Ποιο SVS κι από πού;(Sub βρήκα τελικά.Σπίτι που θα βρω;)

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εχω για δειγματισμο 2 μπασόπαγίδες, 2 πανελ 120x60, 2 πάνελ 60x60 και 2 diffusors φορτωμένα στο πορτμπαγκάζ και πάω σπίτι χωρις να έχω ενημερώσει τη συζυγο...

Μου είπε τηλεφωνικά ότι στολίζει για τα Χριστουγεννα, οποτε νομιζω κι εγω θα στολισω για τα δικά μου Χριστουγεννα με ωραιότατα πανελάκια και μπασοπαγίδες.

Στο τέλος βέβαια θα με στολίσει αυτη με διαφορα κοσμητικά επίθετα...
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.210
δεν παθαίνουν τίποτα τα πάνελ αν τους καρφιτσώσεις και μερικά καμπανάκια και αγιοβασίληδες...μπορεί να κάνουν και καλύτερη δουλειά, ποτέ δεν ξέρεις :laugh:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Εχω για δειγματισμο 2 μπασόπαγίδες, 2 πανελ 120x60, 2 πάνελ 60x60 και 2 diffusors φορτωμένα στο πορτμπαγκάζ και πάω σπίτι χωρις να έχω ενημερώσει τη συζυγο...

Μου είπε τηλεφωνικά ότι στολίζει για τα Χριστουγεννα, οποτε νομιζω κι εγω θα στολισω για τα δικά μου Χριστουγεννα με ωραιότατα πανελάκια και μπασοπαγίδες.

Στο τέλος βέβαια θα με στολίσει αυτη με διαφορα κοσμητικά επίθετα...
ωχχχχ....θεεε μου αυτος ειναι πραγματικα για δεσιμο!!!:lolsign: καραlike να ουμ! :p εψαχνες αφορμη τα χριστουγεννα πουλακι μου ε??:geek:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Θα το κρατήσεις δηλαδή; >:(
δε κανει για σενα βρε!! ειναι glossy! θα σου μαζευει σκονες και θα τρεχεις απο πισω με το μαγικο σου πανακι να το καθαριζεις!! :p
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Σιχαίνομαι τα μαγικά πανάκια, μόνο υγρά microfiber. :p
Θα το καλύψω με wrap, σαν τα remotes μερικών! :roflmao:
 
  • Like
Reactions: PPG

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Σιχαίνομαι τα μαγικά πανάκια, μόνο υγρά microfiber. :p
Θα το καλύψω με wrap, σαν τα remotes μερικών! :roflmao:
αααααααα....τι ειπεεεεεε το παλιοπαιδοοοοο!!!! θα τολμησεις βρε να πειραξεις το κουκλι SVS του surfdrifter?? :smg:
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Παιδιά έφαγα ξύλο, όποτε μετά δεν είχα και μεγάλη όρεξη για τεσταρισματα, αλλά είδα το expendables 3 και θεωρώ ότι το μπασο είναι πιο καθαρό. Δεν έπαιξα δυνατά για να μην προκαλέσω παραπάνω, αλλά ελπίζω να τεστάρω σήμερα πιο σωστά.

Αυτααα...
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Βαλε καμμια φωτο ,για ποσο ακομα θα μας εχεις στο σκοταδι???
Θα βγάλω σημερα με τις μπασοπαγίδες, αλλα δεν έχουν να προσφερουν κατι το αισθητικό στο μάτι. Το μονο που προσφέρουν στο μάτι είναι μπουνιες
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Θα βγάλω σημερα με τις μπασοπαγίδες, αλλα δεν έχουν να προσφερουν κατι το αισθητικό στο μάτι. Το μονο που προσφέρουν στο μάτι είναι μπουνιες
Τελικα εισαι ηρωας λεμε!!!:superman:
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Θα βγάλω σημερα με τις μπασοπαγίδες, αλλα δεν έχουν να προσφερουν κατι το αισθητικό στο μάτι. Το μονο που προσφέρουν στο μάτι είναι μπουνιες
νομιζω οτι η φωτο δεν αφορουσε τις παγιδες :D
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τα ωραια παραμύθια έχουν και αυτα ένα τέλος...

Αφου καταφερα να μου κανουν παρατήρηση και σήμερα στην τρυφερη ηλικία των 38 και ένιωσα σαν παιδάκι που έκανε αταξία, είπα να συμμαζευτω.

Ο καημένος ήθελα να τεστάρω επιτέλους τις μπασοπαγίδες για μισή ώρα που είχα κανονισει να λειπουν τα παιδια και η γυναίκα, αλλα με το που βάζω το Cloverfield να δω πως παιζει ΧΩΡΙΣ και πως παιζει ΜΕ τις παγίδες...ντριιιιιν! Το κουδούνι της πορτας! Ο διπλανος μου ήταν που με πολυ ευγενεια μου ειπε αν γίνεται να το χαμηλώσω διοτι πεφτουν πραγματα απο τον τοιχο του.

Ενιωσα χάλια, του είπα ότι δεν θα ξανασυμβεί και τελικα το μονο που δοκίμασα είναι τα πάνελ στο ταβάνι. Πάλι ξεφτίλα γίναμε :(

Το γυρναω σε πρέφα...

Πραγματικα, κοιταω το subwoofer και νιώθω ότι βλέπω μια θεογκόμενα μπροστά μου με ανοιχτα τα πόδια, να μου τρίβεται άλλα να μου λέει με ύφος Μεταξά: "ΟΧΙ"

ΕDIT: Απο την στεναχώρια μου, σε άλλο thread εγραψα. Αν γίνεται τα 2 τελευταια ποστ να μετακινηθουν στο "Ποιο SVS και απο που; (Η' ποια μονοκατοικία στο Θιβέτ και από που)
OK!
 
Last edited by a moderator:

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.234
Reaction score
27.828
Πω πω, πρέπει να είναι σπαστικό να έχεις γείτονες που ενοχλούνται και σε κάνουν παρατήρηση.
Ένα από τα καλά που έχω την τύχη να χαίρομαι, είναι η μονοκατοικία, χωρίς να ενοχλώ ή να με ενοχλεί κανένας.
Να έχεις ένα σαμπ και να μην μπορείς να το βάλεις να εκφραστεί όπως πρέπει.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Τη βρήκα τη λύση! Παίρνεις πίσω το SB13 και μου δίνεις το PB13 κι έρχεται ο rose να το περάσουμε ένα γυαλοχαρτάκι. :D
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.049
Reaction score
4.021
Πληρωνε του τα κοινόχρηστα κάθε μηνα και αστον μετα να μαζευει τα κανδρακια !!:D
 
  • Like
Reactions: PPG





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top