Λάστιχα για σταθερό πανί Adeo Plano Velvet

Μηνύματα
3
Reaction score
3
Έχω σταθερό Πανί Adeo Plano Velvet 109 ίντσες που το αγόρασα πριν περίπου 10 χρόνια και με τη πάροδο του χρόνου τα πράσινα λάστιχα που έχει για να πιάνει το πανί στο κάδρο, έχουν χάσει την ελαστικότητα τους, έχουν σκληρύνει και κάποια έχουν κοπεί, με αποτέλεσμα το πανί να μην τεντώνει σωστά.
Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει αντιπροσωπεία της Adeo στην Ελλάδα για να παραγγείλω καινούρια ή αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να φέρνει?

Ευχαριστώ
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.486
Reaction score
75.038
Καλώς ήρθες!

Βάλε αν θέλεις φωτογραφία του προβλήματος, μήπως υπάρχει εύκολη λύση.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.486
Reaction score
75.038
Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε ελαστικό, σαν αυτό των χταποδιών για παράδειγμα, κάνοντας κόμπους στο κατάλληλο μήκος;
Ή και ένα χοντρό λαστιχάκι, διπλό;
 

Μηνύματα
776
Reaction score
818
Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα έστελνα ένα μέιλ στους Πολωνούς πριν κάνω οτιδήποτε. Σίγουρα θα μπορούν να σου στείλουν τα λαστιχάκια με μικρό κόστος.

Adeo Screen sp. z o.o.
Bolesława Krzywoustego 31, 59-500 Złotoryja, Poland
Tel: +48 76 850 53 01
Fax: +48 76 850 53 70
E-mail: [email protected]; [email protected]
 

Μηνύματα
3
Reaction score
3
Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα έστελνα ένα μέιλ στους Πολωνούς πριν κάνω οτιδήποτε. Σίγουρα θα μπορούν να σου στείλουν τα λαστιχάκια με μικρό κόστος.

Adeo Screen sp. z o.o.
Bolesława Krzywoustego 31, 59-500 Złotoryja, Poland
Tel: +48 76 850 53 01
Fax: +48 76 850 53 70
E-mail: [email protected]; [email protected]
Σ'ευχαριστώ πολύ.
Τους έστειλα email, μου απάντησαν σε 2 ώρες, βρήκαν από το serial number από που είχα αγοράσει το πανί το 2008 και μου είπαν να έρθω σε επαφή με την www.projecting-art.com !!

Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε ελαστικό, σαν αυτό των χταποδιών για παράδειγμα, κάνοντας κόμπους στο κατάλληλο μήκος;
Ή και ένα χοντρό λαστιχάκι, διπλό;
Θα τους τηλεφωνήσω τη Δευτέρα και ο Θεός βοηθός ;)
Σ'ευχαριστώ πολύ.
 
Last edited by a moderator:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.855
Μηνύματα
2.878.665
Members
37.955
Νεότερο μέλος
Audio Profes
Top