Ποδήλατο


symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.050
Reaction score
6.869
τάχα μου μετά σε λένε μπράβο, είσαι γαμάτος, τιτανοτεράστιος και τέτοιες παπαριές και από πίσω ξεκινάει το θάψιμο...
Ναι αλλά κι εμάς που δεν υποκρινόμαστε και σε θάβουμε ανοιχτά, πάλι δεν μας εκτιμάς. Αποφάσισε τι θέλεις :p
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.609
Reaction score
42.873
Και ποδήλατο βγάζεις με 200 το χρόνο άμα λάχει

Κάτσε να τα βάλω κάτω να σε πω.
Για ένα χρόνο τι ξοδεύω ιγώ.
δγιό αλυσίδες ~ 90€
Μια κρέμα του κωλου 20€
Ενα bib από 50-100€
Δγιό ζευγάρια ελαστικά~200€
Φρένα και συντήρηση 50-60€
Για παγούρια 15-20€
Θα σε βάλω ακόμα 100€ για ότι προκύψει, κάτι αισθητήρες, αλλαγή μπαταρίες, εδώ εκεί και παραπέρα.
Κανε τη πρόσθεση!!

Ναι αλλά κι εμάς που δεν υποκρινόμαστε και σε θάβουμε ανοιχτά, πάλι δεν μας εκτιμάς. Αποφάσισε τι θέλεις :p
Εσύ υπάγεσαι σε άλλη κατηγορία ανθρώπου που από τα γραφόμενα αντιπαθώ, από κοντά άμα σε γνωρίσω ίσως να αλλάξω γνώμη, αλλά δεν νομίζω...
 

Μηνύματα
15.123
Reaction score
20.992
Κάτσε να τα βάλω κάτω να σε πω.
Για ένα χρόνο τι ξοδεύω ιγώ.
δγιό αλυσίδες ~ 90€
Μια κρέμα του κωλου 20€
Ενα bib από 50-100€
Δγιό ζευγάρια ελαστικά~200€
Φρένα και συντήρηση 50-60€
Για παγούρια 15-20€
Θα σε βάλω ακόμα 100€ για ότι προκύψει, κάτι αισθητήρες, αλλαγή μπαταρίες, εδώ εκεί και παραπέρα.
Κανε τη πρόσθεση!!



Εσύ υπάγεσαι σε άλλη κατηγορία ανθρώπου που από τα γραφόμενα αντιπαθώ, από κοντά άμα σε γνωρίσω ίσως να αλλάξω γνώμη, αλλά δεν νομίζω...
Να πάρεις φθηνότερα, παλιοπιδειξια

Προφανώς γίνεται να την κάνεις τη δουλειά φθηνότερα και ακριβότερα , επιλογή του καθενός είναι.
Έχει παπούτσι αγωνιαρικο με 350 έχει και με 150 , μπορείς να τα κρατήσεις και 400χλμ και 900χλμ. Να έχεις άλλο για lr άλλο για αγώνες άλλο για διαλλειματικες άλλο κλπ ή να έχεις ένα endorphin swift και να βγάλεις 6 μήνες τα πάντα όλα.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.609
Reaction score
42.873
Για σένα που πατάς 150βατ μια χαρά θα ήταν και το παπούτσι με 50€, για μένα το παπούτσι που θα κάνει δλειά έχει δυστηχως πολλές παράδες
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.609
Reaction score
42.873
Τι δεν καταλαβαίντς Μαρή?
Μεγάλα καράβια, μεγάλες φουρτούνες ή κατά το γουμάρ και το σαμάρ.
Έτσι πάει το πράμα!!
 

Μηνύματα
19.719
Reaction score
13.783
Εδενειναιεπιπεδοαυτοτωρα
Σουτηνειπεπαλιε; :geek:
Τι δεν καταλαβαίντς Μαρή?
Μεγάλα καράβια, μεγάλες φουρτούνες ή κατά το γουμάρ και το σαμάρ.
Έτσι πάει το πράμα!!
Ωχ, μπήκε στην παρέα ο Μαρινάκης (ο Βαγγέλας, όχι ο άλλος) :gamer:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.609
Reaction score
42.873
Σουτηνειπεπαλιε; :geek:
Εγώ φταίω ρε Σώτο, όχι πες, εγώ φταίω?
Που άμα τον δεις με το τρεκ και τα τσαμασίρια θα ψαρώσεις άσχημα. Αλλά όλο μέλι-μέλι και από τηγανίτα, τίποτα!! :lolsign:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.019
Reaction score
20.562
@bretsos Ποιος, ρε, είναι όλο μέλι κι από τηγανίτα τίποτα;;;; Ο @pankrok που ήρθε τρίτος στο γύρο της Λαμίας;;;;























:biggrin: :roflmao: :biggrin: :roflmao: :biggrin: :roflmao: :biggrin: :roflmao: :biggrin: :roflmao:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.609
Reaction score
42.873
@bretsos Ποιος, ρε, είναι όλο μέλι κι από τηγανίτα τίποτα;;;; Ο @pankrok που ήρθε τρίτος στο γύρο της Λαμίας;;;;
Ρε φίλε, έσκυψε το άτομο να σφίξει τα boa και έπαθε κράμπα στους κοιλιακούς, αλλιώς θα έβγαινε πρώτος :biggrin:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.019
Reaction score
20.562
@pankrok Ε, είπα να σε πειράξω κι εγώ μια φορά! :biggrin:

Πάντα θα είμαι ο "θείος" σου, να μου λες τι χρειάζεσαι και θα το ψάχνω στην αποθήκη μου!:thumbsup:
Ρε φίλε, έσκυψε το άτομο να σφίξει τα boa και έπαθε κράμπα στους κοιλιακούς, αλλιώς θα έβγαινε πρώτος :biggrin:
Προφάσεις εν αμαρτίαις!:roflmao:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.880
Reaction score
84.071
Στο πρώτο ΕΤΑΠ του Γύρου Ιταλίας, ο Pogacar επιτέθηκε στην τελευταία ανηφόρα. Τα νούμερα:

Pogačar on San Vito averaged 8.74 ᵉW/Kg (560watt) 2372 VAM for 3:34 min .


giro-d-italia-2024-stage-1-profile-fe6f29dd21.jpg
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.019
Reaction score
20.562
Καλά, κάτσε να σηκωθεί από το τραπέζι, που έχει "σφάξει" το μισό κατσίκι μόνος του και μετά βλέπουμε...

:roflmao: :roflmao: :roflmao:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.706
Μηνύματα
2.873.166
Members
37.935
Νεότερο μέλος
dimos22
Top