EPSON TW2000 ολοκαίνουργος!

D

damigos

Guest
ΠΟΥΛΑΩ ΤΟΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ EPSON TW2000 ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΗΤΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ EPSON ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΟΥΤΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ, ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ 29/5 Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ. ΤΙΜΗ: 1800 ΕΥΡΩ. ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΥΡΟΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
8
Reaction score
0
Απάντηση: EPSON TW2000 ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ!

ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΟΥΛΑΣ? ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ.
ΦΙΛΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

D

damigos

Guest
Re: EPSON TW2000 ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ!

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΩΡΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΕΝΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑ ΑΛΛΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. ΠΑΝΤΩΣ 10 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: EPSON TW2000 ολοκαίνουργος!

Μια παράκληση.
Μη γράφετε με κεφαλαία, παιδιά.
Φαίνεται σα να φωνάζετε και δεν είναι ούτε ξεκούραστο ούτε ωραίο ένα θέμα με τέτοια μορφή!
Ευχαριστώ!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.593
Reaction score
126.388
Τέτοια κοπέλα αν έχεις φίλε, τι να τον κάνεις τον προβολέα....

Άκου δώρο στα "βιαστικά"... κι εμάς που μας "μαχαιρώνεις" με τέτοια "κόλπα" δε μας σκέφτεσαι?

Sorry για το "εκτός θέματος" πόστ, αλλά δεν άντεξα!
 

Μηνύματα
8
Reaction score
0
Απάντηση: EPSON TW2000 ολοκαίνουργος!

Καλησπερα,
ημουν ετοιμος να παρω τον 700αρι πιο προσιτη τιμη, αλλα μηπως μπορεις να μου δωσεις μια γενναια τιμη,να τα βρουμε?
Σε ευχαριστω.
 

D

damigos

Guest
Γειά σου φίλε.

Η τιμή πιστεύω είναι αρκετά γενναία για ολοκαίνουριο μηχάνημα.. Για τί ποσό μιλάς ακριβώς..;
 


Μηνύματα
191
Reaction score
27
Αυτή όμως είναι η τιμή αν έχει κάποιος το ειδικό κουπόνι. Τέλος πάντων ο προβολέας παίζει κοντά στα 2 χιλιάρικα. Δυστυχώς ή ευτυχώς οι τιμές αναπροσαρμόζονται καθημερινά στην αγορά.
 

D

damigos

Guest
Ακριβώς.

Εάν θές δές και εδώ:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&product=1034197&keyword=tw2000

Εάν πάλι η τιμή του είναι αυτή καί υπάρχει καί το ειδικό κουπόνι παίρνεις πάλι ολοκαίνουριο μηχάνημα και γλυτώνεις και 100 ευρώ αλλά θα ήθελα να μου πείς την τιμή που μου προτείνεις εσύ.

Εάν θέλεις πάρε τηλ. ή στείλε μου μήνυμα. Σ'ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
191
Reaction score
27
Κοίτα, το eshop τον δίνει 2089 ΕΥΡΩ και το shop21 τον δίνει 1999 ΕΥΡΩ όμως δεν μπορώ να γνωρίζω αν είναι παραεισαγωγή ή απο την επίσημη αντιπροσωπεία. Τέλος πάντων, 200 ΕΥΡΩ έκπτωση σε καινούριο μηχάνημα δεν είναι και λίγα. Αλλά δυστυχώς έτσι είναι οι αγγελίες, έτσι και έχεις ανοίξει έστω και το κουτί θεωρείται το προϊον μεταχειρισμένο και πέφτει ως συνέπεια και η τιμή του. Καλή επιτυχία ωστόσο με την πώληση, είναι κορυφαίο μηχάνημα, δυστυχώς δεν μπορώ να παίξω σε τόσο υψηλές κατηγορίες και αρκούμαι με τον Ζ4 μου τον οποίο και λατρεύω.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.786
Μηνύματα
2.876.010
Members
37.949
Νεότερο μέλος
tzino
Top