Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?




Μηνύματα
1.985
Reaction score
766
M6 δαγκωτο!!!!! :neo:

θα εχεις "αερα" στα ακουσματα με την οροφη κατω...θα το επαληθευσουν και ολα τα " hot babes" που θα ακουν μαζι σου καθισμενα στις ιδανικες "θεσεις" και "αποστασεις" ;)
 



Μηνύματα
27.575
Reaction score
25.806
Εσυ παρε SANSUI!!!:lolsign:
δεν το πίασα το αστειάκι ....
:D:D
Πραγματι ειναι αστειακι φιλε μου και ο ποιητης εννοει οτι με εναν Sansui δεν χρειαζεται τιποτα απο ολα αυτα γιατι απλα αυτες οι μηχανες τα παιζουν ολα τελεια και χωρις πρεμβασεις στον χωρο!!
Ετσι φυσικα νομιζουν μερικοι ετσι????
Ειναι φιλοι μας ομως και τους αγαπαμε.....και εμεις .....και ο γιατρος τους βεβαια!!!!!

Να μην νομίζει η ομήγυρη ότι δεν το είδα.
Όταν παραστεί ανάγκη ο SANSUI θα πάρει κεφάλια παρέα με τους ΑΥΛΟΥΣ φυσικά.
 
Last edited:


Μηνύματα
1.175
Reaction score
186
Εξαιρετικό και απόλυτα μελετημένο (σε σημείο υπερβολής κατά τη γνώμη μου) το σύστημα του Vassilis M, το άκουσα πριν 15 μέρες και εντυπωσιάστηκα από το άκουσμα των B&W που ποτέ δε τα είχα σε ιδιαίτερη εκτίμηση (παρόλο που έχω ακριβώς τα ίδια αλλά παροπλισμένα). Βέβαια τότε δεν υπήρχε το εξαιρετικό CREEK ................... Που το βρήκες ρε μπαγάσα?

Καλοάκουστο!
 



Μηνύματα
1.175
Reaction score
186
Συγγνώμη για την παρέμβαση και χωρίς παρεξήγηση, τα συγκεκριμένα SANSUI, όπως και πολλά μηχανάκια θρύλοι εκείνης της εποχής είναι όντως αμύθητης τόσο συναισθηματικής όσο και ηχητικής αξίας, παίζουν δε πολύ καλύτερα από "νέας γενιάς" ενισχυτές τύπου CLASS D που πολυδιαφημίζονται που για χρήση σε sub μια χαρά είναι αλλά μέχρι εκεί.
 


Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Sorry αλλά
....να η μo%$παγίδα .....
...και η μπασσοπαγίδα!
.....
Λυπάμαι που θα διαφωνήσω στο 1ο. Αυτό που έβαλες δεν είναι μo%$παγίδα αλλά carioloπαγίδα. Η καλύτερη μo%$παγίδα είναι κάτι τέτοιο:



Σημ. Διάλεξα επίτηδες κάτι σχετικά προσιτό. :roflmao:

Και αν τα χρήματά σας δεν φτάνουν μέχρι εκεί έχω και οικονομικότερη παγιδοπρόταση.

beagle.jpg


:p
 





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.070
Reaction score
20.619
Συγγνώμη για την παρέμβαση και χωρίς παρεξήγηση, τα συγκεκριμένα SANSUI, όπως και πολλά μηχανάκια θρύλοι εκείνης της εποχής είναι όντως αμύθητης τόσο συναισθηματικής όσο και ηχητικής αξίας, παίζουν δε πολύ καλύτερα από "νέας γενιάς" ενισχυτές τύπου CLASS D που πολυδιαφημίζονται που για χρήση σε sub μια χαρά είναι αλλά μέχρι εκεί.
Δεν είναι αυτό thread για να ξεκινήσει η σχετική συζήτηση, αλλά εάν αυτή είναι η άποψή σου για τους Class D ενισχυτές, ή δεν έχεις ακούσει Class D ή δεν έχεις ακούσει Class D, δεν εξηγείται αλλιώς...

Α! και συμφωνώ με το σχόλιο του Manos58....:headbang:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Εξαιρετικό και απόλυτα μελετημένο (σε σημείο υπερβολής κατά τη γνώμη μου) το σύστημα του Vassilis M, το άκουσα πριν 15 μέρες και εντυπωσιάστηκα από το άκουσμα των B&W που ποτέ δε τα είχα σε ιδιαίτερη εκτίμηση...!
Εδώ και 5-6 ημέρες παίζει πολύ καλύτερα το σύστημα (Χάρηηηη :imtheking:)

και από την άλλη να σκεφτείς ότι τα μονομπλόκ μου είναι UcD...:lolsign:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.848
Μηνύματα
2.878.438
Members
37.954
Νεότερο μέλος
pikoulou
Top