Ηχητικές Αποδράσεις... Χωρίς Ακροάσεις...





Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Ανακοίνωση προς ενδιαφερόμενους... :cautious:

ο Νίκος (kogni) μου είπε στο τηλέφωνο ότι ψάχνει σπόνσορα για αναβάθμιση των συσκευών του....:tongue: :laugh:
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Τί είδους αναβάθμιση, αισθητική σαν την δική σου ή ουσιαστική αναβάθμιση, δηλαδή αντικατάσταση των συσκευών :D
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Ανακοίνωση προς ενδιαφερόμενους... :cautious:

ο Νίκος (kogni) μου είπε στο τηλέφωνο ότι ψάχνει σπόνσορα για αναβάθμιση των συσκευών του....:tongue: :laugh:




Μόνο με σπόνσορα την Heineken θα γίνω πρωταθλητής !
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.685
Reaction score
2.728
Τί είδους αναβάθμιση, αισθητική σαν την δική σου ή ουσιαστική αναβάθμιση, δηλαδή αντικατάσταση των συσκευών :D
Αυτος κραταει το απεξω, την προσοψη και αλλαζει το μεσα που δεν του αρεσει :lol:
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Αυτος κραταει το απεξω, την προσοψη και αλλαζει το μεσα που δεν του αρεσει :lol:
Δεν είναι σοβαρό, anti-krell των 500mg, πρωί, μεσημέρι και βράδυ για 5 ημέρες και θα του περάσει.
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
για το υψόμετρο (που είμαι) υπάρχει κάποιο φάρμακο... και για κατάθλιψη εάν είναι δυνατόν γιατρέ μου...:lolsign:
 


Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
για το υψόμετρο (που είμαι) υπάρχει κάποιο φάρμακο... και για κατάθλιψη εάν είναι δυνατόν γιατρέ μου...:lolsign:
Έρχομαι να σε γ%#€#€@ω να μην νιώθεις μοναξιά !









Με πήρε τηλ η coca cola θέλουν να σπασω το συμβόλαιο με την Heineken !!!
Ελπίζω να τρομαξες τώρα :p:p:p:p:p
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Η καθιερωμένη μάζωξη... μεγάλες απουσίες (θα πέσουν κάρτες, γιατί είχαν ενημερωθεί) ο Χάρης (Zak) και ο Βλάσης (S)...:oops:

Σόρυ Νικολάκι (MasterSelfie) που τράβηξα εγώ την σέλφι... μαθαίνω σιγά σιγά... :p



...άσε που έπαιξε και ο μαέστρος Αβουγουδού... με κλαρίνο... παραδοσιακή & τζάζ μουσική ...:laugh:

 
Last edited:



zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Η καθιερωμένη μάζωξη... μεγάλες απουσίες (θα πέσουν κάρτες, γιατί είχαν ενημερωθεί) ο Χάρης (Zak) και ο Βλάσης (S)...:oops:
Εγώ είμαι δικαιολογημένος..... είχα μέτρηση.
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.424
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top