Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.685
Reaction score
2.728
Οταν εισατε ετοιμοι, θα ερθω να σας ανατρεψω ολα .......
εσύ γιατί έχεις εξαφανιστεί... :rolleyes:
Αυτο τον καιρο συντασσεται σιωπηλα με τις επιφανεις οικονομικες δυναμεις του τοπου και ωριμαζει η ωρα της επαναστασης που θα βγαλει τη χωρα απο το αδιεξοδο, θα γεμισει ξανα η τσεπη μας, θα κοψουμε το highendotanil και θα μπορουμε να τα χωσουμε ξανα στην ψυχοθεραπεια με τα στερεα. :vinsent:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Ωραιο μηχανακι Βασιλη, ειμαι σιγουρος οτι σε εχει βαλει σε σκεψεις.
Αλλωστε εχω και εσωτερικη πληροφορηση ......
 

Μηνύματα
567
Reaction score
373
Αυτο τον καιρο συντασσεται σιωπηλα με τις επιφανεις οικονομικες δυναμεις του τοπου και ωριμαζει η ωρα της επαναστασης που θα βγαλει τη χωρα απο το αδιεξοδο, θα γεμισει ξανα η τσεπη μας, θα κοψουμε το highendotanil και θα μπορουμε να τα χωσουμε ξανα στην ψυχοθεραπεια με τα στερεα. :vinsent:
Θέλω να συμμετάσχω κι εγώ στον high end αγώνα! Εμπρός του high end παιδιά!:superman:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Για τις επόμενες 2 ημέρες κατεβάζω ψηφιακά ρολά... λόγω απουσίας (προσωρινής μετακόμισης σε φίλο) του ψηφιακού μου... δεχόμαστε μόνο όποιον θέλει να ακούσει (πικάπ) αναλογικά...:cool:
 
Last edited:

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Κώστα Κεφάλι άσε τις κακιούλες και παραδέξου ότι λόγω της αρχιτεκτονικής του συγκεκριμένου συστήματος άνευ ρακ αλλά full pack, δηλαδή δίκην αρθρωμάτων, κάθε παρέμβασις αποτελεί και αναβ´αθμιση.:)

Ούτως πως, την νεχτ ταιμ, η σκηνή θα ανέλθει στην ταράτσα του δίπλα οικήματος θέτοντας ερωτηματικά στους σινεμάκηδες για την ωφελιμότητα του άρτι αφιχθέντος ATMOS.;:beach:

κανω και λιγη πλακα βρε...:p

παιζει καλα ο ΜΗ αλλα ως εκει μην τρελαθουμε κιολας...


αυτο που βοηθησε τον ΜΗ χωρις να το ξερει και αυτος... ειναι ο χωρος του (οταν εγινε η κατασκευη του πριν χρονια) που ειναι απο alfa blok και του εδωσε αυτην την ελαστικοτητα στον ηχο απο χαμηλα ως ψηλα......

εχει καποια θεματακια αλλα αφου του αρεσει τι μας νοιαζει.:D

αν φαω σουβλακια κ.λ.π. θα πω τα καλυτερα :roflmao:
αν ειχε τα ηχεια σου θα απορουσε πως ακουγε πριν ;)

Τελος..
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
αν ειχε τα ηχεια σου θα απορουσε πως ακουγε πριν

Τελος..





Κώστα ....

αν γιαγιά μου είχε αρχ@1α θα ηταν .....;)

Μήπως να του πούμε να αλλάξει ηχεία και να πάρει Grim ή Lipinski ?
 


Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Αν θελει κατι καλυτερο σε ηχο θελει αλλαγη ηχειου πρωτα ;)
Γιατί να θέλει ?

Ξέρεις κάποιο σύστημα με το ως έχει να παίζει καλύτερα ?

Αφού μου εξηγήσεις τι δεν έχουν τα sony και δεν παίζουν σωστά ?


