Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Μηνύματα
36
Reaction score
10
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Μπράβο φίλε μου για την κίνησή σου ενδιαφέρομαι κι εγώ για τον ενισχυτή.
 

Μηνύματα
176
Reaction score
218
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Χρονια Πολλα Καλη Χρονια
Μπραβο για την Κινηση σου Αυτη
Με Ενδιαφερει το
Equalizer AIWA AIWA GE-950
 

Μηνύματα
3.861
Reaction score
632
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Συνχαρητηρια, με ενδιαφερει το tuner..
 

Μηνύματα
253
Reaction score
61
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Καλησπέρα κι' από εμένα!

Θα με ενδιέφερε ο ενισχυτής.

Ευχαριστώ και συγχαρητήρια!!!
 

Μηνύματα
90
Reaction score
0
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Καλησπερα, μπραβο σου φιλε μου!
Με ενδιαφερει οτι και εαν εχει απομεινει κατι!
ΠΜ σε παρακαλω εαν....
Ευχαριστω πολυ
 

Μηνύματα
468
Reaction score
60
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Μπράβο και από εμένα.
Θα με ενδιέφερε το tuner.
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
793
Reaction score
440
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Μπράβο σου για μια ακόμα φορά.Δεν με ενδιαφέρει κάτι.
 


Μηνύματα
108
Reaction score
11
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Καλησπέρα σε όλους.

Λοιπόν, σόρρυ αλλά ο ενισχυτής και το τιούνερ δεσμεύονται εκτός φόρουμ από συνάδελφο στο συνεργείο. Και πάλι σόρρυ. Αν για τον Α ή Β λόγο δεν τα πάρει τότε:

Το τιούνερ θα πάει στο φίλο @tyler durden,

Ο ενισχυτής στο φίλο @τακησκυτη με την παράκληση να διευκρινήσει αν τον ενδιαφέρει μόνον ο ενισχυτής, αφού έχει προηγηθεί άλλος για το τιούνερ. Αν δεν τον ενδιαφέρει μεμονομένα, τότε ο ενισχυτής πάει στον φίλο @alegeo1.

Ξεκάθαρα πάνε τα παρακάτω κομμάτια στους:

@lynyrd1 το mixer και είναι το

20120111_212210.jpg

20120111_212228.jpg

και στον φίλο @duchenne το Aiwa



Φωτό ανέβασα μόνον από το μιξεράκι, αφού τα υπόλοιπα βρίσκονται πανεύκολα στο γούγλη.

Για το μίξερ και το εκουαλαϊζερ ας μου στείλουν πμ οι φίλοι για να συνενοηθούμε για το πως θα τα πάρουν.

Για τον ενισχυτή και το τιούνερ λίγη αναμονή μέχρι την Δευτέρα 16/1 οπότε θα ξέρω οριστικά και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα κλείσω την αγγελία.

EDIT: Όλα εμφανισιακά είναι άψογα. Σαν καινούργια.
 

Μηνύματα
162
Reaction score
1
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Συγχαρητήρια για αυτή σου την κίνηση..... όαση ανθρωπιάς σε δίσεχτους καιρούς.
Αν και ποτέ δεν ήμουν τυχερός στις κληρώσεις, (που θα προκύψουν απ' ότι φαίνεται) θα μ' ενδιέφερε το tuner, για να το χαρίσω με τη σειρά μου στον αδερφό μου που δεν έχει!
 

Μηνύματα
162
Reaction score
1
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Καλησπέρα σε όλους.

Λοιπόν, σόρρυ αλλά ο ενισχυτής και το τιούνερ δεσμεύονται εκτός φόρουμ από συνάδελφο στο συνεργείο. Και πάλι σόρρυ. Αν για τον Α ή Β λόγο δεν τα πάρει τότε:

Το τιούνερ θα πάει στο φίλο @tyler durden,

Ο ενισχυτής στο φίλο @τακησκυτη με την παράκληση να διευκρινήσει αν τον ενδιαφέρει μόνον ο ενισχυτής, αφού έχει προηγηθεί άλλος για το τιούνερ. Αν δεν τον ενδιαφέρει μεμονομένα, τότε ο ενισχυτής πάει στον φίλο @alegeo1.

Ξεκάθαρα πάνε τα παρακάτω κομμάτια στους:

@lynyrd1 το mixer και είναι το

View attachment 19853

View attachment 19854

και στον φίλο @duchenne το Aiwa



Φωτό ανέβασα μόνον από το μιξεράκι, αφού τα υπόλοιπα βρίσκονται πανεύκολα στο γούγλη.

Για το μίξερ και το εκουαλαϊζερ ας μου στείλουν πμ οι φίλοι για να συνενοηθούμε για το πως θα τα πάρουν.

Για τον ενισχυτή και το τιούνερ λίγη αναμονή μέχρι την Δευτέρα 16/1 οπότε θα ξέρω οριστικά και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα κλείσω την αγγελία.

EDIT: Όλα εμφανισιακά είναι άψογα. Σαν καινούργια.
Μαζί ποστάραμε..... αυτά δεν γίνονται... κουφάθηκα!
Μπράβο σου και πάλι.
 

