Οι θυσίες που κάνουμε για το home cinema


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Τρελό αγόρι τι έκανες πάλι;
Αργείς χαραχτηριστικά λέμε.
Διαθεση στο φουλ και παμεεε!!!! :D:D (Κεφαλα το RT60 μου νεκρωθηκε επιτελους)

Πληροφοριες καταστηματος εδω

2x2.5 μετρα ειναι και τα 2! οταν βαρεθω οπως ειναι τα κανω μια τραμπα και παλι απ την αρχη!:p











:party::party::party::party::party::party::party::party:
 
Last edited:






stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
αντε να τελειωνουμε κ σημερα! ερχονται σε λιγο και τα 2 χαλακια 4εποχων σε σουπερ τιμη! :D

εχουν πιστοποιηση ΤΗΧ HyperUltra, Dolby Atmos, DTS X, Auro 3D, IMAX & Chuck Norris :p
Μεγειά Τάσο ,έτσι όπως το είπες νόμιζα θα έγραφαν επάνω
Dolby Atmos, DTS X κτλ:D
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Διαθεση στο φουλ και παμεεε!!!! :D:D (Κεφαλα το RT60 μου νεκρωθηκε επιτελους)

Πληροφοριες καταστηματος εδω

2x2.5 μετρα ειναι και τα 2! οταν βαρεθω οπως ειναι τα κανω μια τραμπα και παλι απ την αρχη!:p











:party::party::party::party::party::party::party::party:
δεν ξερω ..δεν ξερω
...πρεπει να μετρηθουν και τα χαλια :D

:party:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Αυτή είναι θυσία...
Μισές θυσίες έχει αρχίσει και κάνει αυτό το παιδί.
Έπρεπε να την βάλει απο άκρη σε άκρη.
Μισές μετρήσεις θα γίνουν τώρα .
Κάτι μου λέει οτι ρωτάει παντόφλα:lol::roflmao::lolsign::D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.876
Reaction score
77.475
Που βαδίζουμε ρε παιδιά!!???Τι κατάντια είν τούτη?!?!

Απ'εκεί που ανεβάζαμε φωτό με sub και ηχεία και να συζητάμε πόσα Hz κατεβαίνουν και να μας τρέχουν τα σαλάκια...
να ανεβάζουμε φωτό με χαλιά,να συζητάμε για ποιότητες (ολόμαλλο πενιέ, μαλλί - μετάξι, μάλλινα και ακρυλικά κλπ) και να παίρνουμε και like.

Ανοίξτε και ένα θρεντ για κέντημα και σεμεδάκια καλέ!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Κουκλεντέδες γίναμε ρεεεεεε!!!!


Υ.Γ. Μεγειές φιλενάδα!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.876
Reaction score
77.475
μην το χάσουμε!!!! αυτό το μήνα έχει high-end συγκριτικό καλώδια ηχείων σε 12 διαφορετικές αποχρώσεις (3 για κάθε εποχή)!!
για να επιλέξεις αυτό που σου ταιριάζει!! :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Μισές θυσίες έχει αρχίσει και κάνει αυτό το παιδί.
Έπρεπε να την βάλει απο άκρη σε άκρη.
Μισές μετρήσεις θα γίνουν τώρα .
Κάτι μου λέει οτι ρωτάει παντόφλα:lol::roflmao::lolsign::D
τι λες βρε! αφου μενω μονος! ειμαι ο αρχοντας του εαυτου μου! :roflmao::roflmao:
[DOUBLEPOST=1463207142][/DOUBLEPOST]
Που βαδίζουμε ρε παιδιά!!???Τι κατάντια είν τούτη?!?!

Απ'εκεί που ανεβάζαμε φωτό με sub και ηχεία και να συζητάμε πόσα Hz κατεβαίνουν και να μας τρέχουν τα σαλάκια...
να ανεβάζουμε φωτό με χαλιά,να συζητάμε για ποιότητες (ολόμαλλο πενιέ, μαλλί - μετάξι, μάλλινα και ακρυλικά κλπ) και να παίρνουμε και like.

