Πωλείται DENON DVD 2930

Μηνύματα
31
Reaction score
0
Χρώματος ασημί με τηλεχειρισμό και μικρή χρήση λόγω δημιουργίας HTPC λίγο αργότερα. Από εκείνη την στιγμή και μετά απλά κάθεται.
Το μηχάνημα έχει απίστευτες ρυθμίσεις όσον αφορά την εικόνα του και πάρα πολύ καλό ήχο.

Τιμή 400 Ευρώ
 


Μηνύματα
31
Reaction score
0
Νέα τιμή 300€

Να τονίσω ότι μπορεί σαν τεχνολογία να είναι ξεπερασμένη όσον αφορά τα νέα φορμά... αλλά παραμένει ένα από τα καλύτερα dvd player και απίστευτα καλό στον ήχο του όταν χρησιμοποιείται σαν cd player
 

Μηνύματα
31
Reaction score
0
Νέα τιμή 250€
για τα αυτά τα χρήματα αποτελεί την τέλεια πηγή...

Να θυμίσω ότι όταν κυκλοφόρησε η τιμή του ήταν στα 800€ ...
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
καλη τιμη το ειχες παρει τοτε!! 900 ειχα σκασει εγω..... :137:

χρωμα? να σε ρωτησω δεν ειναι και multiregion μου φαινεται το συγκεκριμενο ή οχι?
 

Μηνύματα
31
Reaction score
0
Χρώμα ασημί φίλε μου...
όσο για το αν είναι multiregion η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω γιατί ποτέ δενμου χρειάστηκε κάτι τέτοιο !!!
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Χρώμα ασημί φίλε μου...
όσο για το αν είναι multiregion η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω γιατί ποτέ δενμου χρειάστηκε κάτι τέτοιο !!!
ριχτου μια ματια νομιζει θα βοηθησει στη πωληση καθως υπαρχουν πολλοι εκει εξω που τους ενδιαφερω το συγκεκριμενο ... προσον :138:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Πωλείται DENON DVD 2930

Εξαιρετικό player για πηγή ότι πρέπει ! και ναι :137: γίνεται region free μέσω του πληκτρολογίου του χειριστηρίου του :126:

1. Remove any disc currently in the unit.
2. Power off using the front panel On/Off button (not standby).
3. Press and hold Stop and Pause.
4. Keep the above buttons held and Power-up the player using the On/Off button, hold the above buttons until the players name disappears from the front panel.
5. Wait until the unit finishes LOADING and the front panel of the player shows 0:00:00.
6. On the remote handset, press in sequence; 7 3 1 9 4 6 2 8
7. The unit should enter standby mode. On the front panel of the player, press the Standby button to turn the unit back on.
8. To confirm the update, press on the front panel Stop and Skip Forward (>>I). The front panel should briefly display “Region_A2”. If not, then repeat the process 1-7 above


http://www.avforums.com/forums/blu-...-dvd-2930-3930-multi-region-handset-hack.html
 


Μηνύματα
1.003
Reaction score
19
Απάντηση: Πωλείται DENON DVD 2930

Εξαιρετικό player για πηγή ότι πρέπει ! και ναι :137: γίνεται region free μέσω του πληκτρολογίου του χειριστηρίου του :126:

1. Remove any disc currently in the unit.
2. Power off using the front panel On/Off button (not standby).
3. Press and hold Stop and Pause.
4. Keep the above buttons held and Power-up the player using the On/Off button, hold the above buttons until the players name disappears from the front panel.
5. Wait until the unit finishes LOADING and the front panel of the player shows 0:00:00.
6. On the remote handset, press in sequence; 7 3 1 9 4 6 2 8
7. The unit should enter standby mode. On the front panel of the player, press the Standby button to turn the unit back on.
8. To confirm the update, press on the front panel Stop and Skip Forward (>>I). The front panel should briefly display “Region_A2”. If not, then repeat the process 1-7 above


http://www.avforums.com/forums/blu-...-dvd-2930-3930-multi-region-handset-hack.html
απο την hdmi περναει τον πολυκαναλο ηχο ενος SACD - DVD-A,ευχαριστω
 

Μηνύματα
31
Reaction score
0
Το player υπάρχει και συνεχίζει να πωλείται...

Νέα τιμή 200€ !!! τελική...

Η τιμή είναι πραγματικά εξευτελιστική... και το player πραγματικά πολύ καλό!!!
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Το player υπάρχει και συνεχίζει να πωλείται...

Νέα τιμή 200€ !!! τελική...

Η τιμή είναι πραγματικά εξευτελιστική... και το player πραγματικά πολύ καλό!!!
η ατιμη η κριση τι σου κανει..... :134: και γ@μω τα μηχανηματα κ μενει στο ραφι το ατιμο.....
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.089
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top