Διάφορα (αυτοκίνητο-μοτοσυκλέτα)

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
TO 1972 EIXΕ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΒΙΒΛΙΟ (ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ) ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΩΝ ΤΗΣ MERCEDES BENZ 220 1961 W111 ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.
ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑΤΖΗΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΜΑΞ.
ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ 220 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!!!!!
ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΤΑ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ!
ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ Η/Υ.


7000 ΣΕΛΙΔΕΣ!!!!! 9 ΒΙΒΛΙΑ ΣΠΙΡΑΛ ΣΧΕΔΟΝ Α3!!!!!!!!!!
ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠ ΕΞΩ ΜΕΣΑ Σ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ!!!!!
 

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ "ΣΠΑΣΤΟΥ" ΔΙΑΦΟΡΙΚΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΕΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΑΜΠΟΥΡΑ!!!!!!!!



ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΔΩ ΠΑΛΙ..........
 

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΑΝΑΡΩΤΙΟΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕΡΝΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟ/ΜΠΑΚΑΛΟΓΑΤΟ......:o:D
 




Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΤΡΙΦΤ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΟΙ ΒΑΥΑΡΟΙ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ...:p:D:laugh::roflmao:
 



Y

Yiannis_B

Guest
Καλά μας μπήκε ο χρόνος.

Πάνω που έσκαγα την πέμπτη, το είδα το ovtavia με τον φάρο...:rolleyes:, κερδίζω πάνω από 8 χλμ. σε σχέση με το ραντάρ. >:(

Αύριο θα κάνω πρωτοχρονιάτικη επίσκεψη στον διοικητή, τι να πω δεν ξέρω...:whistling:...πέρασαν και τα κάλαντα..:roflmao:
 


Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
Καλά μας μπήκε ο χρόνος.

Πάνω που έσκαγα την πέμπτη, το είδα το ovtavia με τον φάρο...:rolleyes:, κερδίζω πάνω από 8 χλμ. σε σχέση με το ραντάρ. >:(

Αύριο θα κάνω πρωτοχρονιάτικη επίσκεψη στον διοικητή, τι να πω δεν ξέρω...:whistling:
ΠΟΥ?

ΜΕ ΠΟΣΑ?

ΑΥΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ.....

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΝΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΟΥΝΤΙ, ΜΠΕΜΒΕ ΚΑΙ ΣΚΙΖΟΥΝ ΤΑ ΦΟΚΟΥΣ ΑΡΕΣ.........
 



Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
Μάλλον δεν έχεις δεί τι παντιλίκια κάνει χα χα.
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠ ΤΑ ΧΛΜ.........

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100-120 ΟΠΩΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΖΟΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΔΡΟΜΟ..........
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠ ΤΑ ΧΛΜ.........

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100-120 ΟΠΩΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΖΟΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΔΡΟΜΟ..........
Ο "τύπος" τα κάνει με δεύτερη στο συγκεκριμένο video. Και με τέταρτη όμως ξέρει. :D

 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Καλά μας μπήκε ο χρόνος.

Πάνω που έσκαγα την πέμπτη, το είδα το ovtavia με τον φάρο...:rolleyes:, κερδίζω πάνω από 8 χλμ. σε σχέση με το ραντάρ. >:(

Αύριο θα κάνω πρωτοχρονιάτικη επίσκεψη στον διοικητή, τι να πω δεν ξέρω...:whistling:...πέρασαν και τα κάλαντα..:roflmao:
Πες του απεξω το μανιουαλ του Σιβικ. Η θα σε απαλλαξει η θα σε στειλει σε κανενα τρελλαδικο ...

Καλη χρονια !!!
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top