Πολυκάναλος τελικός

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Καλησπερα παιδακια
Σκεφτομαι να αγορασω τελικο ενισχυτη 3καναλο για LCR και ο pioneer που εχω για τα surround

Ψαχνω ψαχνω αλλα δεν βρισκω 3καναλο τελικο Χ200+ ανα καναλι εως τα 1300 ευρω
ο emotiva x3 που ρωτησα στον πολωνο αντιπροσωπο δεν υπαρχει εδω και καιρο

Εχετε να μου προτεινεται καποιον??
 





Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Εχω βρει βεβαια και τον emotiva xpa-5 απο τον πολωνο αλλα τι κανω στην περιπτωση service οεοοοο?????
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τον στέλνεις στον Πολωνό ή τον πας για service καπου εδω.

Πάντως απο τον Πολωνό μπορείς να πάρεις πλέον τον XPA Gen 3 με όσα κανάλια θες. Θα σου βγαίνει στα ιδια με τον "παλιό" Gen2 πεντακάναλο. Και μετα αν θες αναβαθμίζεις σε περισσότερα κανάλια.

Εγω περιμένω να ανακοινώσει την Emersa (νομίζω στις επόμενες ημέρες) και την BasX μπας και πάρω 6καναλο φθηνό
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Επίσης κοιτα και λίγο πιο μακρυα, μιας και ο τελικός κατα πάσα πιθανότητα, θα σου μείνει. Αν πας σε Atmos, θα ψάχνεις για κανάλια πάλι, οπότε οσα περισσότερα πάρεις τώρα, τόσο το καλύτερο.
 



Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Μιλησα με τον πολωνο
Θα εχει σε 10 μερες τον XPA G3
Μου ειπε και τιμες
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.415
Reaction score
74.754
Δε θέλεις να τις μοιραστείς μαζί μας; :p
 






Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.396
Reaction score
79.552
Στο site αυτο εχει μονο ενισχυτές της emotiva. Ρώτησα μηπως ξέρεις αν εχει ή αν φέρνει κατα καιρούς αλλα προϊόντα της emotiva, μιας και τον παρακολουθείς
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Δεν το γνωριζω
Εχω ρωτησει μονο για τους δυο τελικους που γραφω πιο πανω
 

Μηνύματα
1.500
Reaction score
2.826
Ρε παιδιά, για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα, οι Emotiva τι μέρος του λόγου είναι ?
Έχει κανείς ακουστική εμπειρία ? αξίζουν τα χρήματά τους ?
Από αυτά που μπόρεσα να βρω στο διαδίκτυο, οι γνώμες διχάζονται, άλλοι τους εκθιάζουν και άλλοι τους θάβουν, με μια μικρή μερίδα να λέει ότι εντάξει, καλοί είναι αλλά έχουν ένα θέμα με την εστίαση και τέλος πάντων δε μπορούν να συγκριθούν με αντίστοιχους κλασικούς ενισχυτές, πολύ μπέρδεμα...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.868.719
Members
37.944
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top