Μηνύματα
176
Reaction score
218
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Καλημερα
Συγχαρητηρια και παλι για την κινηση σου!!!!:)
 

Μηνύματα
7.366
Reaction score
2.554
Re: Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

...Ξεκάθαρα πάνε τα παρακάτω κομμάτια στους:

@lynyrd1 το mixer και είναι το

View attachment 19853

View attachment 19854
...
Καλημέρα και από μένα.
Χωρίς να διεκδικώ τίποτε, απλά επειδή στο πρώτο ποστ αναφέρεις ότι θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, να παρατηρήσω ότι έχω εκδηλώσει πρώτος το ενδιαφέρον μου για το mixer χτές στις 12:00. Αν ο φίλος lynyrd1 έχει εκδηλώσει πρίν από μένα το ενδιαφέρον του με πμ αυτό δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο ούτε συνηθίζεται, τουλάχιστον στα "χαρίζεται".
Πάντως κανένα πρόβλημα από μένα. Καλές μίξεις στο φίλο.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.686
Reaction score
2.728
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Καλησπέρα σε όλους.

Λοιπόν, σόρρυ αλλά ο ενισχυτής και το τιούνερ δεσμεύονται εκτός φόρουμ από συνάδελφο στο συνεργείο. Και πάλι σόρρυ. Αν για τον Α ή Β λόγο δεν τα πάρει τότε:

Το τιούνερ θα πάει στο φίλο @tyler durden,

Ο ενισχυτής στο φίλο @τακησκυτη με την παράκληση να διευκρινήσει αν τον ενδιαφέρει μόνον ο ενισχυτής, αφού έχει προηγηθεί άλλος για το τιούνερ. Αν δεν τον ενδιαφέρει μεμονομένα, τότε ο ενισχυτής πάει στον φίλο @alegeo1.

Ξεκάθαρα πάνε τα παρακάτω κομμάτια στους:

@lynyrd1 το mixer και είναι το

View attachment 19853

View attachment 19854

και στον φίλο @duchenne το Aiwa



Φωτό ανέβασα μόνον από το μιξεράκι, αφού τα υπόλοιπα βρίσκονται πανεύκολα στο γούγλη.

Για το μίξερ και το εκουαλαϊζερ ας μου στείλουν πμ οι φίλοι για να συνενοηθούμε για το πως θα τα πάρουν.

Για τον ενισχυτή και το τιούνερ λίγη αναμονή μέχρι την Δευτέρα 16/1 οπότε θα ξέρω οριστικά και με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα κλείσω την αγγελία.

EDIT: Όλα εμφανισιακά είναι άψογα. Σαν καινούργια.

ευχαριστω φιλε μου, κανενα προβλημα με την αναμονη. Να σαι καλα :)
 

Μηνύματα
108
Reaction score
11
Απάντηση: Re: Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, De

Καλημέρα και από μένα.
Χωρίς να διεκδικώ τίποτε, απλά επειδή στο πρώτο ποστ αναφέρεις ότι θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, να παρατηρήσω ότι έχω εκδηλώσει πρώτος το ενδιαφέρον μου για το mixer χτές στις 12:00. Αν ο φίλος lynyrd1 έχει εκδηλώσει πρίν από μένα το ενδιαφέρον του με πμ αυτό δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο ούτε συνηθίζεται, τουλάχιστον στα "χαρίζεται".
Πάντως κανένα πρόβλημα από μένα. Καλές μίξεις στο φίλο.

Προς Θεού χωρίς καμιά διάθεση για αντιπαράθεση, ναι μεν το ποστ σου προηγήθηκε αλλά διαβάζοντάς το δεν θεώρησα ότι εκδήλωσες ενδιαφέρον ξεκάθαρα.
Εγώ το έλαβα ως: "Ο τάδε γνωστός μου θα ήθελε να έχει κάτι τέτοιο στο σπίτι του, βάλε καμοιά φωτογραφία να το δούμε και θα σου πω".
Οπότε το πρώτο ξεκάθαρο ποστ ήταν αυτό του φίλου @lynyrd1 ο οποίος και ήταν 100% OK. Δεν έστειλε κανένα e-mail ούτε ΠΜ.
Σόρρυ αλλά δεν είχα την πρόθεση να κακοκαρδίσω κανέναν. Έτσι το κατάλαβα και έτσι ενέργησα.
 

Μηνύματα
7.366
Reaction score
2.554
Σε ευχαριστώ για την επεξήγηση και πάλι συγχαρητήρια για την ενέργειά σου να χαρίσεις πράγματα.
 


Μηνύματα
6
Reaction score
0
Απάντηση: Χαρίζονται Rotel ενισχυτής, Philips tuner, Aiwa equalizer, Delta mixer

Συγχαρητήρια για την πράξη !
Ενδιαφέρομαι για τον ROTEL .
 

Μηνύματα
108
Reaction score
11
Ο μικτης delta βρίσκεται πλέον στα χέρια του νέου του ιδιοκτήτη. Δημήτρη καλοριζικος, και καλές μιξεις.

Sent from my Galaxy S2.
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.694
Μηνύματα
2.870.126
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top