LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

Μηνύματα
226
Reaction score
2
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

Παιδιά μόλις γύρισα απο διακοπές οι οποίες ήταν μια κόλαση γιατι κάθε μέρα επέστρεφα προκαταβολές που είχα λάβει για προιόντα που δεν προχώρησαν λόγω του γνωστού προβλήματος υγείας με τον συνεργάτη μου. Την περίπτωση του vdextremebody μου την είπαν απο you και για να πώ την αλήθεια δεν το γνώριζα γιατί μου είχε πεί ο δικός μου ότι θα το είχε κλείσει το θέμα. Αύριο θα πάρω τηλ να δώ τι γίνεται. Κανείς όμως απο το site και μη δεν θα έχει πρόβλημα. Στην τελική θα το κλείσω εγώ με δικά μου χρήματα. Όπως και οι προκαταβολές που έχω επιστρέψει. Και μπορούν να το πούν τα μέλη που τις έχουν λάβει. Ποτέ δεν θέλησα να εξαπατήσω κανέναν. Ούτε πρόκειται. Ξέρω οτί δεν λέει τίποτα αλλά έχω βάλει απο την τσέπη μου ήδη 4.500 ευρώ και έχω επιστρέψει προκαταβολές για να είμαι σωστός με όλους. Και δεν ξέρω πότε θα τα πάρω πίσω.
Μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας θα κοιτάξω όποια εκρεμμότητα έχει μείνει να κλείσει.
Και ο vdextrem μπορεί να με πάρει αύριο μετά τις 12 να μιλήσουμε. Δεν κρύβομαι απο κανέναν. Η εταιρεία που δουλεύω στην Πάτρα είναι ΥΔΑΤΩΡ. ΑΕ. www.idator.gr
Και απο Δευτέρα θα βρίσκομαι στην θέση μου.
Ξέρω οτι με όλα αυτά σε πολλούς θα φαντάζω σαν κάποιος απατεώνας....αλλά θα αποδείξω σε όλους οτι προσπαθώ να είμαι όσο πιο σωστός γίνεται γενικώς σαν άνθρωπος και πως για την όλη ιστορία που έμπλεξα λόγω του απρόοπτου με το θέμα υγείας δεν φταίω εγώ αλλά εγώ θα κλείσω ότι εκρεμότητες έχουν μείνει.
Συγνώμη αν σας κούρασα.
Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
46
Reaction score
0
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

kalispera paidia alla grafo apo kinito giati eimai diakopes. apla proxthes m irthe apo tin you gramma gia to ipoloipo pou tlk iparxei giati ipirxe pistosi 45 imeron kai twra prepei na plirothei. eixa agorasei enan projectora epson 3500 . m eixe pei oti dn iparxei provlima me auto. twra t kanoume?
kai pali sorry gia ta greeklish
 

Μηνύματα
226
Reaction score
2
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

Είναι η ίδια περίπτωση με τον vdextreme. Τα υπόλοιπα θα τα κλείσω εγώ με δικά μου χρήματα μέχρι να ξεμπερδεψει ο γνωστός μου με κάτι διαδικαστικά γιατί τελικά πέθανε ο πατερας του την Παρασκευη. Μέσα στην βδομάδα περιμένω και εγώ να μου επιστρέψει τα χρήματα που έχω δώσει όπως γράφω και πιο πάνω, απο τις επιστροφές προκαταβολων και γενικώς να μπει μια σειρά σε όλα αυτά που έχουν γινει γιατί και εγώ έχω χάσει την μπάλα.
 

Μηνύματα
46
Reaction score
0
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

diladi tha pliros to ipolipo pou einai an dn kano lathos 350 euro autin tin evdomada .??Giati dn thelw provlimata.
 

Μηνύματα
226
Reaction score
2
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

Φυσικά θα τα πληρώσω εγώ. Μέχρι τελος του μηνα. Και τα δικά σου και του vdextreme. Έχουμε συμφωνήσει μια τιμή και αυτή ισχύει. Τέλος. Έγινε ένα μπέρδεμα που οφείλεται στον γνωστό μου αλλά εσείς δεν έχετε κανένα πρόβλημα. Κακώς σαν πήραν Απο την you αλλά τα κεντρικά στην Αθηνα δεν γνωρίζουν την περίπτωση και απλά βλέπουν ανεξοφλητο υπόλοιπο. Όλα θα κλείσουν.
Ευχαριστώ και συγνώμη για την αναστάτωση. Έχετε απόλυτο δίκιο αλλά και εγώ κάνω ότι μπορώ με αυτή την απρόσμενη τροπή.
 

Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.577
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

Είχα δώσει και εγώ προκαταβολή 350 € για αγορά φορητού.
Το θέμα καθυστερούσε με την αγορά η οποία τελικά δεν προχώρησε.

Θα ήθελα να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται ότι πριν από λίγες μέρες ο jimkar μου επέστρεψε τα λεφτά της προκαταβολής. Απλά σήμερα μπόρεσα να πάω στην τράπεζα για να τα πάρω.

Τον ευχαριστώ αν και δεν προχώρησε η αγορά, γιατί προσωπικά δε βλέπω κάποιο θέμα εξαπάτησης

Κυριάκος
 

Μηνύματα
38
Reaction score
5
Απάντηση: LCD – PLASMA – LED - PROJECTORS…για να μην σας πιάνει η κρίση !!!!

Το ιδιο εχω να πω και εγω οπως και ο KiriakR.

Η συναλλαγη για τους γνωστους λογους δεν προχωρησε αλλα τα χρηματα μου επεστραφησαν οπως ειχε συμφωνηθει.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.509
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top