Sony W-66

Μηνύματα
229
Reaction score
42
Πωλείται το επαγγελματικό Sony W-66 cdrw player με ελάχιστες ώρες εγγραφής. Εξαιρετικό και ως player.Πωλείται λόγω του ότι δεν χρησιμοποιείται.
Τιμή 500 ευρώ μη διαπραγματεύσιμη. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6944202139. Αλέξανδρος
http://www.proaudioreview.com/article/1486
 

Μηνύματα
229
Reaction score
42
Απάντηση: Sony W-66

Λόγω των δύσκολων οικονομικών συνθηκών, δίδονται και ανταλλαγή αν σας ενδιαφέρουν με κάτι απο τα παρακάτω, αν βέβαια τύχει και τα διαθέτετε ήδη:

α. 15m RCA interconnects (μου λέτε τι διαθέτετε και το συζητάμε)

β. PS Audio Power Plant Premier ή PS Audio P1000 Power Plant 1000 ή EXACT POWER EP-15A 1.800 W ή EXACT POWER EP-15 A- 3U ΗIGH 1.800 W.

γ. Projector Optoma HD82.

δ. Ηχεία KEF Reference 202c, KEF Reference 201 σε χρώμα maple με ή χωρίς βάσεις.

ε. Magnepan MMG W On-Wall Speaker, MMG C Center Channel Speaker

Όσο για την διαφορά χρημάτων την συζητάμε...απο πλευράς μου θα είναι μετρητά άμεσα, απο πλευράς σας μέχρι και 3 μήνες... και αυτό όμως είναι προς συζήτηση.
Οι ανταλλαγές μπορούν να γίνουν και σε συνδιασμό και με τις άλλες αγγελίες μου για τα ηχεία Audio Spectrum (Hermes, Estia, Sirene), για τα καλώδια HMS Grand Finale, για τον επαγγελματικό εγγραφέα Sony W-66, και τέλος για το cd player CEC TL51 XR.

Αλέξανδρος, τηλ. 6944202139
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
229
Reaction score
42
Απάντηση: Sony W-66

Λόγω των δύσκολων οικονομικών συνθηκών, δίδονται και ανταλλαγή αν σας ενδιαφέρουν με κάτι απο τα παρακάτω, αν βέβαια τύχει και τα διαθέτετε ήδη:

Επίσης μιας που κάποια πουλήθηκαν και κάποιες άλλες αναγκες γεννήθηκαν η αγγελία διαμορφώνεται ως εξής:
α. 15m optical cable (μου λέτε τι διαθέτετε και το συζητάμε)

β. EXACT POWER EP-15A 1.800 W ή EXACT POWER EP-15 A- 3U ΗIGH 1.800 W.

γ. Ηχεία KEF Reference 202c, KEF Reference 201 σε χρώμα maple με ή χωρίς βάσεις.

δ. Magnepan MMG W On-Wall Speaker, MMG C Center Channel Speaker

ε. Western digital tv live

Όσο για την διαφορά χρημάτων την συζητάμε...απο πλευράς μου θα είναι μετρητά άμεσα.
Οι ανταλλαγές μπορούν να γίνουν και σε συνδιασμό και με τις άλλες αγγελίες μου για τα καλώδια HMS Grand Finale, για τον επαγγελματικό εγγραφέα Sony W-66, και τέλος για το cd player CEC TL51 XR.

Αλέξανδρος, τηλ. 6944202139
Ευχαριστώ.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.757
Μηνύματα
2.874.899
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top