eversolo feat damian10

Status
Not open for further replies.


Μηνύματα
169
Reaction score
107
Ναι, μαζευέ στοιχεια. Τοσο σε κοβει. Τι να μας πεις βρε, κακοχολιασμενε που πεταχθηκες σαν ...αεριο για να πεις τις χαζομαρες σου. Που θα με ξεβρακωσεις εσυ. Αντε στον εξαποδω...


Δηλωνω πως δεν συμμετεχω πλεον στο θεμα εκτος κι αν γραφτει κατι περι ηθικης, οποτε θα τον παρει και θα τον σηκωσει οποιανου το γραψει.
ΑΠΑΙΤΩ δε απο τον διαχειριστη του θεματος, εφ οσον χρησιμοποιει το ονομα μου στο θεμα ΧΩΡΙΣ την εγκριση μου, να το ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ η να του αλλαξει ονομασια ωστε να μπορεσει ο μπρετσος να με ...ξεβρακωσει. Μην τρομαξει ομως..
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.798
Reaction score
38.415
....το θεμα ειναι οτι αν προκυψει η αναγκη της εγγυησης (που να μην προκυψει), ο ιδιοκτητης θα κανει ψευδη δηλωση οτι δεν εχει ανοικτει ή και δεν εχει γινει επεμβαση (οπως λιγο πολυ ειναι ο ορος της εγγυησης), ακομα και στη περιπτωση που ειναι αντιστρεψημη και χωρις να αφησει ιχνη.
-> βεβαια ο Τσακ Νωρις εχει επεμβει στο εσωτερικο συσκευης χωρις να τη ξεβιδωσει, και δεν ισχυουν μονο για αυτον οροι, ειναι ο ιδιος εγγυηση.
 

Μηνύματα
169
Reaction score
107
....το θεμα ειναι οτι αν προκυψει η αναγκη της εγγυησης (που να μην προκυψει), ο ιδιοκτητης θα κανει ψευδη δηλωση οτι δεν εχει ανοικτει ή και δεν εχει γινει επεμβαση (οπως λιγο πολυ ειναι ο ορος της εγγυησης), ακομα και στη περιπτωση που ειναι αντιστρεψημη και χωρις να αφησει ιχνη.
-> βεβαια ο Τσακ Νωρις εχει επεμβει στο εσωτερικο συσκευης χωρις να τη ξεβιδωσει, και δεν ισχυουν μονο για αυτων οροι, ειναι ο ιδιος εγγυηση.
Εχουμε ...χρονια που φυγαμε απο αυτο. Τωρα το πηγαμε επι προσωπικου ...ξεβρακωματος😃
 

Μηνύματα
107
Reaction score
50
Ναι, μαζευέ στοιχεια. Τοσο σε κοβει. Τι να μας πεις βρε, κακοχολιασμενε που πεταχθηκες σαν ...αεριο για να πεις τις χαζομαρες σου. Που θα με ξεβρακωσεις εσυ. Αντε στον εξαποδω...


Δηλωνω πως δεν συμμετεχω πλεον στο θεμα εκτος κι αν γραφτει κατι περι ηθικης, οποτε θα τον παρει και θα τον σηκωσει οποιανου το γραψει.
ΑΠΑΙΤΩ δε απο τον διαχειριστη του θεματος, εφ οσον χρησιμοποιει το ονομα μου στο θεμα ΧΩΡΙΣ την εγκριση μου, να το ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ η να του αλλαξει ονομασια ωστε να μπορεσει ο μπρετσος να με ...ξεβρακωσει. Μην τρομαξει ομως..
Περί ηθικής ?

Φιλοσοφικά ή ρεαλιστικά ?

Ανοίγεις μόνος σου τον ασκό του Αιόλου. Τόσο έξυπνος είσαι ...

Ισχύει ότι για τον συνδυασμό a6 + ssd μου ζήτησες 950€ ενώ πριν από μέρες, στην αγγελία σου στο avclub , για τον ίδιο συνδυασμό ζητούσες 900€ ?
 

