Ηλεκτρονικό τσιγάρο

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Με μονή αντίσταση... κατά την άποψή μου, ο veritas "παίζει" καλύτερα σε όλα από τον magma και σε γεύση φυσικά.
Όταν θα τον παραλάβετε και εσείς (Μάνος - Γιάννης), θα ήθελα να μου πείτε και την δική σας άποψη!
 



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Με το που το πήρα στα χέρια μου κάτι κουδούναγε 8-)
Εγχείρηση και λύση άμεση
2 πολύ μικρά σφουγγαράκια πίσω από το fire button και απόλυτη σιγή :)

20150408_131123.jpg
Η κατασκευή είναι πολύ καλή και καθαρή χωρίς κόλες .Η θήκη για την μπαταρία από την άλλη είναι πλαστικούρα πχιότητας :D
Τα 2 κομμάτια έχουν πατούρα και ότανκουμπώσουν δίνουν πολύ καλό κράτημα από τις 2 βίδες
Λεπτομέρεια της πατέντας παρακάτω
20150408_131132.jpg
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Θα ντυθεί με τα δέοντα ζιπουνάκια του και θα επανέλθω με συγκριτικό με το "Τσιγκέλι " :D
 




Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Ναι καλά ..........από σένα περιμέναμε να το δούμε :p
Toν Goblin εννοώ :fuckyou:
 





Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Λοιπόν κορίτσια .........................:fuckyou:
Η κάθε συσκευή θα έχει το ταίρι της μέχρι να έρθουν και κάποια άλλα ταίρια .............και όποιος κατάλαβε.....:cool:
Ο RTA της Infinite ,Kayfun V4 monkey :confused: ,αφού έλαβε τις απαραίτητες , όπως φάνηκε εκ του αποτελέσματος ,περιποιήσεις [αλλαγή όλων των o-ring & teflon ring +spring update +spring =21€ ] οπλίστηκε με 1,2 Ω αντίσταση ,γέμισε με Maxx blend ,και ξεπαρθενεύτηκε μαζί με το iPV mini V2

20150408_183209.jpg
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Πολύ πρώτες εντυπώσεις .
Η μαϊμού πετάει .Έχει αυτό που λένε " βελούδινο τράβηγμα " .Απλά πρέπει να βρεις την παροχή αέρα που γουστάρεις αναλογα με το υγρό και να απολαμβάνεις .Δεν είναι για πολλά ανακατέματα .Ρυθμίζεις και τέρμα , προσφέρεται για τσιγαρίσιες :sneaky:
Είναι βαρύς μεν αλλά έχει και τουλάχιστον 3 διαφορετικά στησίματα ακόμα .Full metal ,με το γυαλί (εικόνα ) ,με το πλαστικό τανκ και με την καμπάνα .Επίσης κυκλοφόρησε και γορίλλας :p με 5 ml τανκ από λάθος στην κλωνοποίηση :D
Αξίζει πραγματικά να πάρει κανείς ενα
και να ρίξει 20 € στα σημεία που χρειάζεται
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Συγκριτικά με το Sigelei τώρα.....

20150408_183141.jpg


Είναι πρακτικά ίδίων διαστάσεων και δυνατοτήτων μηχανάκια (μενού ίδιο )
Το iPV είναι 3-4 χιλ ψηλότερο αλλά πολύ πιό κομψο λόγω του design ,ίδιο πάχος και ίδιο βάθος .
Από πλευράς κατασκευής , το είδατε παραπάνω ,με μια ελάχιστη , ψυχαναγκαστική εκ μέρους μου ,παρέμβαση είνα άψογο .
Κουμπώνει στο χέρι σαν SX mini :)rolleyes:........:fuckyou: ) ,έστω περίπου ,το ζιπουνάκι έχει μια ολίγον τραχιά υφή στο χέρι αλλά γλυστράει ,κάπως λιγότερο από γυμνό , και δεν κάθεται φλατ στο τραπέζι .Το καπάκι της μπαταρίας προεξέχει 1/2 χιλ και κάνει μια μικρή τραμπάλα .Άρα κίνδυνος για τούμπα ,θέλει την προσοχή του .Το Sigelei με το λαστιχένιο ζιπουνάκι κάθεται βράχος και δεν γλυστράει με τίποτα :thumbsup:

Και μια πλάϊ πλάϊ για να πάρετε καλύτερη εικόνα
20150408_183120.jpg
 
Last edited:

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
ήρθε επίσκεψη χθές ο ΜH και μου μάτιασε τον Καιφούνι μου,
κάνω ανάσταση απο σήμερα το πρωί με

ματακι.......:p

εγω οταν θα ειναι στην παρεα ο ΜΗ θα του βαζω ματακι :roflmao:
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.761
Μηνύματα
2.874.992
Members
37.946
Νεότερο μέλος
evans1831
Top