YAMAHA DSP-A1 - ΒΛΑΒΗ - ΑΝΤΟΧΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ - SERVICE

Μηνύματα
483
Reaction score
107
Ευχαριστω πολυ τον Akis66 που μου εδωσε τον ενισχυτη του ,ετσι ο δικος μου Yamaha εγινε αψογος εμφανισιακα με καποια πραγματα που του ελειπαν.Επισης ενας φιλος ενδιαφερθηκε για καποια εσωτερικη πλακετα και ακομη αν καποιος φιλος ενδιαφερεται για κατι απο το εσωτερικο του ας μου στειλει π.μ.
Ευχαριστω και παλι.
 


Μηνύματα
2.768
Reaction score
1.191
Συγχαρητήρια στον Akis66 ! Τον ευχαριστώ και εγώ δημόσια γιατί δεν πρόλαβα με Pm !
Ο δικός μου DSP-A1 εκτελεί χρέη ενισχυτή στο PC με bookshelf ηχειάκια (MS Carnival) και δεν έχει δείξει σημάδια κόπωσης...
Βέβαια παίζει πάντα το πολύ μέχρι στην μέση ! Αν χρειαστώ ποτε κάτι ανταλλακτικό να ρωτήσω την παρέα ?
 

Μηνύματα
25
Reaction score
9
καλησπερα σας και καλα χριστουγεννα σε ολους,ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει ακομη ο Α1 γιατι εχω τον ιδιο,με καποια προβληματα,αν ναι αφηστε μηνυμα,ελπιζω να μην αργησα πολυ....και να υπαρχει,και παλι χρονια πολλα σε ολους σας!!!
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Μετα χαρας να σου δωσω εγω δυο που εχω αλλα τι σ εκανει να πιστευεις οτι θα βρεις ακρη ?
 




Μηνύματα
25
Reaction score
9
καλημερα χρονια πολλα η οθονη εχει προβλημα δε φαινεται τιποτα,και δεν παιζει το sub αυτα
[DOUBLEPOST=1450939055][/DOUBLEPOST]χρονια πολλα,ποσα χρηματα ζητας east ?
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Βρε εγω να στους κανω δωρο και τους δυο αλλα θα παει στραφι απο την στιγμη που η βλαβη προερχεται απο την πλαινη ψηφιακη πλακετα Οποτε ακριβως δεν εχω καταλαβει τι συζηταμε ?

Μην ξεχνας οτι και οι δυο που εχω εγω εχουν παρομοιες η χειροτερες βλαβες

Φιλικα
Σακης Πετροπουλος
 

Μηνύματα
25
Reaction score
9
χρονια πολλα σε ολους σας με υγεια,τον εναν θελω μονο να βγαλω την οθονη να την βαλω,οσο για το sub δεν εχει προβλημα μεγαλο στα σασι που ακουμπανε τα rca απο αγαρμπο τραβηγμα καλωδιου
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.692
Μηνύματα
2.870.072
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top