Heavy Metal


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.971
Reaction score
20.486
Ααααααααα, μάλιστα, σε αυτόν τον μαραθώνιο αναφερόσουν! Για πες εντυπώσεις από το μηχάνημα!
 


Μηνύματα
301
Reaction score
578
Ααααααααα, μάλιστα, σε αυτόν τον μαραθώνιο αναφερόσουν! Για πες εντυπώσεις από το μηχάνημα!
H αναπαραγωγή είναι πάρα πολύ καλή, τουλάχιστον για τα γούστα μου και τον μέτριο VSX417 ενισχυτή μου.
Δεν δοκίμασα ακόμα την εγγραφή, κάπου εχω κάποιες σφραγισμένες κασέτες, οταν της βρω θα κανω ενα Mix tape :p
 
















Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
- με το heavy Metal , δεν έχω πολλές επαφές και γνώσεις , το έχω σαν μετεξέλιξη του hard rock , ή σαν rock εκδοχή του goth punk ( με το οποίο έχω επαφή ) , εκτιμώ όμως την μεταλλική κοινότητα , και την διαχρονικότητα του είδους

- εκείνο που με εντυπωσιάζει είναι η δυσκολία στην εκτέλεση πολλών τραγουδιών , οπότε συμπεραίνω πως είναι καλοί οργανοπαίχτες

- αυτό το συνειδητοποίησα από τότε ο γιός μου μαθαίνει κιθάρα , και μου λέει πως ως αρχάριος μέσα σε σχεδόν ένα μήνα παίζεις ramones , σε μερικούς μήνες stones , και μέταλλ ; . . . άσε , μετά από 3-4 χρόνια , κινδυνεύοντας πάντα να στραμπουλήσεις κανά δάχτυλο . ( καμία μομφή τις μπάντες που ανέφερα , εξ΄ άλλου το απλό ή το εύκολο δεν είναι απλοϊκό )

- τους κάτωθι όμως , τους υπεραγαπάμε οικογενειακώς !
Metallica - Nothing else matters

 

Attachments



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.307
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top