Get Up! • Soul / Funk / Disco • 70's, 80's




Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Και μιάς και θυμήθηκα την Diana , δείτε ρε παιδιά τι κάνει εδώ από το 1:16 και μετά...
Από τα πιό αγαπημένα χορευτικά.
Σύνθεση Marilyn McLeod και Pamela Sawyer

DIANA ROSS - Love Hangover (1976)


 


Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Δώσε το σωστό λινκ να στο κάνω μέλος Castra, αυτό με βγάζει στο γάμο του καραγκιόζη :D
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
Αυτό είναι το link ότι έβαλαν πριν το Ring my bell...
Το link που είχα βάλει το Angeline είναι αυτό: http://www.avsite.gr/forum/threads/Ποιό-μουσικό-κομμάτι-ακούτε-τώρα.44168/page-1018#post-1764176

Να ψάχνεις βρε στο Αναζήτηση πάνω δεξιά.
:oops:
Γιατί βγάζει μόνο το δικό μου Angeline και όχι το δικό σου; :o

Και δεν είμαι μέλος. Ατομο είμαι. Μέλη έχω. Και κάποιο απ' αυτά θα πέσει βαρύ απάνω σου άμα με ξαναπείς μέλος :laugh:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
Αυτό είναι το link ότι έβαλαν πριν το Ring my bell...
Το link που είχα βάλει το Angeline είναι αυτό: http://www.avsite.gr/forum/threads/Ποιό-μουσικό-κομμάτι-ακούτε-τώρα.44168/page-1018#post-1764176

Να ψάχνεις βρε στο Αναζήτηση πάνω δεξιά.
:oops:
Γιατί βγάζει μόνο το δικό μου Angeline και όχι το δικό σου; :o

Και δεν είμαι μέλος. Ατομο είμαι. Μέλη έχω. Και κάποιο απ' αυτά θα πέσει βαρύ απάνω σου άμα με ξαναπείς μέλος :laugh:
Γιατί μου το'σβησες και κανείς την παλαβή :D
Παρ'ολα αυτά επειδή, άρτι αφιχθείς απο το γήπεδο και με την νίκη, όποτε έχων καλή διάθεση πάρε και το λαικ σου:lolsign:
Όσο για το μέλος, τα Παράπονα σου στο φόρουμ και τους διαχειριστές. Εγώ όταν παίρνω μήνυμα πχ βλέπω "το μέλος Castra μπλα μπλα μπλα" η " άρεσε μπλα μπλα μπλα το μήνυμα σας στο μέλος Castra" αυτά βλέπω, αυτά γράφω άτομο Castra :roflmao::lolsign: δεν ξερω αν είσαι μέλος, άτομο η ότι άλλο, πάντως γκρινιάρης είσαι σίγουρα. :lol:
 

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Γιατί μου το'σβησες και κανείς την παλαβή :D
Παρ'ολα αυτά επειδή, άρτι αφιχθείς απο το γήπεδο και με την νίκη, όποτε έχων καλή διάθεση πάρε και το λαικ σου:lolsign:
Όσο για το μέλος, τα Παράπονα σου στο φόρουμ και τους διαχειριστές. Εγώ όταν παίρνω μήνυμα πχ βλέπω "το μέλος Castra μπλα μπλα μπλα" η " άρεσε μπλα μπλα μπλα το μήνυμα σας στο μέλος Castra" αυτά βλέπω, αυτά γράφω άτομο Castra :roflmao::lolsign: δεν ξερω αν είσαι μέλος, άτομο η ότι άλλο, πάντως γκρινιάρης είσαι σίγουρα. :lol:
Xα χα χα!
Μπορείς να με λες απλά Κώστα :drinks:
 








cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Λέω να ξεκαρεκλιαστούμε :laugh: (αν και τα ντράμς είναι τρομερά εδώ)...

Boney M - Nightflight To Venus (1978)

ΔΙΣΚΑΡΑ!!!! Μεχρι και διασκευή Neil Young στο Heart of Gold κανουν οι αθεόφοβοι εδώ, Προσελθετε αφοβα. MUCHAS BRAVOS CASTRA!!!! MUCHAS LIKES (προσοχη στα ορθογραφικα) :D:roflmao:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Άσχετο αλλά με το ''Nightflight To Venus'' θυμήθηκα το Trailer του ''Machete Kills Again... In Space!'' :D
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.134
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top