Μηνύματα
169
Reaction score
107
Σου ειπα οτι ξεχασα πως εκανα την εκπτωση, και δεν ηταν δικαιολογια. Δεν θα ισχυριστω οτι ειναι ξεχωριστες αγγελιες..
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.492
Reaction score
75.074
ΑΠΑΙΤΩ δε απο τον διαχειριστη του θεματος, εφ οσον χρησιμοποιει το ονομα μου στο θεμα ΧΩΡΙΣ την εγκριση μου, να το ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ η να του αλλαξει ονομασια ωστε να μπορεσει ο μπρετσος να με ...ξεβρακωσει. Μην τρομαξει ομως..
1. Να αγνοήσουμε την ΑΠΑΙΤΗΣΗ και την ΑΜΕΣΗ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ;
2. Να το αλλάξουμε σε κάποιον απο τους μπόλικους μπαναρισμένους λογαριασμούς του χρήστη;
3. Να τον μπανάρουμε για άλλη μιά φορά;
4. Να κάνουμε poll;
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.798
Reaction score
38.415
Εχουμε ...χρονια που φυγαμε απο αυτο. Τωρα το πηγαμε επι προσωπικου ...ξεβρακωματος😃
το λεω για να μην το ξεχναμε, ακριβως επειδη οσο περνανε τα χρονια ξεχνιομαστε, να μολις συνηδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει, οτι ειμουν στο avsite, και νομιζα οτι ειμουν στο αλλο για το ζωολογικο κηπο που παρακολουθω.
 

Μηνύματα
107
Reaction score
50
Σου ειπα οτι ξεχασα πως εκανα την εκπτωση, και δεν ηταν δικαιολογια. Δεν θα ισχυριστω οτι ειναι ξεχωριστες αγγελιες..
Βρε άνθρωπε
Συγκεντρώσου λίγο.
Ποια έκπτωση ;
Έχεις ενεργή αγγελία στο avclub που πουλάς κάτι 900€
Και εδώ που σε ρώτησα μου είπες 950€

Ποια έκπτωση και κουραφέξαλα ?
Ποια ηθική ?

Δε ντρέπεσαι λίγο ?
 

Μηνύματα
169
Reaction score
107
Βρε άνθρωπε
Συγκεντρώσου λίγο.
Ποια έκπτωση ;
Έχεις ενεργή αγγελία στο avclub που πουλάς κάτι 900€
Και εδώ που σε ρώτησα μου είπες 950€

Ποια έκπτωση και κουραφέξαλα ?
Ποια ηθική ?

Δε ντρέπεσαι λίγο ?
Εισαι βλακας; την εκπτωση 10% στην αγγελια ΕΔΩ εννοω. Εγω να ντραπω η εσυ που αγριεψες ενα θεμα επειδη δεν σου εκοψα 60€;;
Εσυ μεσω avsite ζητησες να παρεις το Α6, γιατι ανακατευεις την αγγελια στο αλλο;
 

Μηνύματα
107
Reaction score
50
Εισαι βλακας; την εκπτωση 10% στην αγγελια ΕΔΩ εννοω. Εγω να ντραπω η εσυ που αγριεψες ενα θεμα επειδη δεν σου εκοψα 60€;;
Και βλάκας ?
Πόσα να αντέξω ο άνθρωπος πια ?

Βρε γλίτσα
Έχεις ανοίξει αγγελία στο avclub από τις 30 Απριλίου και ζητάς 900 €
Τι σχέση έχει η έκπτωση εδώ που έγινε στις 6 μαϊου ?

Γιατί 900€ εκεί και εδώ, σε μένα στις 10 μαϊου, 950€ ?

Είσαι μάγκας ?
Θέλεις να βγεις και από πάνω ?

Ξαναδιάβασε τον διάλογο μας
Ή να τον ανεβάσω εγώ να τον δούνε όλοι ;

Όσο για τα 60€, δεν έχεις ιδέα ....
 
Last edited:


Μηνύματα
107
Reaction score
50
2 χρόνια εγγύηση ?
Τι λες βρε ζαγάρι ?

Ποιον ανήξερο θα πάρεις στον λαιμό σου ?




Screenshot_2024-05-17-18-12-28-726_com.android.chrome.jpg
 
Last edited:



Μηνύματα
169
Reaction score
107
Επιμενεις με ασχημους χαρακτηρισμους, θα φανω ψυχραιμος και θα εκθεσω ολο το ιστορικο:
1) 19/4 αγγελια στο avsite https://www.avsite.gr/forum/threads/eversolo-dmp-a6.197671/
Τιμη ΓΙΑ ΟΛΗ τη συνθεση 1200€ που συντομα -10% γινεται 1080€. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν αναφερω οτι πουλαω χωριστα τα ειδη! Κανω μονο μια αναλυση των τιμων τους

