Ηλεκτρονικό τσιγάρο



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Την Μ.Δευτέρα το μεσημέρι έχει κατάνυξη .
Διαδόστε το .Θα υπάρξει αρτοκλασία :drinks:
 






Y

Yiannis_B

Guest
:roflmao:




STONER:

Slang for somebody who smokes cannabis, often. Most people would talk them down as if they are better, though they often consume poisons such as alcohol and caffeine. Stoners are generally a friendly minority, peaceful, and harmless. The arrogant people bitching about them smoking marijuana, they are usually bigger problems then the people they denounce. :rolleyes:

Darn, those stoners are lucky they got high before seeing Lord Of The Rings. :roflmao:

by A.E. December 29, 2003

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=stoner
 
Last edited by a moderator:

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Από σχετικό site.........:geek:
Έχω το ipv4 εδώ και ,μια εβδομάδα στα χερια μου,τούβλο, αλλα γουστάρω,αυτονομία τεραστια,δε τελειώνουν η μπαταρίες με τίποτα.Ότι αφορά temp. contr.πολύ πιο μπροστά από το rDNA40,η YiHi τους την έκανε πάλι, αλλα τούβλο.Το
YiHi chip να έμπαινε στο rDNA 40 θα είχαμε ένα τέλειο mod.
Αν δεν είναι πρωταπριλιάτικο έχουμε θέμα σοβαρό :sneaky:
 



Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
τι λες !!!!!!!

τωρα με την yihi ολοι οι κινεζοι θα εχουν τις παραμετρους θερμοκρασιας και θα μπει ελεγχος θερμοκρασιας ακομα και στο clοupor mini :roflmao:


:party:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Τι είναι τούτος :cautious: βρε τι υγρό ατμίζεις :rolleyes: να το κόψεις γιατί σε πειράζει :laugh:
 
Last edited:


Y

Yiannis_B

Guest
Σκοτώνουν τ' άλογα όταν γεράσουν? :rolleyes:






Με την ευκαιρία αλλαγής στο τζαμάκι, το μαύρο προβαράκι έγινε ημι-inox- είχε τόσες γρατσουνιές που φαινόταν χάλια. (λίγο ψιλό γυαλόχαρτο και scotch brite είναι αρκετά)

- για να βάλεις βέβαια καινούργιο τζαμάκι, πρέπει να αφαιρέσεις την κεφαλή μαζί με την πλακέτα.

Μην ξεχάσετε να βάλετε λίγο θερμοπλαστικό στις άκρες της πλακέτας, μετά την τοποθέτηση, γιατί έχει την τάση (η πλακέτα) να γλυστρίσει λίγο προς την κεφαλή, με αποτέλεσμα τα leds να μην ευθυγραμμίζονται με το άνοιγμα του πλέξιγλας.
-Και για την επανατοποθέτηση χρησιμοποιείστε ματσόλα, ή 2 ξύλα και κανονικό σφυρί.







 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Nικολακη(kogni) και οσοι χρησιμοποιουν ni200

για να σταματησεις τα τσαφ (σαν αυτα που ειχες :p)

απλα δεν πρεπει να παιζεις ετσι :D

20150310_171951.jpg

πρεπει να παιζεις ετσι ;)

20150405_142338.jpg 20150405_143726.jpg

αλλα πρεπει να παρεις κατι σαν αυτο για να γινει οπως πρεπει :p


20150307_171608.jpg

μετα θασαι χωρις πυροτεχνηματα .......:drinks:

μετα απο διαφορα τεστ σε ανοιγμα σπειρων ειδα οτι θελει ελαχιστο ανοιγμα (οσες σπειρες και αν γινουν)και δεν δημιουργειται τσαφ..

το ιδιο ισχυει και στην περιπτωση που ανεβασουμε την αντισταση πανω απο τα βιδακια...δλδ το κατω μερος αντιστασης να ειναι πανω απο το υψος των βιδων.....και ας εχουν ενα μικρο ανοιγμα οι σπειρες..

εγω εχω καταληξει σε 2.75 mm διαμετρο με 11 σπειρες με το 0.27 mm ni200 που εχω και 11-12 watt στους 210C οπου δεν φτανει ποτε......παιζει 180-200C και μονο υπο πιεση φτανει τους 210C οπου και κοβει...

καλα ατμισματα βρε και χωρις να φοβασαι :D
 
Last edited:

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Nικολακη(kogni) και οσοι χρησιμοποιουν ni200

για να σταματησεις τα τσαφ (σαν αυτα που ειχες :p)

απλα δεν πρεπει να παιζεις ετσι :D

View attachment 46686

πρεπει να παιζεις ετσι ;)

View attachment 46687 View attachment 46691

αλλα πρεπει να παρεις κατι σαν αυτο για να γινει οπως πρεπει :p


View attachment 46692

μετα θασαι χωρις πυροτεχνηματα .......:drinks:

μετα απο διαφορα τεστ σε ανοιγμα σπειρων ειδα οτι θελει ελαχιστο ανοιγμα (οσες σπειρες και αν γινουν)και δεν δημιουργειται τσαφ..

εγω εχω καταληξει σε 2.75 mm διαμετρο με 11 σπειρες με το 0.27 mm ni200 που εχω και 11-12 watt στους 210C οπου δεν φτανει ποτε......παιζει 180-200C και μονο υπο πιεση φτανει τους 210C οπου και κοβει...

καλα ατμισματα βρε και χωρις να φοβασαι :D
Έτσι παίζω καμιά 15 άρια μέρες από τότε που δοκίμασες το frosty της umami όταν είχαμε βρεθεί ;)

11 με 12 σπείρες
2.5 τρυπάνι
20 με 25 w
390 η 400 f
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.103
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top