Benq W1070+

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475
αλλά περίμενε να σου πουν γνώμες τα έμπειρα φιλτράτα στελέχη με τα χρυσά JVC-SONY και τα Runco:p
Καταλαβαίνεις τώρα πως τσιμπάνε τα φιλτράτα μέλη του AVSite?:laugh::laugh:

Δες τα 2 like μου και θα καταλάβεις

PPG and stathis like this.:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::party:

Και πιο κάτω ο Runco :roflmao:
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:


Υ.Γ. και εσύ καημένε περιμένεις από αυτούς να νιώσουν το πρόβλημά σου:lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475
Καλησπέρα παιδιά,
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας,
Υπάρχει και σκυλος στο χώρο με κοντη τρίχα που παει παντού
κόντρα με την ψΙλή ΤΩΡΑ!!:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
1.069
Reaction score
2.183
Είχε εμφανιστεί και μένα κάτι παρόμοιο αλλά έφυγε μόνο του μετά από λίγο καιρό.
Μην κάνεις τίποτα προς το παρών, περίμενε λίγο και ίσως εξαφανιστεί όπως εμφανίστηκε.
 

Μανώλης Κ.

Calibrator! Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.089
Reaction score
2.065
Καλησπέρα παιδιά,
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας,
Υπάρχει και σκυλος στο χώρο με κοντη τρίχα που παει παντού αλλα είμαι σε διαδικασία ανάρτησης σε τοίχο οπότε ελπιζω να ειναι λιγο πιο προστατευμένος.
Με το ζοομ το μονο που αλλαζει ειναι οτι φαινεται σα θολουρα.θα κοιταξω και οπτικα το φακό κ ισως ανοιξω τη λάμπα. Ειδαλλως θα απευθυνθω στο Μανωλη.
Αυτό όμως δεν ακυρώνει την εγγύηση?

Η όποια επέμβαση ακυρώνει ΑΜΕΣΑ την εγγύηση. Βασίλη σου έχω ήδη απαντήσει με P.M. Μπορεί αυτή η τρίχα να φύγει λόγω της ροής του αέρα.
 

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Η όποια επέμβαση ακυρώνει ΑΜΕΣΑ την εγγύηση. Βασίλη σου έχω ήδη απαντήσει με P.M. Μπορεί αυτή η τρίχα να φύγει λόγω της ροής του αέρα.
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και τις συμβουλές σας , αυτη τη στιγμή είναι καθοδόν στο σέρβις ο προβολέας και βλέπουμε τι θα μου πουν καθότι δεν είδα κάποια αλλαγή τις τελευταίες μέρες και ανησυχώ μήπως έχει κάτι ο φακός .
Να αναφέρω απλά οτι παρόλο που είναι αγορασμένο από το amazon καλύπτεται από εγγυηση και μάλιστα με δικά τους μεταφορικά εξοδα . Μπράβο στη CPI .
Βασίλης
 

Μηνύματα
71
Reaction score
0
Καλησπέρα παιδιά. Έχω τον w1080st, ξέρω πως δεν πρέπει με γυμνά χέρια να ακουμπάμε την λάμπα μπροστά, αλλά κάποιος το έκανε. Τώρα τι κάνω?Χρησιμοποιώ κανονικά τον προτζέκτορα και μπορεί σε κάποιο καιρό να γίνει κάτι ή μπορώ να κάνω κάτι (εύκολο, δεν είμαι γενικά των χειρουργικών επεμβάσεων) για να το προσπεράσω αυτό?
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Μήπως εννοείς μπροστά τον φακό;
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Κανένα πρόβλημα φίλε μου.

Καθάρισέ τον με κάποιο μαλακό πανάκι, αν έχει δακτυλιά, και είσαι ok.
 

Μηνύματα
71
Reaction score
0
οκ φίλε, το καθάρισα με ένα καινούργιο πανάκι γυαλιών, δαχτυλιά δεν φαινόταν αλλά διάβαζα σε διάφορες σελίδες ότι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα σοβαρό αυτό.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475
Αυτό που λες δεν το έχω ακούσει ποτέ,μην αγχώνεσαι..πίστεψέ με ΟΛΟΙ εδώ μέσα έχουν δαχτυλώσει φακό από Projectora(όσα πιο πολλά ποστ τόσο περισσότερα δαχτυλώματα):D:D:D:roflmao::roflmao::roflmao:
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.395
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top