Ποιό μουσικό κομμάτι ακούτε τώρα;

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Ε ρε γκρουπάρα! (και δεν βάζω αυτά που στους Στάθη και cosmarpan θα τους άρεσαν πολύ... ;) )

The Herd - On My Way Home (1968)

 




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ε ρε γκρουπάρα! (και δεν βάζω αυτά που στους Στάθη και cosmarpan θα τους άρεσαν πολύ... ;) )

The Herd - On My Way Home (1968)

Να βάλω κι'εγώ κανένα;:)
The Herd - From The Underworld (1967)
 




Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Να βάλω κι'εγώ κανένα;:)
The Herd - From The Underworld (1967)
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
Τόξερα ότι αυτό θα σου άρεσε. Και του Κώστα. Του Κώστα θα του άρεσε (νομίζω) και το I can Fly (άν και μιμούνται φωνητικά Beatles σε κάποιο σημείο).

The Herd - I can fly


Εχουν πεί κι' αυτό αλλά το βρήκα μόνο από In Crowd

In Crowd - Hangin' From Your Lovin' Tree (1968)

 


Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Επειδή από χτές δε λέω να ξεκολλήσω από τον "έρωτα", βάζω και 1 βίντεο με έναν ταλαντούχο πιτσιρικά στα bmx πού το επένδυσε με το τραγούδι και πολλοί ξετρελλάθηκαν και το έψαχναν.
Btw, o πιτσιρικάς, κάνει απίστευτα με το ποδήλατό του.
Kαι 1000 μπράβο άν αυτός διάλεξε το κομμάτι. Ταιριάζει απίστευτα.
Χαίρομαι πάρα πολύ όταν νέα παιδιά περιλαμβάνουν σε δουλειές τους παλιά πανέμορφα τραγούδια.
Είναι μία ελπίδα

Devon Smillie in Las Vegas - Mother's Blue Eyed Angel by Herd

 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
Τόξερα ότι αυτό θα σου άρεσε. Και του Κώστα. Του Κώστα θα του άρεσε (νομίζω) και το I can Fly (άν και μιμούνται φωνητικά Beatles σε κάποιο σημείο).
Koμματάρα βρήκα πάντως ε..χωρίς δυσκολία αν και δεν τα έχω ψάξει όλα.
Για τον Κώστα που λές και να μην του αρέσει δεν τρέχει..ξαναβάζουμε και Cassidy :D :roflmao:
 

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Koμματάρα βρήκα πάντως ε..χωρίς δυσκολία αν και δεν τα έχω ψάξει όλα.
Για τον Κώστα που λές και να μην του αρέσει δεν τρέχει..ξαναβάζουμε και Cassidy :D :roflmao:
Είναι τρομεροί βρε! (Peter Frampton...τι περίμενες...;) ).
Αυτό που έβαλες είναι μεγαλύτερη επιτυχία τους απ' αυτά που εβαλα εγώ (εκτός του "I Don't Want Our Loving to Die" ).

Για τον Κώστα που λές και να μην του αρέσει δεν τρέχει..ξαναβάζουμε και Cassidy :D:roflmao:
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
Είπαμε ρε συ...Μιά πλάκα να του κάνουμε του ανθρώπου. Οχι να τον ξεκάνουμε :roflmao:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Koμματάρα βρήκα πάντως ε..χωρίς δυσκολία αν και δεν τα έχω ψάξει όλα.
Για τον Κώστα που λές και να μην του αρέσει δεν τρέχει..ξαναβάζουμε και Cassidy :D :roflmao:
Εσείς ετοιμαστείτε για καφεδάκι συντόμως κι αφήστε τα γλύψιματα ο ένας στον αλλο σαλιαρηδες :lolsign::roflmao: Και επισης επειδή εχω και μια λόξα σαν άνθρωπος, λεω να πα να κάνω ενα τατουάζ Cassidy στο ενα μπράτσο. Στο αλλο εχω ήδη ενα ποτήρι γάλα, μια σούβλα με αρνί κι ενα γαλακτομπούρεκο με σιρόπια να τρέχουν, δηλαδή ολα τα πραγματα που μ'αρεσουν να πινω και να τρώω. Όποτε με Cassidy κλείνω απο τατουάζ προσθέτοντας κι αυτά που μ'αρεσουν ν'μακουω. :fuckyou::roflmao: :lol:
 

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Εσείς ετοιμαστείτε για καφεδάκι συντόμως κι αφήστε τα γλύψιματα ο ένας στον αλλο σαλιαρηδες :lolsign::roflmao: Και επισης επειδή εχω και μια λόξα σαν άνθρωπος, λεω να πα να κάνω ενα τατουάζ Cassidy στο ενα μπράτσο. Στο αλλο εχω ήδη ενα ποτήρι γάλα, μια σούβλα με αρνί κι ενα γαλακτομπούρεκο με σιρόπια να τρέχουν, δηλαδή ολα τα πραγματα που μ'αρεσουν να πινω και να τρώω. Όποτε με Cassidy κλείνω απο τατουάζ προσθέτοντας κι αυτά που μ'αρεσουν ν'μακουω. :fuckyou::roflmao: :lol:
Καλώς τονα!
Πολύ σαλονικιώτικα μας τα λες Κώστα (ν'μακουω κλπ).
Να βαλεις στο άλλο μπράτσο καμμιά μπουγάτσα ρε.

Γιά λέγε τώρα. Σου αρέσουν οι Herd; Επεσα μέσα γιά το κομμάτι;
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Καλώς τονα!
Πολύ σαλονικιώτικα μας τα λες Κώστα (ν'μακουω κλπ).
Να βαλεις στο άλλο μπράτσο καμμιά μπουγάτσα ρε.

Γιά λέγε τώρα. Σου αρέσουν οι Herd; Επεσα μέσα γιά το κομμάτι;
Το ipad ειναι Salonica :D εγω βέρος Πειραιώτης. Στον κωλο εχω ενα Τερκενλης και Δεληολάνης απο το αλλο κωλομερι. :lol:
Οι Herd μ'αρεσουν αν ειναι με αρνιά, ναι. :D Οκ, μ'αρεσουν εχω τα σινγκλακια τους και το δευτερο LP τους.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Tear Gas - Love Story απο το LP "Tear Gas" (1971)



Άντε ν'ακουσουμε και κανα love story μέρες που'ναι, κακή εμπειρία με αυτό το κοματι, εχω κάψει τα πρώτα μου ηχεία καμμία 20αρια χρόνια πριν. Δεν με χάλασε όμως πήρα καλύτερα :D
 

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Δεν τρελλαίνομαι γιά progressive 60's και αρχές 70's, αλλά αυτό πολύ με άρεσε (γιά να μπώ στο ύφος του ipad του Κώστα...:p ).

Quatermass - Good Lord Know (1970)

 


Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Tear Gas - Love Story απο το LP "Tear Gas" (1971)



Άντε ν'ακουσουμε και κανα love story μέρες που'ναι, κακή εμπειρία με αυτό το κοματι, εχω κάψει τα πρώτα μου ηχεία καμμία 20αρια χρόνια πριν. Δεν με χάλασε όμως πήρα καλύτερα :D
Καλά ρε...Δεν βρήκες να τα φτιάξεις; Εγώ τα'χω κάψει 4-5 φορές και τα
'φτιαξα ;) Ποιά ήταν και ποιά πήρες;
Την τελευταία φορά μ' αυτό...:(

Lindsey Buckingham - Big Love (Live)

 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.120
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top