Τα SVS στην Ελλάδα από την Audio Evolution?


Μηνύματα
5
Reaction score
57
Καλημερα σας, υπαρχει σημαντικα αυξημενη πιθανοτητα να παραλαβω καποια κομματια απο Αγγλια SB-13 Ultra - SB-1000 και SB-2000 πριν το τελος του μηνα, λογικα 29-30 Μαρτιου θα βρισκονται εδω, θα γνωριζω μεχρι την Παρασκευη και θα σας ενημερωσω ολους σχετικα. ευχαριστω πολυ για την υπομονη σας και την κατανοηση.
 

Μηνύματα
2.677
Reaction score
1.393
...και για να λεμε τα συκα σύκα και τη σκάφη σκάφη οι τιμές ειναι όπως θα έπρεπε να είναι και όχι εκει που μας έχουν συνηθίσει αλλοι Ελληνες εισαγωγείς. Μπράβο & ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 


Μηνύματα
5
Reaction score
57
Παιδια μην κατηγορειτε ολους τους αντιπροσωπους για το θεμα των τιμων, καποιοι απο αυτους αναγκαζονται να αυξησουν τις τιμες λογω δολλαριου, σκεφτειτε οτι εμεις που αντιπροσωπευουμε την Parasound εχουμε σημαντικα προβληματα να επιλυσουμε στο θεμα των τιμων, η Αμερικη ειναι αρκετα φθηνοτερη αγορα για τα αμερικανικα προιοντα, πρωτον εκεινοι δεν εχουν καν ΦΠΑ, αρα, ξεκιναμε κατευθειαν με 23% ακριβοτερη τιμη απο αυτους + μεταφορικα + εκτελονισμο + δασμους, πως μπορω εγω να πλησιασω τις τιμες αυτων οταν εχω εκτελωνιστικο (αεροπορικο) κοστος 40 - 42% συμπεριλαμβανομενου του ΦΠΑ? απλα αδυνατον, καποτε που το δολλαριο ηταν υποτιμημενο 1.40 σε σχεση με το ευρω ηταν εφικτο να πετυχουμε το δολλαριο ισον ευρω, τωρα εντελως ανεφικτο. ευχαριστω.
 




Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
ριχτε και μια ματια σε αυτα με πολλες εφαρμογες και οικονομικα ;)

https://system.na1.netsuite.com/cor...941&c=3634088&h=e83377c7c4949212e549&_xt=.pdf
Λάθος νήμα:p
Ενημερωτικά, πήρα τηλέφωνο στην Audio Evolution και μου είπε πως δεν θα φέρει SVS και ότι σταματάει την συνεργασία μαζί τους. :(
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.672
Μηνύματα
2.869.717
Members
37.945
Νεότερο μέλος
MORPH
Top