Τι είδαμε, τι θα δούμε





Μηνύματα
4.881
Reaction score
3.985
Ειδα την παραπανω ταινια, αλλα την θεωρω μετρια για τα γουστα μου. Επισης εβαλα να δω "το κοριτσι απο τη Δανια", αλλα οταν ξεκινησαν τα γκειστικα την εβγαλα. Η Δανια ουτως η αλλως εχει φημη για τους πολλους ομοφυλους, μου κατεστρεψε την ωραια εικονα. Το Spotlight μου αρεσε παρα πολυ.
Και μια ευχαριστη εκπληξη. Η ταινια με τον Ντε Νιρο (The.Intern.2015). Εξαιρετικη!
Ειδα και τρεις ταινιες του 2014. Birdmanm, πολυ μετρια για τα γουστα μου. . Before We Go, βαρετη δεν αντεξα ως το τελος να την δω. Τελος ειδα και το Endless Lovem, ελαφρια ταινια αλλα πολυ ευχαριστη. Μου αρεσε.
 





Μηνύματα
5.285
Reaction score
6.434
Hot fuzz 2007 5/10
Shaun of the dead 2004 5/10
Zombieland 2009 5/10
Τhe worlds end 2013 -5/10
Ιδιος πρωταγωνιστης μαλλον θα πρεπει να εχει κοινο.
Δε μου καθησε καμια καλα , ελαφριες κρυες δε ξερω καπως :o αυτο δε σημαινει οτι δε μπορει να αρεσει σε αλλους εχουν βαθμολογηθει υψηλα.
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.930
Reaction score
84.210
Spotlight (2015)

Ε, όχι και oscar καλύτερης ταινίας....Mad Max, The Martian, The Revenant, The Danish Girl ήταν όλα καλύτερες ταινίες από αυτήν.
7,5/10


Είδα κι αυτό μετά, και ήρθα στα ίσα μου
Sherlock Holmes (2009)
9-/10
Να σε άκουγε ο Ανδρέας... Χθες είχαμε αυτή τη συζήτηση και μου είπε πως το Spotlight είναι ό,τι καλύτερο έχει δει τελευταία, ενώ το Mad Max και το Martian είναι απαράδεκτα. :D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.399
Reaction score
94.257
Να σε άκουγε ο Ανδρέας... Χθες είχαμε αυτή τη συζήτηση και μου είπε πως το Spotlight είναι ό,τι καλύτερο έχει δει τελευταία, ενώ το Mad Max και το Martian είναι απαράδεκτα. :D
Ευτυχώς που δεν έχουμε τα ίδια γούστα. Θα ανησυχούσα. :D
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.462
Reaction score
74.974
Είπε πως αποφάσισε τελικά να δει κάποια αφού εσύ έγραψες οτι δε σου άρεσε. :D
 


Μηνύματα
5.285
Reaction score
6.434
Ωραια ταινια , και με αυτην μπορω να πω οτι ηταν η χρονια του Tom Hardy με την καλυτερη στιγμη του στο Legend και τη χειροτερη στο Μad Max.
To ζουμι δεν ηταν οι δολοφονιες αλλα το ολο πολιτικο συστημα , 8/10 απο μενα ...
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.040
Reaction score
41.424
Ωραια ταινια , και με αυτην μπορω να πω οτι ηταν η χρονια του Tom Hardy με την καλυτερη στιγμη του στο Legend και τη χειροτερη στο Μad Max.
To ζουμι δεν ηταν οι δολοφονιες αλλα το ολο πολιτικο συστημα , 8/10 απο μενα ...
Υμνος στον παράδεισο του σφυροδρεπανου αφιερωμένο στους απανταχου πιστούς που αγωνίζονται να βρεθούν σε αυτον τον παράδεισο εστω και για μια μέρα #gidia
 

Μηνύματα
1.078
Reaction score
1.188
Συγγνώμη αλλά το Child 44 ως ταινία έιναι επιεικώς μέτρια. Απορώ πως δέχθηκαν τόσο καλοί ηθοποιοί να μιλούν Αγγλικά με Ρώσικη προφορά! Κρίμα, γιατί το βιβλίο έίναι πολύ καλό και το συστήνω ανεπιφύλακτα.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.782
Μηνύματα
2.875.970
Members
37.950
Νεότερο μέλος
tzino
Top