Κουτσομπολιό


Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Μονοσύλλαβο; Μήπως putanic? :612:
Καλά, μονοσύλλαβο είναι αυτό;
Στα πονηρά καλός είσαι, αλλά στη γραμματική, μετα λύπης μου θα πρέπει να επαναλάβεις την τάξη... :410:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.806
Reaction score
95.090
Απάντηση: Κουτσομπολιό



«Θύμα» ταυρομάχου η Elen Rivas!


Κατά καιρούς πολλοί είναι οι γνωστοί σταρ που γδύνονται για καλό σκοπό, έτσι η νέα καμπάνια της PETA με πρωταγωνίστρια την Elen Rivas δε θα μπορούσε να περάσει απαρατήρητη. Όμως η συγκεκριμένη φωτογραφία, ίσως θεωρείται λίγο υπερβολική καθώς ήδη έχει απαγορευτεί από το περιοδικό της easyJet.

Η 36χρονη Rivas εμφανίζεται εντελώς γυμνή σε μια ολόσωμη φωτογραφία, με τέσσερα βέλη ταυρομάχου καρφωμένα ψηλά στην πλάτη της, ενώ αίμα τρέχει από την πληγή.

Σκοπός της διαφήμισης είναι να σταματήσει ο κόσμος να παρακολουθεί τέτοια θεάματα, που είναι από τα κυρίαρχα αξιοθέατα του τόπου καταγωγής της, την Ισπανία. «Μπορεί η διαφήμιση να είναι γραφική, όμως τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με την αιματηρή, βίαιη πραγματικότητα των ταυρομαχιών» λέει η Rivas.

H Rivas είναι η τελευταία μέχρι στιγμής σε μια σειρά διασημοτήτων που γδύνονται για χάρη της PETA, ακολουθώντας διάσημες γυναίκες όπως οι Pamela Anderson, Eva Mendes, Khloe Kardashian και Alicia Silvertsone. «Οι περισσότεροι Ισπανοί είναι αντίθετοι με το έθιμο των ταυρομαχιών» τονίζει, συμπληρώνοντας πως: «δεν υπάρχει τίποτα το ωραίο στον βασανισμό και τη θανάτωση ζώων για διασκέδαση».



Πηγή
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.806
Reaction score
95.090
Απάντηση: Κουτσομπολιό




Νόνη Δούνια:
«Είμαι απόλυτα συμβιβασμένη με την ηλικία μου. Τη λέω πάντα. Τον περασμένο Ιανουάριο έκλεισα τα τριάντα εννέα και νιώθω πολύ καλά. Δεν με ενοχλούν οι ρυτίδες, τις αγαπάω, τις θέλω. Δεν είμαι κατά των επεμβάσεων, αλλά μόνο όταν υπάρχει έντονο πρόβλημα, όπου πραγματικά μια επέμβαση θα κάνει τη ζωή σου καλύτερη. Το να κάνεις σιγά σιγά κάτι, για να δείχνεις όπως ήσουν στα είκοσι, είναι σαν να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου».

:446:
 


Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Και δηλαδή ότι έχει κάνει πρώτη η Μόνικα δεν επιτρέπεται στις υπόλοιπες γυναίκες να ... το κάνουν; :105:
 

Μηνύματα
20.186
Reaction score
14.678
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Και δηλαδή ότι έχει κάνει πρώτη η Μόνικα δεν επιτρέπεται στις υπόλοιπες γυναίκες να ... το κάνουν; :105:
Οχι...και μην επιμενεις!:125:

Θα κανεις καφε να το συζητησουμε?:204:
 


Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Καφέ τέτοια ώρα; Θες να γίνουν τα νεύρα μου κρόσια;

Μπορώ όμως να προσφέρω κάτι ... μαλακτικό.

Στο μαιευτήριο η Posh Spice για να κάμει την πολυπόθητη κόρη.

:121:
 

Μηνύματα
20.186
Reaction score
14.678
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Στο μαιευτήριο η Posh Spice για να κάμει την πολυπόθητη κόρη.

Μεταξυ μας...δεν την παω καθολου...
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.806
Reaction score
95.090
Απάντηση: Κουτσομπολιό



 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.806
Reaction score
95.090
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Στα περίπτερα από την Παρασκευή 15 Ιουλίου. :144:

 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.806
Reaction score
95.090
Απάντηση: Κουτσομπολιό

 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Στο ρολο του Στρως......ο Γκουζγκουνης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποιο ξενερα παντως απο την Τουβλη δεν πρεπει να υπαρχει....................

Τωρα μπορει να ζηλεψει η αλλη η ξανθια και να χτυπησει αλλη παραγωγη με αλλο στυλακι..........με τιποτις καλαμποκια,τιποτα καλαμια ψαρεματος για ξιφια..........ειδωμεν!!!!!!!!!!!!!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.806
Reaction score
95.090
Απάντηση: Κουτσομπολιό

Ποιο ξενερα παντως απο την Τουβλη δεν πρεπει να υπαρχει.


 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.020
Reaction score
20.563
Απάντηση: Κουτσομπολιό

ΟΚ, το διάβασα και δεν το πίστευα στην αρχή... αλλά φαίνεται ότι οι συμπολίτες μας στη Θεσαλλονίκη, είναι πολύ μπροστά!

Κούρεμα...topless!!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
Απάντηση: Κουτσομπολιό

ΟΚ, το διάβασα και δεν το πίστευα στην αρχή... αλλά φαίνεται ότι οι συμπολίτες μας στη Θεσαλλονίκη, είναι πολύ μπροστά!

Κούρεμα...topless!!!!
Tυχερος οποιος εχει χαιτη ........ισα με μιαμιση ωρα θα πηγαινει το ματι και το κουρεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.719
Μηνύματα
2.873.668
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Rigas8
Top