Φτηνό ρεύμα από Έλληνα εφευρέτη

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.958
Reaction score
41.256
καλα τώρα,μια ερωτηση,εσυ εχεις παθει αμοκ με το θεμα αυτό.
6 σελίδες, ~120 ποστς, έχω 13 ποστς τα 4 στην τελευταία σελίδα...πολύ ευαίσθητη αντίληψη έχεις για το αμόκ...για την ιστορία έχεις γράψει 17 :whistling:
 

Μηνύματα
29.293
Reaction score
23.367
ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ Η ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ Η ΦΤΗΝΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΦΤΗΝΟΣ

ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΣΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΥΔΡΟΓΟΝΟ.

ΑΚΟΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠ ΑΥΤΟΥ.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΑΠΑΝΤΖΕΣ ΤΟΥ "ΖΟΥΓΚΛΑ" ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΟΥ......
οποιος πιστεύει ότι κατι είναι ανοησία απλα δεν ασχολείται.Μερικοι δω πέρα ερχονται και επανέρχονται,λες και ανησυχουν μηπως και βγει αλήθεια τελικά το θεμα.
[DOUBLEPOST=1452363582][/DOUBLEPOST]
6 σελίδες, ~120 ποστς, έχω 13 ποστς τα 4 στην τελευταία σελίδα...πολύ ευαίσθητη αντίληψη έχεις για το αμόκ...για την ιστορία έχεις γράψει 17 :whistling:
αυτό είναι επιχείρημα υποτίθεται?εγω εχω 17 ποστς(καθισες και τα μετρησες?)για ένα θέμα που με ενδιαφέρει και συ εχεις 13 για να πεισεις τους αλλους ότι είναι φουμαρα.Βγαλε μονος σου συμπερασμα.
 

Μηνύματα
29.293
Reaction score
23.367
οποιος πιστεύει ότι κατι είναι ανοησία απλα δεν ασχολείται.Μερικοι δω πέρα ερχονται και επανέρχονται,λες και ανησυχουν μηπως και βγει αλήθεια τελικά το θεμα.
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ ΣΩΡΑ ΟΤΑΝ ΠΟΥΛΑΓΕ ΤΑ ΚΟΛΟΧΑΡΤΑ

ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ.....
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.424
Reaction score
74.792
ρε παιδια,οσοι πιστεύετε ότι είναι μούφα,γιατι ασχολείστε και εχετε λυσσάξει να πέισετε τους υπόλοιπους που ονειρευόμαστε μηπως και βγει αλήθεια?σας εκανε τίποτα ο εφευρέτης,σας κόστισε τίποτα?προς τι τέτοια μανία?πραγματικα δεν καταλαβαίνω τα συμπλέγματα του Έλληνα.:(
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ζορίζεσαι. Ό,τι γουστάρει λέει ο καθένας, όπως εσύ θέλεις να πιστεύεις στην ανακάλυψη του 21ου αιώνα, έτσι κι εμείς λέμε πως είναι μπούρδα.
Γιατί να γράφει μόνο η μία πλευρά, τι φασισμός είναι αυτός;



Το σύμπλεγμα δεν το σχολιάζω αν και έχω φορτώσει άγρια με τη χοντράδα σου.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.958
Reaction score
41.256
αυτό είναι επιχείρημα υποτίθεται?εγω εχω 17 ποστς(καθισες και τα μετρησες?)για ένα θέμα που με ενδιαφέρει και συ εχεις 13 για να πεισεις τους αλλους ότι είναι φουμαρα.Βγαλε μονος σου συμπερασμα.
αυτά είναι hard data δεν είναι επιχείρημα...υπάρχουν εργαλεία στο forum όπως το search δεν χρειάζεται να μετράει κανείς.

Να που αποκτήσαμε και αστυνόμο στα τοπικς πόσο θα γράφουμε και που...
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί ζορίζεσαι. Ό,τι γουστάρει λέει ο καθένας, όπως εσύ θέλεις να πιστεύεις στην ανακάλυψη του 21ου αιώνα, έτσι κι εμείς λέμε πως είναι μπούρδα.
Γιατί να γράφει μόνο η μία πλευρά, τι φασισμός είναι αυτός;
Το σύμπλεγμα δεν το σχολιάζω αν και έχω φορτώσει άγρια με τη χοντράδα σου.
όταν θεωρεις ότι είναι μπούρδα,το λες μια φορα και δεν ξανασχολείσαι.Εδώ περα μερικοι καθαρά τραβανε ζόρι μπας και βγει αλήθεια.Και πιστεύω εχει να κανει με τον Τρανταφυλλοπουλο ,όχι την εφεύρεση.Αν δεν εχετε συμπλέγματα ,πολύ καλα,παντως μερικοι αυτή την εντύπωση μου δίνετε εμενα τουλάχιστον,κολημα με τον εν λογω παρουσιαστή,με τετοια επιμονή για ένα θεμα που θεωρείτε ανοησία.
 



