Sony BDP-S350 Blue Ray - Multirama προσφορά



Μηνύματα
163
Reaction score
1
Το πήρα παιδιά, ελπίζω να είναι καλο. Πάντως με πήραν άμεσος τηλέφωνο (!) και θα το έχω αύριο. Ελπίζω να είναι καλο και να ταιριάξει με τον Sony VLP-10 που έχω.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Sony BDP-S350 Blue Ray - Multirama προσφορά

Φιλε μου μολις το δουλεψεις ΚΑΙ με απλα dvd ενημερωσε μας. Η τιμη ειναι ...πολυτιμη!!!
 

Μηνύματα
163
Reaction score
1
Αν μπορέσω θα ανεβάσω και φωτογραφίες! Όντως η τιμή είναι φανταστική.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Re: Sony BDP-S350 Blue Ray - Multirama προσφορά

Αν μπορέσω θα ανεβάσω και φωτογραφίες! Όντως η τιμή είναι φανταστική.
Φωτο; βαλε κανενα dvd και πες μας εντυπωσεις γρηγορααα
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
σε 6 μήνες θα πωλούνται τα επώνυμα players 120-150 ευρώ και οι κινεζιές στα 50-70 ευρώ!!!
Ομως δεδομένου των σημερινών τιμών η προσφορά του Μουλτιδράμα είναι φανταστική!!!! (που και πού παθαίνουν κάτι και πραγματικά ξεπουλάνε σε φοβερά ανταγωνιστικές τιμές οι ατιμοι...!!!) Μπράβο τους!!
 

Μηνύματα
163
Reaction score
1
σε 6 μήνες θα πωλούνται τα επώνυμα players 120-150 ευρώ και οι κινεζιές στα 50-70 ευρώ!!!
Ομως δεδομένου των σημερινών τιμών η προσφορά του Μουλτιδράμα είναι φανταστική!!!! (που και πού παθαίνουν κάτι και πραγματικά ξεπουλάνε σε φοβερά ανταγωνιστικές τιμές οι ατιμοι...!!!) Μπράβο τους!!

Με την λογική αυτή δεν θα αγόραζε κανένας, ποτε, προϊόν τεχνολογίας φιλε.
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Με την λογική αυτή δεν θα αγόραζε κανένας, ποτε, προϊόν τεχνολογίας φιλε.
Ετσι είναι ακριβώς!!:107:

μαζί σου και ξέρεις πόσα καλούδια εχω αγοράσει όταν ακόμα οι τιμές τους ήταν στα υψη.... ασε μην τα σκέφτομαι και συγχίζομαι.... απλά επισήμανα την τάση που ερχεται, μιάς και κάπου το πήρε το μάτι μου οτι οι τιμές προς τα εκεί εχουν στόχο.
 

Μηνύματα
163
Reaction score
1
Ετσι είναι ακριβώς!!:107:

μαζί σου και ξέρεις πόσα καλούδια εχω αγοράσει όταν ακόμα οι τιμές τους ήταν στα υψη.... ασε μην τα σκέφτομαι και συγχίζομαι.... απλά επισήμανα την τάση που ερχεται, μιάς και κάπου το πήρε το μάτι μου οτι οι τιμές προς τα εκεί εχουν στόχο.
Ας όψεται η τρελα μας και το ότι τα θέλουμε όλα "χθες"!:116:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.826
Reaction score
95.133
Απάντηση: Sony BDP-S350 Blue Ray - Multirama προσφορά

ή και καθόλου αν δεν έχει η αντιπροσωπεία.
 

Μηνύματα
463
Reaction score
32
"επεσε" στα χερια μου διαφημιστικο του Πρακτικερ με προσφορα στο samsung bd 1500 στα 219 ευρω..... ναι δεν κανω λαθος ειναι διακοσια δεκα εννεα ευρώ (ολογραφως). Μιλαμε για κατρακυλα στις τιμες. Μαλλον θα απαντησουν τα κινεζικα μεγαθηρια οπου ναναι και στις κυριακατικες σε κανα χρονο θα μοιραζουν Blu ray.....
 



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Re: Sony BDP-S350 Blue Ray - Multirama προσφορά

Αν μπορέσω θα ανεβάσω και φωτογραφίες! Όντως η τιμή είναι φανταστική.
Τι εγινε, ειδες φως hd;:135:
 

Μηνύματα
463
Reaction score
32
Το 2500 ειναι μια κατηγορια πανω και παιζει κοντα στα 400 ευρω. Το παλιο μοντελο ειναι το 1400.
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Το 2500 ειναι μια κατηγορια πανω και παιζει κοντα στα 400 ευρω. Το παλιο μοντελο ειναι το 1400.
Παιδια το εχει κανεις ? Τι λεει (οσο αφορα την ποιοτητα εικονας ) στα blu ray ? Eκεινο το reon chipακι κανει τοσο καλο upscaling οσο λενε ?

Καμμια συγκριση με τα sony ?
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.750
Μηνύματα
2.874.693
Members
37.943
Νεότερο μέλος
Harris_K
Top