Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.509
Μιά χαρά ήταν το Aloha και σίγουρα όχι για 5.
Ό,τι και να κάνει ο Cameron Crowe θα το συγκρίνουν με τα παλιότερα και θα το θάψουν.
Και το Elizabethtown μου άρεσε και το We Bought a Zoo. :p Εφτά σε όλα!

Συγνωμη για το 5 , διορθωνω με 4 / 10 . Ξεχασα ν αναφερω, πως από καποια στιγμη και μετα εβγαλα τ ακουστικα.Την ειχαν βαλει στην πτηση μου...
[DOUBLEPOST=1442092917][/DOUBLEPOST]Κατά τ αλλα,ολα οκ. Γουστα είναι...
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.940
Reaction score
41.206
Pride (2014), 8+/10
οι ομοφοβικοί μπορούν να την παρακάμψουν
(να δεις τώρα που θα πεταχτεί κάποιος να ζητήσει αποδείξεις με πόσους άντρες έχω πάει για να έχω το δικαίωμα να μην είμαι ομοφοβικός :laugh::laugh::laugh: τι φάση ρε φίλε)

30 χρόνια πριν, όταν οι άλλοι έσπαγαν τα δεσμά του συντηρητισμού και διεκδικούσαν τα δικαιώματα τους εμείς ανεβάζαμε το ρουσφέτι σε άλλο επίπεδο.
 





Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Yip Man 2008 8,5/10 βιογραφια ενος αγνωστου θρυλου,δασκαλου πολεμικων τεχνωνπου εγινε ευρυτερα γνωστος λογω του θρυλικου μαθητη του.

Υip Man 2 2010 7/10 δε γινοταν να μη δω τη συνεχεια , οχι ομως σαν το πρωτο , ομως τεχνικα και εδω ειναι οπως το θελω δηλαδη χωρις ιπταμενους :D στο τελος δειχνει τον πιτσιρικα Λι... για να στηθουμε για το επομενο .. με τον ιδιο πρωταγωνιστη και παραγωγη γιατι εχουν βγει και αλλα αποτι ειδα.
 






Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Μόλις είδα το Insidious 3 το οποίο βρήκα αρκετά καλό (βαθμό 7/10) και το προτείνω ανεπιφύλακτα στους λάτρεις του Insidious 1 (Βαθμό 9/10).Το Insidious 2 δεν μου άρεσε...(βαθμός3/10)
Συνήθως σε σειρά ταινιών το πρώτο πετυχαίνει,τα άλλα συνήθως είναι κουραστικά & υπερβολικά,αλλά εδώ θεωρώ έχουμε εξαίρεση.
Τρομαχτικές φιγούρες,απότομοι ήχοι,μη προβλέψιμες σκηνές κτλ...Η νευρικότητα μου χτύπησε κόκκινο!

*Συμβουλή: Δείτε το με δυνατό ήχο και με σβηστά φώτα για τέλεια αποτελέσματα...

**Πως γίνεται σε όλα τα σκοτεινά υπόγεια (σπιτιού) ο πρωταγωνιστής να κατεβαίνει με ένα φακουδάκι και αυτό πάντα την κρίσιμη ώρα να υπολειτουργεί ή να μη φωτίζει επαρκώς?:D:D
 
Last edited:


Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.509
"Okuribito"-----Departures ----Αναχωρησεις 2009

Οσκαρ : Best Foreign Language Film of the Year

8 / 10

Την ξαναειδα μετα από χρονια.Η ταινια είναι ένα ποιημα!


Long ago, before writing, you'd send someone a stone that suited the way you were feeling. From its weight and touch, they'd know how you felt. From a smooth stone they might get that you were happy, or from a rough one that you were worried about them.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Θα γινει μαχη σωμα με σωμα ΠΣΚ ,jurassic, san andreas,terminator!

Μετα τις φαμιλιες ,τις μελωδιες ,τους τοιουτους ,τα λουλουδια ,τους αγουρους αγαμους ,
επιτελους και λιγα δοντια ,αιμα ,καυγες, καταστροφες και πονο :dance2:


ΥΓ Okuribito δεν θα περασεις ξου ξου ξου :D
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.592
"Okuribito"-----Departures ----Αναχωρησεις 2009

Οσκαρ : Best Foreign Language Film of the Year

8 / 10

Την ξαναειδα μετα από χρονια.Η ταινια είναι ένα ποιημα!


Long ago, before writing, you'd send someone a stone that suited the way you were feeling. From its weight and touch, they'd know how you felt. From a smooth stone they might get that you were happy, or from a rough one that you were worried about them.
Μου βάζεις διλήμματα... Okuribito ή Terminator; :rolleyes:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.352
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top