Μηνύματα
29.293
Reaction score
23.367
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΥΡΕΛΟΧΑΡΤΑ ΑΞΙΑΣ ΤΑΧΑ 640ΔΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ

ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΡΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΣΥΣΣΩΜΗ Η

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΥΛΑΚΗ......

http://www.iefimerida.gr/news/70907/αποκάλυψη-η-απάτη-των-600-δισ-ο-σώρρας-ο-καθηγητής-καρυώτης-και-η-τράπεζα-της-ανατολής

ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ.
μαλιστα τωρα θυμήθηκα.Δεν την ειχα παρακολουθήσει την ιστορία ,αλλα ξερω ότι είναι στα δικαστήρια και μαλιστα ειχα διαβασει ότι ειχαν και αποφαση υπερ τους οι λεγομενοι μέτοχοι.Συνεπως δεν βλέπω ποιο ειναι το τόσο ευτράπελο του θέματος.
 

Μηνύματα
29.293
Reaction score
23.367
μαλιστα τωρα θυμήθηκα.Δεν την ειχα παρακολουθήσει την ιστορία ,αλλα ξερω ότι είναι στα δικαστήρια και μαλιστα ειχα διαβασει ότι ειχαν και αποφαση υπερ τους οι λεγομενοι μέτοχοι.Συνεπως δεν βλέπω ποιο ειναι το τόσο ευτράπελο του θέματος.
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΠ ΑΥΤΑ.

ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΤΖΑ ΗΤΑΝ.
 


Μηνύματα
29.293
Reaction score
23.367
ωχ θα με βαλεις να ψαχνω?ψαξε μονος σου για τη δικη και αν δε βρεις θα ψαξω να το βρω.
ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ.

ΨΑΞΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.

ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΔΙΑΤΑΓΗ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

ΕΓΓΡΑΦΩΝ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΡΙΧΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ.....
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ.

ΨΑΞΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.

ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΔΙΑΤΑΓΗ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

ΕΓΓΡΑΦΩΝ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΡΙΧΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ.....
ναι μπράβο,αποφαση πρωτοδικειου κατά της Εθνικής,η οποια όμως αρνείτο να παρουσιασει τα εγγραφα της ολης ιστορίας.Εν πασει περιπτώσει δεν με ενδιαφέρει αυτή η υποθεση,απλα κατι υπάρχει και απ οτι καταλαβα ο Τριανταφυλλοπουλος το μεγεθυνε επι 1000.Δεν προσπαθω να κανω το δικηγόρο του Τριανταφυλλοπουλου.
Απλα εδω εχουμε μια τεχνικη υπόθεση που φαινεται ότι την πιστεύουν αρκετοι επιστήμονες και το Υπουργειο αμύνης.Μεχρι να δουμε αν θα βγει κατι ειλικρινα δεν καταλαβαίνω την επίθεση εναντον της υπόθεσης αυτης από μερικους εδώ περα.
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.595
Reaction score
31.018
Φανταστειτε, μυστικο στρατιωτικο εργαστηριο στο ναυσταθμο στη Σαλαμινα , με φυλαξη απο ναυτοκομαντος να αναπτυσσει το υπεροπλο ,καυσιμο απο νερο :roflmao:
 


Μηνύματα
29.293
Reaction score
23.367
Φανταστειτε, μυστικο στρατιωτικο εργαστηριο στο ναυσταθμο στη Σαλαμινα , με φυλαξη απο ναυτοκομαντος να αναπτυσσει το υπεροπλο ,καυσιμο απο νερο :roflmao:
ΚΑΙ Ο ΖΟΥΓΚΛΑΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.......:D:D:D
[DOUBLEPOST=1452367016][/DOUBLEPOST]
Πολύ ξύλο για το τίποτα παιδιά. Σιγά το θέμα για να τσακωθούμε
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ?:o

ΒΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ Μ ΑΥΤΟ......:D
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.685
Μηνύματα
2.869.913
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top