Να πάμε να το ακούσουμε ... :rolleyes:


θα σου βγάλω το :hi:

Ας βάλουμε και ένα ταβάνι οικονομικό ;)

Θα σε αφήσω να το θέσεις εσύ το όριο χρημάτων που είσαι και Η/Λ !
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Ειμαι στην δουλεια και δεν εχω την δυνατοτητα ....αλλα μπορει να βαλει τα grim και να δει την διαφορα.....
......αν θελει:p
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Βρε Νίκο ανοίγεις κουβέντα με τον Άσχετο.... σου μιλάει για Grimm και δεν τα έχει δει ούτε σε προσπέκτους πως είναι... πόσο μάλλον να τα έχει ακούσει... :roflmao:
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Βρε Νίκο ανοίγεις κουβέντα με τον Άσχετο.... σου μιλάει για Grimm και δεν τα έχει δει ούτε σε προσπέκτους πως είναι... πόσο μάλλον να τα έχει ακούσει... :roflmao:
...και γώ τον κόβω να κλείνει προς παραδείσιο πολύχρωμο πτηνό...ακόμη ένας λοιπόν:drinks:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.974
Reaction score
20.495
Για τις επόμενες 2 ημέρες κατεβάζω ψηφιακά ρολά... λόγω απουσίας (προσωρινής μετακόμισης σε φίλο) του ψηφιακού μου... δεχόμαστε μόνο όποιον θέλει να ακούσει (πικάπ) αναλογικά...:cool:
Κύριε, κύριε, έχω μια απορία: Διατίθεστε να επισκεφθώ το χώρο σας εντός της επόμενης εβδομάδας για να ακροαστώ την αναλογική πλευρά του ηχοσυστήματός σας; Τα πσοφιακά :Dδεν με ενδιαφέρουν κι είμαι και πολύ οικονομικός! Ούτε πίνω, ούτε καπνίζω και θα έρθω χορτασμένος, υπόσχομαι!:roflmao:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Μην φοβάσαι... από αύριο θα έχω και πάλι το πσοφιακό.... ναρθείτε όποτε θέλετε... εκτός Τρίτης μέχρι και την Πέμπτη... γιατί αυτές τις μέρες, θα είμαι σε έναν φίλο στην Κρήτη...

 

Μηνύματα
567
Reaction score
373
Μην φοβάσαι... από αύριο θα έχω και πάλι το πσοφιακό.... ναρθείτε όποτε θέλετε... εκτός Τρίτης μέχρι και την Πέμπτη... γιατί αυτές τις μέρες, θα είμαι σε έναν φίλο στην Κρήτη...


Ζηλεύω τρελά!

Θα περιμένουμε και υλικό οπτικοακουστικό!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.974
Reaction score
20.495
Μην φοβάσαι... από αύριο θα έχω και πάλι το πσοφιακό.... ναρθείτε όποτε θέλετε... εκτός Τρίτης μέχρι και την Πέμπτη... γιατί αυτές τις μέρες, θα είμαι σε έναν φίλο στην Κρήτη...

Γνωστό το σύστημα του φίλου σου, έχω περιοδικό με περιγραφή και εμπειρίες ακρόασης. Καλά να περάσεις!

Για τα υπόλοιπα, θα μιλήσουμε τηλεφωνικώς.
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Δεν εχω διαβασει ολη την πορεια της εξελιξης , ομως ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις δοκιμασει διαχυση στις πλευρες εκατερωθεν των ηχειων σου οπως του φιλου σου κρητικου στην φωτο να εκτεινεται σε ολο την πλευρα και με σχετικο βαθος, η εαν ειναι στις σκεψεις σου η οχι και γιατι...
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Προς το παρόν είναι στην λογική του LEDE (Live End - Dead End) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος,
υπάρχουν να διαβάσεις, άπειρες μετρήσεις του χώρου εδώ στο φόρουμ, και πως αυτός συμπεριφέρεται.
Λεφτά να βρεθούν και με το φιλαράκι μου Χάρη θα δοκιμάσουμε (μάλλον) και νέα "κόλπα" μελλοντικά...;)
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top