ΗΧΟΣ-ΕΙΚΟΝΑ ΙΟΥΛΙΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014 #489

C

chrispo

Guest
...νομίζω ότι δεν πρέπει να γίνονται τέτοιου είδους ,δημόσιες αναφορές σε πρόσωπα, για λόγους ευπρέπειας και ευγένειας ,ίσως ...(παρότι συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό με τα λεγόμενα του vet)... Ίσως με άλλο τρόπο και σε άλλο επίπεδο.
Το ¨έκτακτο¨ τεύχος έχει πολύ ¨ψωμί¨ , για τους βινυλιάκηδες.

(.....ο καθένας,μηδενός εξαιρουμένου, σε αυτό το χώρο έχει την Ιστορία του, που είναι η ¨ουρά¨ του και τον ακολουθάει συνεχώς και παντού).
 
Last edited by a moderator:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.884
Reaction score
34.294
για να παω να το τσιμπησω λοιπον, να δουμε τι θα χει...

μ εχει κ μενα μεσα στο τευχος???
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
To τεύχος για το βινύλιο νομίζω είναι ότι ποιο απολαυστικό έχω διαβάσει! Συγχαρητήρια παιδιά.Φίλος γενικά του βινυλίου δεν χορταίνω να το διαβάζω :)
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Εχει γενικα μαζεμένο πολυ πράμα, αλλα έχει πολλες αστειότητες... Προσωπικά το εχω και το χαζεύω οταν ακουω μουσικη, πινω καφεδακι, παραλία ή τουαλέτα.
 
  • Like
Reactions: vet

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Εχει γενικα μαζεμένο πολυ πράμα, αλλα έχει πολλες αστειότητες... Προσωπικά το εχω και το χαζεύω οταν ακουω μουσικη, πινω καφεδακι, παραλία ή τουαλέτα.
Μα γιατί τόση απαξίωση για μια σημαντική προσπάθεια στον χώρο; Εντάξει, υπάρχουν αδυναμίες (οχι για όλους στον ίδιο βαθμο), αλλά δεν θα ήταν καλύτερα μία κριτικη που να προσφέρει κάτι παραπάνω από το, μέχρι περιφρόνησηs, "χαζεύω στην τουαλεττα";*






*εκτός κι αν... εμπνέει, οπότε...πασσο;)
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Το περιοδικό ηταν απλα μια συρραφή παλαιων κειμένων απο παλια τευψη του ηχου.

Αν το διαβασεις, θα δεις σε σχεδον καθε παραγραφο φρασεις κλισε και αστειες. Κατα τ αλλα ειναι ενα summary της αγορας
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Αν θέλει κάποιος να βρει προβλήματα βρίσκει παντού. Το θέμα για μένα είναι ότι ειναι απλά απολαυστικό να το διαβάζεις. Φυσικά και είναι για καφεδάκι να ακούς μουσική και να διαβάζεις review για πικάπ. Κανένα περιοδικό δεν είναι για θρανίο η γραφείο :p
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
..."χαζεύω στην τουαλεττα";*
*εκτός κι αν... εμπνέει, οπότε...πασο;)
"Τελικά το HES 2014 μας αρέσει περισσότερο.Σημαίνει hxos eikona show 2014,αλλά μπορεί να σημαίνει και High-End Show 2014 όπως και Home Entertainment Show 2014,αλλά και Home Electronics Show 2014.To HES 2014 έρχεται..."
(Από τη στήλη Follow Us On του περιοδικού)

HES μέσα σε όλα μ'άλλα λόγια....

 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Αν θέλει κάποιος να βρει προβλήματα βρίσκει παντού. Το θέμα για μένα είναι ότι ειναι απλά απολαυστικό να το διαβάζεις. Φυσικά και είναι για καφεδάκι να ακούς μουσική και να διαβάζεις review για πικάπ. Κανένα περιοδικό δεν είναι για θρανίο η γραφείο :p
Τα ιδια λέμε :)
 

Sleep

Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Μηνύματα
686
Reaction score
2.675
Θα το ήθελα 5-10 σελίδες μεγαλύτερο ώστε να περιλάβει και παρουσίαση προενισχυτών κεφαλής.
Επίσης, δε θα έβλαπτε λίγη περισσότερη προσοχή στη σύνταξη των κειμένων καθότι υπάρχουν αρκετά λάθη.
Σε κάθε περίπτωση, για όποιον δεν έχει τα προηγούμενα τεύχη του Ήχου καθώς πρόκειται περί αναδημοσίευσης, αξίζει ως σημείο προσανατολισμού και ως "φωτογραφία" της αγοράς.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.986
Reaction score
20.509
Το περιοδικό έχει διανομή εκτός Ελλάδος (π.χ. στην Κύπρο);
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.677
Μηνύματα
2.869.788
Members
37.944
Νεότερο μέλος
MORPH
Top