Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Θαναση: μη τον ακους τον κιορατα τον εχω και βοηθο μου τρομαρα μου θα τον διαγραψω μου φαινεται :vinsent: :smg::hunter::superman::lol::lol::lol:
Καλημέρα! Πέρασα από Ιωάννινα, αλλα δεν υπήρχε αρκετός χρόνος να επισκεφτώ και φέτος τον αγαπητό μας Χρήστο και την musikverein!
πες τα πεσ τα να τα ακουν καποιοι αντιρρηξιες;);):drinks::drinks::party:
 




Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Αυτή η ταργουδίστρια των Liliac στο τρίτο βίντεο είναι ολόιδια η αδελφή μου δόντια , μάτια, χρώμα, σχήμα, χρώμα μαλλιών αλλά πιο ξανθή λίγο η αδελφή μου και με πιο λιγότερο πεταγμένα ζυγωματικά και σαγόνι, τα πάντα όλα (όταν ήταν νέα αλλά και ακόμη δηλαδή) αλλά η αδελφή μου έχει πιο ωραία μύτη. Ηπειρώτικια μύτη πάλι αλλά πιο καλή. Αυτής είναι θεόστραβη.

Της το στέλνω με mail. Τρομερό.

Τώρα το είδα που έψαχνα να σου βρώ βίντεο με το crazy train με τουιστ talent show απο αυτά που σου αρέσουν χα χα
 
Last edited:


Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Δεν είναι ευγενικό, θεωρώ...
Ποιό ; Το θεόστραβη ; Αφού είναι. Αλλά πάλι πανέμορφη είναι.

Τα "ελατώμματα" στον άνθρωπο είναι απο τα πιο ωραία πράγματα. Εξάλλου πανέμορφος είναι κάθε άνθρωπος στην ηλικία αυτή.
 

Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Δεν είναι ευγενικό, θεωρώ...
Ολύμπιε , δεν πιστεύω να εννοείς .... ότι δεν είναι κοπέλα αυτή ; Δεν ξέρω δηλαδή. Εμένα για κοπέλα μου φαίνεται. Κορίτσι δεν είναι ;

Τι να πω τότε μοιάζει με την ντράμερ που είναι ολόιδιοι ... αδέλφια είναι όλα.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.924
Reaction score
12.588
Να της στείλεις email που θα λες τη μύτη της θεόστραβη λέω, δεν είναι ευγενικό, λέω.
 

Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Να της στείλεις email που θα λες τη μύτη της θεόστραβη λέω, δεν είναι ευγενικό, λέω.
Στην αδελφή μου ρε συ είπα θα στείλω το email. Να δεί την τρομερή ομοιότητα. Όχι σε αυτήν.

Αλλά και σε αυτήν να έστελνα email θα της έλεγα ότι είναι πανέμορφή και η μύτη της είναι τέλεια (άσχετα εάν είναι στραβή).

Πάντως να σου πω την αλήθεια τώρα που βλέπω καλύτερα το 2o βίντεο που πόσταρα , δεν είμαι σίγουρος ότι είναι κορίτσι, δεν ξέρω δηλαδή, ότι και να είναι πανέμορφο πλάσμα είναι χα χα. Απλώς νόμιζω είναι κορίτσι με λίγο βαριά φωνή.

Εάν είναι αγόρι, η αδελφή μου ... θα με σκίσει χα χα Τώρα πάει το έστειλα.

@jag για ψάξτο .. εσύ που ξέρεις να τα ψάχνεις αυτά .... θα με σώσεις απο βρίσιμο....χα χα
 
Last edited:

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.924
Reaction score
12.588
Αλλά και σε αυτήν να έστελνα email θα της έλεγα ότι είναι πανέμορφή και η μύτη της είναι τέλεια (άσχετα εάν είναι στραβή).
Αν αναφέρεις τη μύτη θα είναι σαν να επιβεβαιώνεις ότι κάτι τρέχει με αυτή. Ξέρεις κι από ψυχολογία, τρομάρα σου! :roflmao:
 

Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Αν αναφέρεις τη μύτη θα είναι σαν να επιβεβαιώνεις ότι κάτι τρέχει με αυτή. Ξέρεις κι από ψυχολογία, τρομάρα σου! :roflmao:
Όχι ρε συ δεν έχει κανένα κόμπλεξ η αδελφή μου. Το γνωρίζει. Μα η ίδια το διακωμωδεί. Πολύ μικρή όταν ήταν στο γυμνάσιο είχε λίγο αλλά ΟΚ ήταν τόσο όμορφή και σαν ενέργεια αλλά και σε όλα τα άλλα που δεν την πείραξε για πολύ. Σε αυτή την ηλικία του γυμνασίου όλοι έχουμε κάποιο θέμα με κάτι στο σώμα μας που μας απασχολεί. Είναι η ηλικία τέτοια.

Εννοείται ότι δεν θα ανέφερα την μύτη. Βεβαια έχεις δίκιο, μπορεί να έκανε κανένα συνειρμό. ¨ασε τώρα έχω μεγαλύτερα προβλήματα ... μην δεν είναι τίποτε κορίτσι ... τότε ναι ... την πάτησα ...ακόμη και σε αυτήν την ηλικιά θα γκρινιάξει για αυτό χα χα.

======== εδιτ : ====

Ούφ την γλύτωσα, εντάξει κοπέλα είναι 100 % . Φαίνεται εδώ καθαρά.

Λέω και εγώ έχασα την δυνατότητα μου να ξεχωρίζω ; χα χα.


 
Last edited:

jag

Μηνύματα
9.292
Reaction score
27.627
thva It's a girl.
-



Τώρα διαβασα τα τελευταία που έγραψες :biggrin:
 
Last edited:







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.664
Μηνύματα
2.869.227
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top