2) 30/4 αγγελια στο avclub,
για ολο το συστημα 1200€, για Α6+ ssd 900, μονο Α6 700. Το Α6 εχει εγγυηση δυο ετων ΧΩΡΙΣ να αναφερω οτι εχει μεσα το LPS που δινεται ως εξτρα. Για χωριστα κομματια οι τιμες ειναι γισ Α6 700€ για Α6+ssd 900€. Σημειωτεον οτι εκει ΔΕΝ αναφερεται εκπτωση 10%, οι τιμες ειναι ...fix!
Ρωταει ο Ζαχαριας στο avsite και ΟΧΙ στο avclub: "ποσο το Α6 + ssd" του λεω 950€ οποτε εξανισταται:
"10/5
Ήδη έχεις γράψει στην αγγελία -10%
Από πού προκύπτει το 1.200 ?
Επίσης στο avclub έχεις δώσει και τιμές χωριστά και ζητούσες για το 6 700€.
Μείον 10% = 630€
Σε αυτήν την τιμή το συζητάμε"
Ξεχναει βεβαια οτι 1200 εγινε -10%=1080€. Και θελει να συγκρινει αγγελιες σε διαφορετικα sites! Ετσι αφαιρει το 10% του avsite απο την τιμη του avclub και δινει 700€-10%=630€. Ωραιος; Ωραιος! Φυσικα του απαντω οτι στην τιμη αυτη μηχανημα ενος (1) μηνος ΔΕΝ το δινω με τιποτα.
Παρακατω: λεει οτι χεριασμενο μηχανημα πανω απο 70% της τιμης του δεν πωλειται. Σωστος; μαλλον ναι, αλλα τι ειδους χεριασμα; εδω βγηκε κατι και μπηκε αλλο και καλυτερο χωρις αλλη επεμβαση στο μηχανακι. Την παραμικρη! Αλλα ΟΚ. Αν του ελεγα οτι το μηχανημα δεν ανοιχθηκε και δεν πειραχθηκε κατι θα ημουν σωστος; Δηλ η ειλικρινεια κατηγορειται;
Saturday at 16:21
Η εγγυηση δεν χανεται γιατι η "αποκατασταση" ειναι απλουστατη και δεν προδιδει τιποτα". (Θα με διαβαζει τωρα ο Κοψ. και τι θα λεει ο ανθρωπος!)
Κι απο εδω και περα αρχισε ο πολεμος και οι εκφοβισμοι για ...ξεβρακωμα😃
Συμπερασμα:
η φασαρια ειναι για την εγγυηση ή γιατι δεν του το εδωσα οσο ηθελε; και βεβαια αν του το εδινα 630€ σκασιλα του για την εγγυηση, τα φραγκα τον νοιαζουν.
Αυτααα
 

Μηνύματα
107
Reaction score
50
Αδυνατεις να καταλάβεις τα βασικά

Στην αγγελία στο avclub λες ότι θα δοθεί και το μαμά τροφοδοτικό. Άρα έρχεται χεριασμένο.

Σου είπα ότι στα 630 το συζητάμε όχι ότι θα το πάρω. Ούτε αυτό το κατάλαβες;

Και μετά εγκατέλειψα την συζήτηση και το αγόρασα καινούριο μαζί με remote (αυτό για το πόσο πολύ με έκαιγαν τα 60€ κακομοίρη) ενώ ταυτόχρονα αγόρασα καινούριο και το dac denafrips ares 12th-1.

Γιατί δεν ανεβάζεις όλο τον διάλογο ;

Και τέλος πάντων τι είδους μαγκιά είναι να πουλάς εδώ ακριβότερα από ότι στο avclub ?

Και θέλεις να σε πάρω στα σοβαρά ?

Και κάθομαι τόση ώρα να σου εξηγήσω ότι η γη δεν είναι επίπεδη.

Κάνε μας την χάρη καραγκιοζσκο...
 

Μηνύματα
169
Reaction score
107
Πομφολυγες -που λεγαν και οι καθαρευουσιανοι.
Οι διαλογοι μπηκαν ολοι οι ουσιαστικοι
Ειμαι βεβαιος οτι οι εχοντες καλη θεληση καταλαβαν τι ανθρωπος εισαι. Ακομη και οι ...μπρατσωμενοι που βιασθηκαν να καταδικασουν (εκτος κι αν ειστε κολλητοι)
 

Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.868
Μηνύματα
2.879.491
Members
37.959
Νεότερο μέλος
Sandofer
Top