Ανοίξτε και ένα θρεντ για κέντημα και σεμεδάκια καλέ!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Κουκλεντέδες γίναμε ρεεεεεε!!!!


Υ.Γ. Μεγειές φιλενάδα!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
ζηλιαρα! :D
[DOUBLEPOST=1463207191][/DOUBLEPOST]
δεν ξερω ..δεν ξερω
...πρεπει να μετρηθουν και τα χαλια :D

:party:
πρεπει τουλαχιστον 2-3 φορες για επαληθευση! δε θελω μισες δουλειες!:geek:
[DOUBLEPOST=1463207244][/DOUBLEPOST]
Μεγειά Τάσο ,έτσι όπως το είπες νόμιζα θα έγραφαν επάνω
Dolby Atmos, DTS X κτλ:D
Γραφουν! κατσε θ ανεβασω αλλη μια πιο μετα να κανεις ματι!:lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.876
Reaction score
77.475
1ον Για τους ενδιαφερόμενους (πλέον)..μην ψάξει ποτέ κανείς για σεμέν με λατινικούς χαρακτήρες (semen) στο google..θα πέσει πάνω σε αυτό :

https://www.google.gr/search?q=seme...hVKkRQKHQnvAz8Q_AUIBigB#imgrc=Y_nOkSLfspc8IM:
:D:D:D:D

2ον χαιρετίσματα από την κυρία Μαρία, στο ''επόμενο πάμε για καφεδάκι'' θέλω να δουλεύει η σταυροβελονιά στο φουλ:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
μην το χάσουμε!!!! αυτό το μήνα έχει high-end συγκριτικό καλώδια ηχείων σε 12 διαφορετικές αποχρώσεις (3 για κάθε εποχή)!!
για να επιλέξεις αυτό που σου ταιριάζει!! :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

:lol:
Μη ξεχνάμε και την marie claire είναι μία γυναίκα με πάθος ,εσείς;;
Μιλάμε για ultra high end σε 24 διαφορετικές αποχρώσεις.:tongue:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.876
Reaction score
77.475
:lol:
Μη ξεχνάμε και την marie claire είναι μία γυναίκα με πάθος ,εσείς;;
Μιλάμε για ultra high end σε 24 διαφορετικές αποχρώσεις.:tongue:
Άντε και στα δικά μας οι λεύτερες!!!


Καταγγέλλω ότι ο Αβγδ γνώριζε από πριν τις τάσεις του High-end γι'αυτό και κράτησε τη θηλυπρεπή κατάληξη στο nick:lol::lol::lol::roflmao::roflmao::roflmao:
 




Μηνύματα
357
Reaction score
290
Περί γάμου ο λόγος και μιας και είμαστε ολίγον τι offtopic ειλικρινά εύχομαι σε όλους σας (ιδιαίτερα τους ελεύθερους) να έχετε μία σύζηγο η οποία θα σας στηρίξει στην αγορά του προβολικού (μου τα χώσανε οι γονείς μου για την αγορά του Χ500 εν μέσο κρίσης και με στήριξε σε μεγάλο βαθμό η συζηγός μου, φοβερα πράγματα δλδ ) να βοηθάει απο την τοποθέτηση του προβολέα (τα ποδαράκια , μετρήσεις απόσταση απο το πανί) μέχρι και να χαίρεται με την ρύθμιση του Καστρουνή -και να εντοπίζει τις διαφορές -έστο τις βασικές- πριν και μετά!!!- και να βλέπετε όλη τη σεζόν του Breaking Bad και του Better Call Saul και του Seinfeld και μάλιστα να το γουστάρει η ψυχή της και όχι παντόφλες και μαλακίες...

Αυτό ειναι το χόμπι μου και χαίρομαι που η σύζηγός μου όχι απλά συμβιβάζεται αλλά καραγουστάρει.

Και αμαλάχι και την 10 μηνών κόρη μου προβολάκια θα την κάνω και σε όποιον αρέσει!!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.403
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top