krk ergo, arcam bb50, behringer ultramatch pro src 2496

Μηνύματα
2.459
Reaction score
1.721
Επειδή μαζεύτηκαν πολλά μηχανήματα που μαζεύουν σκόνη:

1)KRK ERGO:
firewire dac/audio interface/room correction κλπ κλπ. Με το κουτί του, μικρόφωνο, καλώδιο μικροφώνου και μεγαλύτερο τροφοδοτικό από αυτό που είχε η συσκευασία.
Το δίνω γιατί δεν το χρησιμοποίησα ποτέ όπως θα έπρεπε.
Έβγαζε θόρυβο κατά την αποθορυβοποίηση, κατά την επικοινωνία μου με την εταιρία μου είπανε να δοκιμάσω άλλα καλώδια κλπ αλλά δεν ασχολήθηκα επειδή το είχα για τα monitor του υπολογιστή (δε χρειαζόμουν room correction στα 50εκατοστά).
http://www.krksys.com/krk-ergo.html

Τιμή: 250ευρώ



2)Arcam black box 50:
DAC μιας άλλης εποχής με ζεστό και αναλυτικό ήχο, με 2 εισόδους (coaxial-optical), monitor out και inverting phase κουμπί.
Αν δεν είχα το cd player της adcom GCD750 το οποίο έχει ψηφιακή είσοδο δεν θα το έδινα με τίποτα.

Τιμή: 150€



3)behringer ultramatch pro src2496:
DAC-ADC-UPSAMPLER: το εργαλείο-πολυσουγιάς της behringer με πολύ δυναμικό ήχο (οδηγεί τελικούς με άνεση, αρκεί να έχουν gain control).

Το συγκεκριμένο έχει αλλαγμένο κρύσταλλο το οποίο έχει ανεβάσει την ποιότητα του ήχου του πολλά σκαλοπάτια! (οι παλιότεροι θα θυμούνται)...

Τιμή: 150€



Τρόπος πληρωμής: κατάθεση σε τράπεζα alpha-πειραιώς
Έξοδα αποστολής: δικά μου
 



Μηνύματα
2.459
Reaction score
1.721
Επειδή μαζεύτηκαν πολλά μηχανήματα που μαζεύουν σκόνη:

1)KRK ERGO:
firewire dac/audio interface/room correction κλπ κλπ. Με το κουτί του, μικρόφωνο, καλώδιο μικροφώνου και μεγαλύτερο τροφοδοτικό από αυτό που είχε η συσκευασία.
Το δίνω γιατί δεν το χρησιμοποίησα ποτέ όπως θα έπρεπε.
Έβγαζε θόρυβο κατά την αποθορυβοποίηση, κατά την επικοινωνία μου με την εταιρία μου είπανε να δοκιμάσω άλλα καλώδια κλπ αλλά δεν ασχολήθηκα επειδή το είχα για τα monitor του υπολογιστή (δε χρειαζόμουν room correction στα 50εκατοστά).
http://www.krksys.com/krk-ergo.html

Τιμή: 230€



2)Arcam black box 50:
DAC μιας άλλης εποχής με ζεστό και αναλυτικό ήχο, με 2 εισόδους (coaxial-optical), monitor out και inverting phase κουμπί.
Αν δεν είχα το cd player της adcom GCD750 το οποίο έχει ψηφιακή είσοδο δεν θα το έδινα με τίποτα.

Τιμή: 130€



3)behringer ultramatch pro src2496:
DAC-ADC-UPSAMPLER: το εργαλείο-πολυσουγιάς της behringer με πολύ δυναμικό ήχο (οδηγεί τελικούς με άνεση, αρκεί να έχουν gain control).

Το συγκεκριμένο έχει αλλαγμένο κρύσταλλο το οποίο έχει ανεβάσει την ποιότητα του ήχου του πολλά σκαλοπάτια! (οι παλιότεροι θα θυμούνται)...

Τιμή: 130€



Τρόπος πληρωμής: κατάθεση σε τράπεζα alpha-πειραιώς
Έξοδα αποστολής: δικά μου
Νέαι τιμαί, πάντα συζητήσιμες και πιθανές ανταλλαγές με...οτιδήποτε (πχ φωτογραφικοί φακοί panasonic-olympus mirrorless ή canon e-fs, vintage ολοκληρωμένα ενισχυτικά κλπ κλπ)
 


Μηνύματα
2.459
Reaction score
1.721
φίλτατε Σταύρο και να μην υπήρχε θα το έπαιρνα από αυτόν που θα το είχα πουλήσει για να στο δώκω.

Σου στέλνω το τελεφούνκεν μου με pm.
 




Μηνύματα
3
Reaction score
0
Το Στέργιογλου προέκυψε απο τις αυτόματες λέξεις του smartphone sorry!
Στεργιο λοιπόν, αν υπάρχει με ενδιαφέρει.
 




Μηνύματα
307
Reaction score
67
Μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου ο petros37 να ρωτήσω κάτι σχετικά με τη συσκευή της Behringer που με ενδιαφέρει !! Δε μπορώ να κάνω αποστολή στο προφίλ του :(
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.868.738
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top