Dune HD Base 3D & Dune HD TV-303D



Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Καλησπερα μηπως γνωριζει κανεις τι εσωτερικο δισκο μπορω να παρω για το dune γιατι υπαρχουν συγκεκριμενεσ προδιαγραφεσ και ειμαι ασχετος αν μπορουσατε να μου πειτε εταιρεια και τυπο καθωσ και τον τροπο που τισ μεταφερω απο τον υπολογιστη
ποιο μοντελο εχεις ?
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Παιδιά θα με βοηθήσει κανένας;έχω τον dune hd303d πως θα ζητήσω τον εσωτερικό σκληρό δίσκο μάρκα κ τύπο τι παίρνει 2,5" η 3,5";
 




Μηνύματα
176
Reaction score
10
Ευχαριστω τι μάρκα ν πάρω και τι χωρητικότητα συνήθως κατεβάζω mkv remux αρχεία απο 15gb και πάνω .Οταν το βάλω μέσα κανω κάποια διαμόρφωση ;έχω iMac υπολογιστή .Παιδια βοηθήστε με δεν ξέρω τιποτα
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Πως συνδέω υπολογιστή τι κανω ; Ενα copy paste αρχείων;πως διαμορφώνω ν πάρω μεγαλύτερη χωρητικότητα;
 

Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Ευχαριστω τι μάρκα ν πάρω και τι χωρητικότητα συνήθως κατεβάζω mkv remux αρχεία απο 15gb και πάνω .Οταν το βάλω μέσα κανω κάποια διαμόρφωση ;έχω iMac υπολογιστή .Παιδια βοηθήστε με δεν ξέρω τιποτα

χωρητικοτητα παρε 2Τ αν το αντεχει η τσεπη σου φυσικα....παρε ενα WD GREEN
Θα το διαμορφωσεις μεσα στον DUNE επειτα βαλτου τα αρχεια.

Με ethernet θα το συνδεσεις
 


Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Με τον υπολογιστή πως το συνδέω με το usb που εχει η συσκευασία
και ετσι μπορεις ωστε να κανεις το DUNE slave και να το "βλεπεις" σαν δισκο στον υπολογιστη σου...ετσι θα μεταφερεις τα αρχεια με ταχυτητες USB 2 ομως...και καθε φορα που θα θες να περασεις ενα αρχειο θα πρεπει να αποσυνδεεις το player και να το βαζεις στον υπολογιστη βεβαια...χρονοβορο και κουραστικο.
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Sorry έχω σταθερό υπολογιστή πως θα μεταφέρω τις ταινίες ;με usb έτσι δεν ειναι;θα το αποσυνδέω και θα το συνδέω στον υπολογιστή
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Υπάρχει άλλος τρόπος να μεταφέρω ταινίες χωρίς να τον συνδέω με τον υπολογιστή;
 

Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Sorry έχω σταθερό υπολογιστή πως θα μεταφέρω τις ταινίες ;με usb έτσι δεν ειναι;θα το αποσυνδέω και θα το συνδέω στον υπολογιστή

ναι,ακριβως, με το καλωδιο USB SLAVE που εχει στη συσκευασια...αυτη ειναι η πιο βασικη μεθοδος
 


Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Mεσω δικτυου αλλα μαλλον δεν εχεις οποτε μη σε μπλεξω περισσοτερο....συνδεσε το με το καλωδιο,περνα τα αρχεια μια και καλη κι απολαυσε το υλικο σου φιλε μου.
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Ποτε ΕΣΥ λες να Πάρω τον western digital πολυ ακριβώς αξίζει;ΕΣΥ ποιον έχεις;τα αλλά που μου λες ειναι ποιο οικονομικά αλλά η εταιρία προτείνει WD και seagate
 

Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Πάρε ένα wd να είσαι οκ,εγω δουλεύω με server καμιά σχέση...πάρτο με το καλό και εδώ θα είμαστε να βοηθήσουμε!
 

Μηνύματα
176
Reaction score
10
Βλέπεις μέσω δικτύου δλδ θα παίζει σε εμένα ε; Δεν νομίζω να έχω θέματα κάνει για τη συσκευή για να το παραγγείλω αν ειναι
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.424
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top