TL audio......the Mufa Hi End World!!!!

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
Καλωδια και μηχανες με το κιλο....για περαστε!!!!!!!


Αudioquest

Tara Labs

Siltech cables

Kimber cables

Nordost

XLO

http://www.tl-audio.com/audiophile-cables/audio-interconnects.html

Ποσα απο αυτα εχουν βγει για πουλημα και εχουν μοσχοπουληθει σαν μεταχειρισμενα και εχουν αγοραστει απο χομπιστες ξεφτιλα............και πιστεψαν οτι εκαναν super αγορα.....ποσα λεφτα εχουν πεταχτει αραγε σε μαιμουδες χαιεντο εξαρτηματα!!!!!!

ριξτε μια ματια στην κατηγορια καλωδιων και σας αφηνω στις σκεψεις σας!!!!!!!!!!
 
Last edited:









Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Και τα ορίτζιναλ "μούφα" είναι και αυτά....:rolleyes: :laugh:
νομιζω πως θελεις να πειραξεις καποιον ... αλλα εγω ο ασχετος τι καλωδιο ηχειων να παρω τελικα για το ταπεινο μου hi-fi ?
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
νομιζω πως θελεις να πειραξεις καποιον ... αλλα εγω ο ασχετος τι καλωδιο ηχειων να παρω τελικα για το ταπεινο μου hi-fi ?
Ένα απλό μαύρο και άσχημο.;)
 






Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Kimber κάποια ρεύματος δοκίμασα που δεν τα έχω πλέον στην κατοχή μου... και πάλι δεν κατάλαβα τι εννοείς...:confused:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Ξαναγυρνάμε στο θέμα μας λοιπόν, εάν είναι από "σοβαρό" κατασκευαστή (το ξαναλέω, αυτό δεν σημαίνει ακριβό), ε τότε δεν υπάρχουν "καλά" και "κακά" καλώδια, απλά τι σου κάθεται στα αυτιά καλύτερα! Πχ, πάρε Mogami η Van Damme.;)
 
Last edited:

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
βασικα ψαχνω για συγκεκριμενες προτασεις (απο πιο εμπειρους "ομοιοπαθεις" :) ) η' για να το πω αλλιως - μια λυση πασπαρτου ... διοτι πως ν' ακουσω ενα καλωδιο στο δικο μου συστημα ... ?
π.χ. εχω ακουσει καποια interconnects που πηρα απο τις αγγελιες και μαζι με αλλα που πηρα απο μαγαζια (στην κατηγορια τιμης μεχρι 120 ευρω ) βρηκα πραγματα που δεν μου καθονταν καλα .... ωσπου μελος προτεινε το RG59 ... και το πραγμα μου 'κατσε (για το δικο μου συστηματακι παντα)
 

Μηνύματα
361
Reaction score
221
νομιζω πως θελεις να πειραξεις καποιον ... αλλα εγω ο ασχετος τι καλωδιο ηχειων να παρω τελικα για το ταπεινο μου hi-fi ?
με monitor cable και supra θα σαι μια χαρα...τα πρωτα τα χω 12 χρονια χεχε
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.092
Members
37.937
Νεότερο μέλος
daemon76
Top