Eurovision 2024

Τατατατα ?

  • Μαπα

    Votes: 48 61,5%
  • Καλουτσικο

    Votes: 4 5,1%
  • Καλο

    Votes: 8 10,3%
  • Γάμ@το

    Votes: 11 14,1%
  • Γ@μάτο

    Votes: 7 9,0%

  • Total voters
    78
Μηνύματα
20.202
Reaction score
14.714
IMG_5412.jpeg

Η Ελλάδα προκρίθηκε στους τελικούς του Σαββάτου της EUrovision
Με την Ολλανδία,Νορβηγία,Ισραήλ,Νέμο και τους παραπάνω στη λίστα …

Σαν Μαρινο,Αλβανία,Δανία,Τσεχία και δυο ακόμη που δεν θυμάμαι ,αποκλείστηκαν αυτή τη χρόνια.

( Εντελώς τυχαία πρόλαβα το τέλος του λαιβ διαγωνισμού .)
 



Μηνύματα
14.731
Reaction score
1.704
Ωραίο το τραγούδι του Ισραήλ.
Η ερμηνεία από τη θκιάμας τραγουδίστρια ήταν άθλια, κι όμως προκρίθηκε, εγώ θα τη έκοβα και θα τη έστελνα πίσω στο χωριό της...
Είχε, λέει, πυρετό και φαρυγγίτιδα.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.846
Reaction score
95.180
Η ερμηνεία από τη θκιάμας τραγουδίστρια ήταν άθλια, κι όμως προκρίθηκε, εγώ θα τη έκοβα και θα τη έστελνα πίσω στο χωριό της...
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.067
Reaction score
6.901
Εγώ δέχομαι ότι η Μαρίνα ατύχησε και η αρρώστια επηρέασε τη φωνή (γιατί δεδομένα έχει φωνή) και την ενέργειά της.

Όμως αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί είχαμε έναν από τους χειρότερους ήχους της βραδιάς. Σαν να άκουγες karaoke πάνω σε μουσική από bluetooth ηχείο ήταν. Τη σύγκριση προφανώς την κάνω με αλλά τραγούδια της live μετάδοσης, όχι με άλλες ηχογραφήσεις.

Και η εικόνα μας μου φάνηκε πιο σκοτεινή και μουντή.

Δεν ξέρω αν κάποιο από αυτά τα δύο (ή και τα δύο) ήταν επιλογή μας, αλλά μαζί με την αρρώστια, μας χαντάκωσαν.

Συν αυτό το μονόπλανο μέχρι την τελευταία στιγμή. Οκ, κάντο λίγο στην αρχή και μετά εκμεταλλεύσου αυτή την τεράστια σκηνή και όλη αυτή την τεχνολογία για να δείξεις κάτι εντυπωσιακό.
 

Μηνύματα
20.202
Reaction score
14.714


Χαίρομαι που συμφωνούμε ….με τον Μικρούτσικο!

» Τι φωνάρα έχεις αγόρι μου….τι ερμηνευτής είσαι αγόρι μου….απ την ξάπλα μέχρι το όρθιο του !»:hi:

Slimane!

O Nemo όμως είναι αυτό που θέλει η Eurovision.

Ο ταλαντουχος και πολύβραβευμένος, στη συνέχεια,13 χρόνος Νέμο και το προσωπικό του ταξίδι μέχρι την ΕSC:

IMG_5415.jpeg

IMG_5417.jpeg
 


kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
958
Reaction score
988
όταν είσαι μλκσμενο ζωάδι....

Το τραγούδι μάπα, αλλά ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για τη στάση όχι μόνο της Μαρίνας αλλά και πολλών άλλων (υπάρχουν βίντεο) απέναντι σε δολοφόνους. Τι σχέση με ένα διαγωνισμό έχουν άνθρωποι που καταδιώκουν γυναικόπαιδα;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.113
Reaction score
77.962
Το τραγούδι μάπα, αλλά ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για τη στάση όχι μόνο της Μαρίνας αλλά και πολλών άλλων (υπάρχουν βίντεο) απέναντι σε δολοφόνους. Τι σχέση με ένα διαγωνισμό έχουν άνθρωποι που καταδιώκουν γυναικόπαιδα;
θα το πω όπως ακριβώς το έγραψα σε σχόλιο
....δεν βρίσκεται εκεί για να ασκήσει πολιτική ούτε για να διαμαρτυρηθεί , αν διαφωνείς με τον συνομιλητή σου παίρνεις τον λόγο και μιλάς κόσμια...δεν συμπεριφέρεσαι σαν καθυστερημένο

αλλά τι σου λέω τώρα κ σένα :biggrin:
 


Μηνύματα
27.454
Reaction score
25.621
θα το πω όπως ακριβώς το έγραψα σε σχόλιο
....δεν βρίσκεται εκεί για να ασκήσει πολιτική ούτε για να διαμαρτυρηθεί , αν διαφωνείς με τον συνομιλητή σου παίρνεις τον λόγο και μιλάς κόσμια...δεν συμπεριφέρεσαι σαν καθυστερημένο

αλλά τι σου λέω τώρα κ σένα :biggrin:
Ούτε καν καθυστερημένο .
Στα 38 της αν δεν έχει μάθει στοιχειώδεις κανόνες , ας πάει σπίτι της ή στους Φανς της .
Δεν είναι συμπεριφορά καλλιτέχνη αυτή .
Σε κακομαθημένο πλουσιόπαιδο παραπέμπει μόνο , και μάλιστα νεαρής ηλικίας .
Κλωτσές θέλει το 38χρονο σκουπίδι .
 


Μηνύματα
27.454
Reaction score
25.621
Ναι σα να λέμε 18 είναι ακόμα , ούτε τα 20 δεν έχει κλείσει .
Ασε ρε Τάσο .
Ανθρωποι 25 ετών τέτοιες αηδίες δεν τις κάνουν. Που βρίσκονται και σε μία φάση άρνησης ας πούμε.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.846
Reaction score
95.180
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.809
Reaction score
31.298
Αδυνατώ να πιστέψω ότι το παραπάνω είναι επίσημη ανακοίνωση της ΕΡΤ, θα ήταν γελοίο.
Ποιο γελοίο και από το 38χρονο μειράκιο που κάποιος έκρινε σωστό ότι πρέπει να στείλει ως εθνική αποστολή σε έναν διαγωνισμό που γίνεται όλο και γελοιότερος (αλλά κάποια είπε να το τερματίσει. Πάντως η εκτός σκηνής παρουσία αν μη τι άλλο καταμαρτυρεί και το βάθος της επί σκηνής, και τις μπούρδες περί ...ρεγκετόν κλπ -καλά και αυτή τη ρεγκετόν την αναφέρουν λες και πρόκειται για υποείδος της τζαζ, έλεος)
 


jag

Μηνύματα
9.426
Reaction score
27.828
(Μια καλή περίπτωση είναι η Αναστασία Δημητρά)

Aφήνω και αυτό, μπορεί να έχει ξαναμπεί.

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.767
Μηνύματα
2.875.116
Members
37.947
Νεότερο μέλος
ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
Top