Καλησπερα απο Κω

Μηνύματα
302
Reaction score
495
Καλησπερα σε ολα τα μελη
Μιχαλης απο Κω.
Μπαινω περιστασιακα εδω και κανενα τριμηνο και διαβαζω αλλα δεν ειχε τυχει να εγγραφω μεχρι και σημερα!


Εχω ηδη ξεκινησει το στησιμο ενος home theater, λεπτομερειες σε νημα ομως!
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.285
Καλως μας ηρθες!
Τα φιλια μας στην Κω σπιτονοικοκυρη μας!
[DOUBLEPOST=1468584432][/DOUBLEPOST]εκανες το λαθος να μπεις εδω, μαζι μας....

την πατησες τωρα...

:p8-):D
 






Μηνύματα
302
Reaction score
495
αμα θελετε να σας ανεβασω καμια φωτο να δειτε πως ειναι τωρα! απλα πειτε ποιο μερος θελετε
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Καλώς ήρθες , έχω βρεθεί στην Κω για διακοπές και για δουλειά , πάνω απο 10 φορές.
αμα θελετε να σας ανεβασω καμια φωτο να δειτε πως ειναι τωρα! απλα πειτε ποιο μερος θελετε
Θέλω τα Θερμά.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
Welcome και με το καλο ! :) Κω βρεθηκα μια ωραια μερα κρουαζιερα με το ναυτικο το πολεμικο..ξερεις μοδιστρες κι ετσι..:beach:
 






Μηνύματα
302
Reaction score
495
θα μπορουσε και καλυτερα!
Γενικα οτι εγινε περισυ με τους λαθρομεταναστες και τους προσφυγες μας εριξε κατα πολυ τον τουρισμο.
Ακομα αναπαραγεται προπαγανδα οτι συνεχιζονται τα περσινα ενω δεν υπαρχει απολυτως κανενας.

ευχαριστωωωω, περιμενω να λαβω email με το tracking της μεταφορικης!
μετα εννοειται καθε 5 λεπτα refresh,χαχαχα
 

Μηνύματα
302
Reaction score
495
περσινη φωτο τετοια εποχη αν θυμαμαι καλα στην περιφημη "Λεωφορο των Φοινικων" που βρισκεται στο κεντρο του λιμανιου και ειναι απο τα πιο ομορφα μερη για βολτα ειτε με ποδηλατο ειτε με τα ποδια





πεσμενη η κινηση φετος δεν θυμιζει τιποτα την προπερσινη χρονια..
 

I

iason

Guest
περσινη φωτο τετοια εποχη αν θυμαμαι καλα στην περιφημη "Λεωφορο των Φοινικων" που βρισκεται στο κεντρο του λιμανιου και ειναι απο τα πιο ομορφα μερη για βολτα ειτε με ποδηλατο ειτε με τα ποδια





πεσμενη η κινηση φετος δεν θυμιζει τιποτα την προπερσινη χρονια..
Φίλε Μιχάλη δεν γνωρίζω την ηλικία σου αλλα εχω δουλεψει στο νησί δεκα χρόνια απο το καλοκαιρι 1987 εως και το καλοκαιρι του 1996 .Τότε ηταν το νησι στα καλύτερά του με την Kalua ,Heaven and Barstreat ,Doors, cactus ,Galatea ,Maestros κτλ...
Πολύ τουρισμό υπεροχες παραλιες Τινγκακι ,παρανταις μπιτς ,λιμνιονας στον κεφαλο ,θερμα κτλ...
Εχω ακομα επαφη με καποιους ανθρωπους που ειχα δουλεψει μαζι ,ηταν μια υπεροχη εποχη με πολλυ καλες αναμνησεις που τολμω να πω οτι ηταν η καλυτερη δεκαετία της ζωης μου .
Μια μερα θα γυρισω με την οικογενειά μου για διακοπες ,το εχω υποσχεθεί στον ευατό μου.:)
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.373
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top