Χαριζεται Alesis iO2 Express kαρτα ηχου!

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Μιας και οι καιροι ειναι δυσκολοι και δεν την δουλευω, δινω την καρτουλα ηχου σε οποιον δηλωσει ενδιαφερον.(ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 10) Ειναι πραγματικα καινουρια την εβγαλα απο το κουτι της την δουλεψα λιγο και ξαναμπηκε στο κουτι γιατι δεν εχω σκοπο να ασχοληθω με μιξαρισμα και τα σχετικα.Ας την παρει καποιος να την χαρει!!!Απο αποδοση στον ηχο τα παει πολυ καλα σε σχεση με την asus xonar stx που εχω.Αγορασμενη απο Νακα φετος εχει και εγγυηση και ολα της τα φουρφουρια.κουτι καπου εχω και την αποδειξη-εγγυηση εαν την βρω θα την δωσω μαζι.

Ειναι αυτη:
http://www.alesis.com/io2express
 



Μηνύματα
774
Reaction score
782
Συγχαρητηρια για την κινηση. Με ενδιαφερει πολυ! :)
Ευχαριστω!Εγινε φιλε μου you are the first one!!! Μεχρι την κυριακη θα εχουμε και τα αποτελεσματα!
Εαν δεν υπαρξει ενδιαφερον απο αλλον ανθρωπο δικια σου
 











Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Μπράβο Νίκο!
Πάντα τέτοια! Όσο δίνουμε μας έρχονται στο πολλαπλάσιο!
Εκτός κλήρωσης, ΝΑ ΕΊΣΑΙ ΚΑΛΆ!
 


Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Καλημέρα. Αν μπορεί να γίνει ηχογράφηση απο το stereo στο pc για να μεταφέρω τα βινύλιά μου σε flac, βάλε κι εμένα στη κλήρωση. Ευχαριστώ!
 


Μηνύματα
774
Reaction score
782
Καλημέρα. Αν μπορεί να γίνει ηχογράφηση απο το stereo στο pc για να μεταφέρω τα βινύλιά μου σε flac, βάλε κι εμένα στη κλήρωση. Ευχαριστώ!
Καλημερα φιλε Νίκο. Δεν ξερω γιατι δεν το εχω ψαξει αυτο που λες εαν θες και μπορεις δες στο site της alesis η στο google επι τουτου.Εγω την ειχα αγοράσει μονο και μονο για αναπαραγωγή.
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.650
Μηνύματα
2.868.859
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top