Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Ο Έλληνας δεν νομίζω ότι έχει τόσο χρήμα, απλά δεν ξέρει να διαχειρίζεται τις πιστωτικές κάρτες που του πάσαραν... :122:

+ 1,000,000,000 φίλε!!!!!!!!!

Οπως το λές ακριβώς είναι!!!!!!:120::119:
 

VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Μη λέτε για σκάφη. Με πονάει ακόμη.
Πάνω που έδωσα το δικό μου και είπα να πάρω κάτι καλύτερο ήρθε ο αλογομούρης να βάλει τεκμήρια και μάλιστα τσουχτερά.
Όλοι στο ίδιο καζάνι.
Αυτός που έχει μια 5μετρη ψαρόβαρκα των 1000 € με αυτόν που έχει 5μετρο σκάφος των 60.000 €

Μιχαλη τα τεκμηρια φτιαχτηκαν ακριβως για τυπους σαν κι εσενα,χωρις παρεξηγηση δηλαδη.
Απο την μια δηλωνεις οσο το δυνατον φτωχοτερος στην Εφορια και απο την αλλη πας και αναβαθμιζεις το σκαφος σου.
Ακριβώς εσενα ψαχνει ο Αλόγο!
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Re: Απάντηση: Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Μιχαλη τα τεκμηρια φτιαχτηκαν ακριβως για τυπους σαν κι εσενα,χωρις παρεξηγηση δηλαδη.
Απο την μια δηλωνεις οσο το δυνατον φτωχοτερος στην Εφορια και απο την αλλη πας και αναβαθμιζεις το σκαφος σου.
Ακριβώς εσενα ψαχνει ο Αλόγο!

Δεν συμφωνω.
Κατ αρχην δεν ξερουμε την δηλωση του Μιχαλη .
Απο κει και περα ολα τα νεα μετρα ειναι γιατι ο προυπολογισμος δεν βγαινει με τιποτε.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.238
Reaction score
27.858
Απάντηση: Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Μα εγώ δεν δηλώνω μικρό ποσό.
Δηλώνω μάλιστα μεγαλύτερο από κάτι βιομηχανίες που ξέρω.
Το θέμα είναι ότι με αυτοκίνητο, μηχανή, σκάφος τα τεκμήρια προστιθέμενα με βγάζουν εκτός ορίων.
Ενώ ως τώρα ήμουν εντός. Δεν παίρνω άλλο σκάφος αν δεν φύγουν τα τεκμήρια.
Και στο κάτω κάτω ας ισχύει ότι θέλει από δω και πέρα.
Όχι παίρνεις κάτι επειδή το καλύπτεις και μετά μια μέρα σου λένε ότι πλέον δεν το καλύπτεις.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Το ξέρετε ότι ακριβώς απέναντι ανοίγει ElectroWorld?? Ήδη έχει πέσει τρελή διαφήμιση για τα εγκαίνιά του...αυτό ξέρετε τι σημαίνει?? Copy - paste στο απέναντι πεζοδρόμιο!!
 

Μηνύματα
272
Reaction score
1
Το ξέρετε ότι ακριβώς απέναντι ανοίγει ElectroWorld?? Ήδη έχει πέσει τρελή διαφήμιση για τα εγκαίνιά του...αυτό ξέρετε τι σημαίνει?? Copy - paste στο απέναντι πεζοδρόμιο!!


Θα φανει περιεργο, αλλα χασαμε καποιον γνωστο μας οταν προσπαθησε να περασει τη Συγγρου πηγαινοντας στη δουλεια του.

Μακαρι να υπαρχει διαβαση εκει κοντα, καθως πολλοι θα ειναι αυτοι που θα θελουν να πανε βολτα απεναντι...



Μακαρι να υπαρχει διαβαση...
 

Μηνύματα
15.059
Reaction score
20.843
εχω παει σε saturn στην γερμανια
Φ Α Ρ Μ Α Κ Ε Ι Ο
και εδω το ιδιο θα γινει σαν το mediamarkt.

αυτα τα μαγαζια ειναι μονο για τα εγκαινια και τις προσφορες.

και ενα θεικο:
φιλος μου εψαχνε για ηλεκτρικες συσκευες για το σπιτι του.
7 συσκευες που παιζανε στις ηλεκτρονικες /κωτσοβολους κλπ απο 4400 μεχρι 4700 (mediamarkt).
στο αποθεμα και το megamarket περι τα 3950.
το γελοιο της υποθεσης ειναι οτι οταν ειπαμε στον πωλητη της ηλεκτρονικης για αποθεμα κλπ (καθοτι επεμενε να κλεισει σαββατιατικα την παραγγελεια λογω ειδικης προσφορας ημερας , τουτεστιν 4350) ελεγε τις γνωστες αρλουμπες περι εγγυησεων και ρισκου κλπ.
που να ξερε ο κακομοιρος οτι η παραγγελεια απο το megamarket (στα 3950) ηρθε με φορτηγο και τιμολολγια ηλεκτρονικης!!! σημερα θα περναγε απο κει με τα τιμολογια και περιμενω να μουπει τι του ειπε ο πωλητης...

