Ζήτηση φορητού ραδιοκασετόφωνου 1980

Μηνύματα
20
Reaction score
7
Για τους λατρες επανερχομαι δρυμιτερος και οταν δεν θες να πουλησεις ξεκινας auction απο 500 ευρω,i hear 600?
IMAG0498.jpg

Πέραν της πλάκας "Holy grail not for sale"
 

A

AKARL

Guest
Καλημέρα και συγγνώμη για την παρέμβαση στην αγγελία. :hi:

Έχω και εγώ ένα boombox από τα παλιά χρόνια και θα εκτιμούσα κάποιες προτάσεις για μάστορες στην Αθήνα που έχουν συγκεκριμένη εμπειρία και αναλαμβάνουν φρεσκάρισμα, επισκευή και βελτίωση τέτοιων μηχανημάτων. Ιδιαιτέρως από συμφορουμίτες που έχουν δώσει για επισκευή/συντήρηση και έχουν μείνει, τουλάχιστον, ικανοποιημένοι ή/και ενθουσιασμένοι από το τελικό αποτέλεσμα.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε απάντηση είτε δημοσίως είτε με ΠΜ.

Ιδού το περί ου ο λόγος:

 


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
καπου στην υπογα εχω ενα sharp αγορασμενο απο την βουλαιγμενης (τοτε εκει ηταν η σαρπ)
τα πρωτα μου λεφτα με ενσημα..........μαλλον ο καλυτερος ηχος εβερ....και τα ακριβοτερα βεβαια
 




argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
μαυρο ειναι το δικο μου....και μεγαλο.....ομοαξονικο......θηριουλι...αυτο ειναι για την λεζαντα
 

Μηνύματα
20
Reaction score
7
μαυρο ειναι το δικο μου....και μεγαλο.....ομοαξονικο......θηριουλι...αυτο ειναι για την λεζαντα
Και εγω ενδιαφερομαι για καλα μοντελα αλλα δεν μπορω να καταχραστω αγγελεια αλλου επομενως εαν πεσει τιμη εγω πεταω χαρταετο και μετα βλεπουμε αν και το εξωτερικο εχει πραμα μονο που σκοτωνουν τα μεταφορικα,αν και οι εξωπραγματικες απαιτησεις ορισμενων σε οδηγουν εκει ενω ποθω να τα δωσω σε Ελληνα....βλεπεις free market!
 

Μηνύματα
20
Reaction score
7
Ο ανθρωπος λοιπον ζηταει τετοια μονο τετοια οποιος θελει ερχονται και γιορτες.........χαχαχ
IMG_0168.JPG
 

Μηνύματα
79
Reaction score
41
Το οτι δεν απανταω εγω και απανταει καποιος αλλος αντι
για μενα στην αγγελια μου πραγματικα ειναι λιγο αλλοκοτο
και μαλιστα χωρις να πολυκαταλαβαινουμε και τι γραφει ακριβώς.
Να σαι καλα argi για το Sharp αν εχεις φωτογραφια στειλε μηνυμα.
Akarl σε απαντηση για την αναζητηση τεχνικου σου στελνω pm
γιατι ο ανθρωπος μπορει να μη θελει τα στοιχεια του να ειναι δημοσια.

Καλες γιορτές σε ολους και όλες.
 



Μηνύματα
79
Reaction score
41
Ψαχνω τετοια mini ραδιοκασετοφωνα SHARP GF-7 σε κιτρινο χρωμα. αν εχει καποιος και θελει να το πουλησει ας επικοινωνησει μαζι μου.
IMG_20200824_184456.jpg

Επισης αν καποιος εχει καποιο απο αυτα τα 2 National Panasonic 5035 και 5045 και θελει να τα δωσει επισης ας επικοινωνησει μαζι μου.
9964327ad30f73a634900aec3e9edcce.jpg



PANasonic.jpg
 
Last edited:


Μηνύματα
79
Reaction score
41
maiknight αν μπορεις ποσταρε φωτογραφια απο το national panasonic που εχεις. Ψαχνω συγκεκριμενα το 5035 και το 5045. Κανενας παλιος??
 

Μηνύματα
2.233
Reaction score
2.753
maiknight αν μπορεις ποσταρε φωτογραφια απο το national panasonic που εχεις. Ψαχνω συγκεκριμενα το 5035 και το 5045. Κανενας παλιος??
Δυστυχώς είμαι εκτός Αθηνών για πολύ καιρό...
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.340
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top