο εγω, και ρίχνω πολυ νερό στο κρασί μου για να γίνω αποδεκτός εδω μεςα και να τσιμπήσω καν λαικ, αστα δραμα...περιθωριακός, στο μονο club που δεν τρώω πόρτα ειναι το video club της γειτονιάς μου εδω κι αυτο επειδη πληρώνω με ανέχονται. :lolsign::lol:
 




cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Harvest Flight - One In The Spirit (1971)
(Christian rock) ... μου αρέσει πολύ η μουσική του... αν οι εκκλησίες έπαιζαν τέτοια μουσική, θα πήγαινα πιο συχνά...
Α, ξέχασα να σου πω, η παρέα εχει και τουλαχιςτον 2 παλαιοσατανιστες, όποτε λίγα για εκκλησίες εδω. Θα τα πούμε ολα στην πορεία :lolsign:
 

Μηνύματα
290
Reaction score
368
Labradford - S from LP "MiMedia Naranja" (1997) Kranky Records


Και το επίσημο καλοςωριςμα του cosmarpan στο μέλος Afrodite απο τους λατρεμένους μου Labradford.[/QUOTE
... ευχαριστώ πολύ... και ανταποδίδω... (δε νομίζω ότι είχα ποτέ πιο θερμή υποδοχή από εδω!)
το βιντεάκι ήταν για ανταπόδοση στο τραγούδι... έγραψα και κάτι σχόλια, αλλά δε ξέρω που πήγαν... τα καταπιε το κουμπι "Υποβολή", δε ξερω τι εκανα...
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
το βιντεάκι ήταν για ανταπόδοση στο τραγούδι... έγραψα και κάτι σχόλια, αλλά δε ξέρω που πήγαν... τα καταπιε το κουμπι "Υποβολή", δε ξερω τι εκανα...
Ολα οκ τα πηρα Afrodite, μην ανησυχείς :lolsign:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
P.G. Six - This Song from LP "Starry Mind" (2011) Drag City Records


Pat Gumbler, ένας απο τους σημαντικότερους σύγχρονους παραδοσιαρχες που δυστυχώς, ευτυχώς για εμάς, δρα στο παρασκήνιο κυκλοφορώντας εδω και πολλα χρονια τον ενα διςκο καλυτερο απο τον αλλο. Εδω στο τελευταιο του Starry Mind του 2011.
 

Μηνύματα
290
Reaction score
368
... ω δε το ήξερα... επαναρθώνω με αφιέρωση το άνωθεν τραγούδι... :headbang::smile:
Α, ξέχασα να σου πω, η παρέα εχει και τουλαχιςτον 2 παλαιοσατανιστες, όποτε λίγα για εκκλησίες εδω. Θα τα πούμε ολα στην πορεία :lolsign:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top