Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.414
Reaction score
42.333
Αυτά λέμε, πληρώνουμε ένα τσουβάλι παράδες και άμα δεν σκοτωθείς, άγιο είχες...
Στη θκιάμ περίπτωση φαντάς ότι μιλάμε για ενισχυμένους τροχούς για χώμα και κοτρόνια και έγιναν λατέρνες, 28 ακτίνες μπρος πίσω και δεν άντεξαν στο πάτημα.
Μετά από αυτό έφαγε άκυρο και η dt swiss για μελλοντική αγορά, όλο φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες και ratchet για φιγούρα.
Με τους fulcrum που πήρες είχες κάνα θέμα?
 

Μηνύματα
1.276
Reaction score
2.234
Με τους fulcrum που πήρες είχες κάνα θέμα?
'Οχι βέβαια... και το ήξερα από πριν. Το πακέτο αυτό με τις χοντρές ακτίνες (των 14Ε η μία) μπορεί να είναι ακριβό για αλουμίνιο και σχετικά βαρύ αλλά ξέρεις ότι έχεις ρόδα. Τους πήρα σε disc μόλις τους πέτυχα στα 760 αέρας...
 

Μηνύματα
19.499
Reaction score
13.654
8500 χμ με το ΜΤΒ ως τώρα (2+ χρόνια) και τους Newmen δεν τους έχω αγγίξει... και που δεν έχουν ταλαιπωρηθεί...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.414
Reaction score
42.333
'Οχι βέβαια... και το ήξερα από πριν. Το πακέτο αυτό με τις χοντρές ακτίνες (των 14Ε η μία) μπορεί να είναι ακριβό για αλουμίνιο και σχετικά βαρύ αλλά ξέρεις ότι έχεις ρόδα. Τους πήρα σε disc μόλις τους πέτυχα στα 760 αέρας...
Τελικά αυτό με το βάρος στους τροχούς είναι πολύ σχετικό, άμα είσαι βατομηχανή καλύτερό είναι να πάρς τσουπομένα τροχουδάκια, εκεί έχω καταλήξει βάση εμπειρίας
 

Μηνύματα
1.276
Reaction score
2.234
8500 χμ με το ΜΤΒ ως τώρα (2+ χρόνια) και τους Newmen δεν τους έχω αγγίξει... και που δεν έχουν ταλαιπωρηθεί...
Ναι γιατί λένε πως έχουν τα καλύτερα στεφάνια... και η ακτινολόγηση έχει άμεση σχέση με την ακαμψία στο στεφάνι
Θα τσφερου και τσαλλς σαπαν
Αφτές με τσ ΤΤ λάστχα? Σώθκαμε... τέλος πάντων ελπίζω να στις έχει σφίξει καλά να βγεί ο αγώνας. Βγες και λίγο αύριο να πατήσουν και μία κατηφόρα για τα φρένα
 
Last edited:




Μηνύματα
12.583
Reaction score
14.712
Cannot compute...
Μακάβριο χιούμορ ... σόρρυ. ¨Αστο. Ο bretsos και ο Sotos θα καταλάβουν (είναι απο άλλο νήμα συζήτηση) και θα κρίνουν εάν πρέπει να διευκρινήσουν. Ξανά σόρρυ.
 

Μηνύματα
19.499
Reaction score
13.654
Καλά, εγώ νόμιζα ότι λες για στεφάνια... γάμου! Και λέω δεν τα πάει καλα με το στεφάνι του! :roflmao: :lolsign:

Καλημέρες!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.414
Reaction score
42.333
Αυτά που λέμε συνέχεια σε εικόνα.
IMG_20240427_131642.jpg





Το ίδιο ακριβώς ατύχημα με το θκόμ, στη παραλιακή σε ευθεία δεν είδε τίποτα ο οδηγός του αυτοκινήτου.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.414
Reaction score
42.333
Ξεκίνησαν να έρχονται τα πρώτα δώρα του νονού για το Πάσχα.
Μαζί με τη λαμπάδα με έστειλε το καινούριο κράνος, MET rival mips, το πρώτο μου κράνος με αυτή τη τεχνολογία, απλό κράνος, χωρίς χαιμαλίκια και φανταχτερά μπιχλιμπίδια. Στο θκόμ κεφάλι έκατσε κουτί σε μέγεθος Μ 56-58cm με αρκετά περιθώρια για καπελάκι.
IMG_20240427_141014.jpg
IMG_20240427_141122.jpg
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.992
Reaction score
20.521
Sorry για τη διακοπή, αυτό το διαβάσατε;;;;;;

Δήλωσα συμμετοχή για Λαμία, θα πάω να τους φάω όλους!! :biggrin:
Ο Μπρέτσος θα κατέβει σε αγώνα;;;;;;;;

Είμαστε με τα καλά μας;;;;;;;;;;

ΔΙΑΔΩΣΤΕ!!1!11!!111!!!!11!!

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.414
Reaction score
42.333
Φιλική συμμετοχή θα είναι, αντί να πάω πάρνηθα θα πάω στη γύρα Λαμίας.
Έχουμε να βρεθούμε καιρό ποδηλατικά με Σάκη και κρόκ και ήταν μια καλή ευκαιρία ετούτη.
 



Μηνύματα
15.072
Reaction score
20.887
Ρε φίλε δεν έχεις κάτι τύπους που πάνε σε αγώνες και κάνουν τους pacers και τέτοια;
Αυτός θα κρατάει και μαστίγιο
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.992
Reaction score
20.521
Δηλαδή, τι; Θα ποδηλατεί δίπλα σου και θα φωνάζει "Πάμε, μωρή αρρώστια, ΠΑΜΕ, λέμε, πάτα πιο δυνατά, ρε φιόγκο!"; :roflmao:

Κι όταν βαρεθεί, θα "πατήσει" αυτός και "ταΐσει" τη σκόνη του σε όλο το peloton! :roflmao: :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.414
Reaction score
42.333
Δηλαδή, τι; Θα ποδηλατεί δίπλα σου και θα φωνάζει "Πάμε, μωρή αρρώστια, ΠΑΜΕ, λέμε, πάτα πιο δυνατά, ρε φιόγκο!"; :roflmao:

Συνήθως στις ανηφόρες πάω δίπλα όταν του άλλου του έχει φτάσει η γλώσσα στον οριζόντιο και πιάνω συζητήσει, βασικά εγώ τα λέω, εγώ τα ακούω, όλοι είναι ντίπ αντικοινωνικοι, κανένας δεν με μιλάει, μόνο βαριανασαίνουν.

Αλήτες ποδηλάτες Γιώργη!! :biggrin:

Αυτός θα κρατάει και μαστίγιο
Καλά που το πες, να θυμηθώ να το πάρω.
Έχω δγιό τσασίτια, ένα με δερμάτινα κρόσσια και άλλο ένα με γυαλάκια στη άκρη, πχιο προτιμάς? :roflmao:
 
Last edited:



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.362
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top