Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.117
Reaction score
20.685
Δεν με παίρνει τώρα, μαζεύω λεφτά για ποδήλατο :biggrin:
Για να μου χαρίσεις αυτό που καβαλάς τώρα, όταν θα σου στείλω το τηλέφωνο της κοπελιάς που εκπροσώπησε την Κύπρο στη Eurovision; :biggrin: :biggrin:
 




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.399
Reaction score
27.656
Λινκ;
Αντίθετα με τον Μπρέτσο τα χρησιμοποιώ καθημερινά πολλές φορές. Έχω τρεις. Δυστυχώς όμως για ξεπαγωμα δεν τα καταφέρνει κανένα. Το σωστό και ασφαλές υγειονομικά ξεπάγωμα γίνεται εντός συντήρησης και θέλει τουλάχιστον 36 ώρες.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.278
Reaction score
96.302
Δε διαφωνώ, αλλά σε περίπτωση ανάγκης σχεδόν γίνεται η δουλειά με τα μικροκύματα.
 


Μηνύματα
20.284
Reaction score
14.854
IMG_2463.jpeg

IMG_2462.jpeg

Ψωμί γαλλικό χωριάτικο.😍


Να συμπληρώσω για το λίπος που χρησιμοποιήθηκε: Κανένα , εκτός από αυτό που έβγαλε το βοδινό .Οι σταγόνες ελαιολάδου συμπληρώνονται προαιρετικά στο πιάτο.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.168
Reaction score
44.351
Αντίθετα με τον Μπρέτσο τα χρησιμοποιώ καθημερινά πολλές φορές. Έχω τρεις. Δυστυχώς όμως για ξεπαγωμα δεν τα καταφέρνει κανένα. Το σωστό και ασφαλές υγειονομικά ξεπάγωμα γίνεται εντός συντήρησης και θέλει τουλάχιστον 36 ώρες.
Σταμάτα να τους χρησιμοποιείς, όσο είναι ακόμα νωρίς-αργά...
 







Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.891
Reaction score
38.675
+
.... μιας και εξαφανιστηκαν μολις- αρκετα ικανοποιητικο για τζανκφουντ (με λιγο χιψτερια μεσα).
... μια μεριδα ειναι κανονικα στα 5 (+σαλατα), αλλα επειδη ειναι βραδυ θα μεινω στα 3 :)
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.891
Reaction score
38.675
-> για τυπου σαβουρο-Mcdonalds τα μπεργκερακια στα 2-3 ευρο ειναι αισθητα καλητερα.
πρεπει να δοκιμασω τα σαντουιτς, το τεραστιο το εφαγα επειδη πεινουσα ενα βραδυ (και βεβαια πατατες για αμεση συγκριση) :)
-> εχει πολυ κοσμο και πολυ νεαρο σε ηλικια - που με κανει να νιωθω δεινοσαυρος (οσο καλα και επιμελως να κρυβω τα χρονακια μου).
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.005
Μηνύματα
2.885.128
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top