με ολες αυτες τις αλυσιδες αναρωτιεμαι:
τι αλλο μενει να αγορασει ο ελληνας ρε γμτ που ανοιγουν ολο και περισσοτερα μαγαζια??
 

Μηνύματα
3.506
Reaction score
3
Θα φανει περιεργο, αλλα χασαμε καποιον γνωστο μας οταν προσπαθησε να περασει τη Συγγρου πηγαινοντας στη δουλεια του.

Μακαρι να υπαρχει διαβαση εκει κοντα, καθως πολλοι θα ειναι αυτοι που θα θελουν να πανε βολτα απεναντι...



Μακαρι να υπαρχει διαβαση...
Aν κατάλαβα καλά κάποιος προσπάθησε να περάσει τη Συγγρού από τα κάγκελα και όχι από τη διάβαση???:111::111:

Έχω μείνει άναυδη γιατί εγώ εκεί κοντά εργάζομαι και περνάω κάθε μέρα. Διαβάσεις υπάρχουν!! Βέβαια σε κάποια λογική απόσταση η μια από την άλλη αλλά υπάρχουν και σχετικά αρκετές!!

Την πρώτη μέρα που άνοιξε το saturn οδηγώντας για τη δουλειά μου νόμιζα ότι είχε γίνει τρακάρισμα!! Για τέτοια κίνηση μιλάμε. Πρώτη φορά είδα τη Συγγρού να μοιάζει με την Κηφισίας!!

Από τη τζαμαρία του κτιρίου μπορούσαμε να δούμε το κατάστημα. Το τι διπλοπαρκάρισμα υπήρχε εκεί δε λέγεται!! Κόσμος???!!!

Τι να πω? Συμφωνώ πάντως με τα άτομα που ανέφεραν πιο πάνω ότι αυτά τα καταστήματα κλείνουν τις μικροεπιχειρήσεις. Φυσικά προσφέρουν εργασία σε αρκετά άτομα αλλά δυνατότητα εξέλιξης στον εργασιακό τομέα προσφέρουν? Και δε μιλώ για τους "τίτλους" αλλά για οικονομική εξέλιξη.
 

VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Δεν συμφωνω.
Κατ αρχην δεν ξερουμε την δηλωση του Μιχαλη .
Απο κει και περα ολα τα νεα μετρα ειναι γιατι ο προυπολογισμος δεν βγαινει με τιποτε.

Εγώ δήλωσα για φέτος ότι έβγαλα καθαρά 156,39 €
Αυτο ειναι απο παλαιοτερη δηλωση του Μιχαλη,εαν ηταν ειρωνικη τοτε εγω λανθασμενα δεν το εννόησα.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.238
Reaction score
27.858
Απάντηση: Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Φυσικά και ήταν ειρωνική φίλε VG. Άλλο το χιούμορ και άλλο η πραγματικότητα.
 

Μηνύματα
15.059
Reaction score
20.843
μια που το πιασαμε το θεμα (ετσι και αλλιως saturn sucks) τι τεκμηριο χρησης ΘΑ εχει 5.5 μετρα σκαφος ?
 

VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Ανοιγει νεος Κωτσοβολος στην Γλυφάδα (υπαρχει ηδη ενας),πριν τα Χριστουγεννα.
Καποτε ανοιγαν βιντεοκλαμπ σε καθε γωνια,τωρα η μοδα αλλαξε :139:
 




VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Περιπου 2 χλμ πιο κει ειναι η Ηλεκτρονική Αθηνών,και απεναντι απο αυτην το Elephant (αυτο δεν ξερω εαν υπαρχει ακομα).Ειπαμε,καθε γειτονια και ηλεκτραγορά,σου τελειωσαν οι Full HD 50'' και εχεις καλεσμενους;Πετάγεσαι και παιρνεις μια!
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Περιπου 2 χλμ πιο κει ειναι η Ηλεκτρονική Αθηνών,και απεναντι απο αυτην το Elephant (αυτο δεν ξερω εαν υπαρχει ακομα).Ειπαμε,καθε γειτονια και ηλεκτραγορά,σου τελειωσαν οι Full HD 50'' και εχεις καλεσμενους;Πετάγεσαι και παιρνεις μια!

χαχαχαχα μπορεί να βγούν και ντελιβεράδες τηλεοράσεων τοστιέρας μίξερ σίδερα και οτι αλλο σου λείπει!!!:114::114::114:
 

Μηνύματα
38
Reaction score
1
Τα ίδια και χειρότερα έγιναν και σήμερα με τα εγκαίνια του 'απέναντι'. Ο κόσμος από τις 6 το πρωί για τις 150 46'ρες των 888 ευρώ.
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Saturn: 70.000 επισκέπτες την πρώτη ημέρα λειτουργίας

Τα ίδια και χειρότερα έγιναν και σήμερα με τα εγκαίνια του 'απέναντι'. Ο κόσμος από τις 6 το πρωί για τις 150 46'ρες των 888 ευρώ.
Τραγικές καταστάσεις... Κλειστή η Συγγρού, μποτιλιαρισμένες οι Ποσειδώνος και η Αμφιθέας...
Και μην πει κανείς ότι δεν ήξερε τί θα γίνει μετά το χάος της περασμένης εβδομάδας.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.509
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top