SteelBook Worldwide - The Complete List

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: STEELBOOK WORLDWIDE - The Complete List

Πάρτε μιά για την κορωνίδα :618:

Μιά για τους ερωτιάρηδες βρυκόλακες :618:

και μιά για τους τσίγκους :618:
Oι ντοματες να υποθεσω οτι είναι σε τσιγκινο καφασι ??? :135:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
ρε το φουστη το νικολα παραγωγη ντοματας να ειχε δε θα στελνε τοσες καθε φορα χαχαχαχαααααα!!!!
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Γιά την κορωνίδα της συλλογής μου λες Μάκη? :114:

Να μην την πιάνεις στο στόμα σου, θα μου τη ματιάσεις και θα πετσικάρει το αλουμίνιο! :204::204:
περιττο να σου πω οτι την ειχα παραγγειλει απτο ebay δε μου ρθε ποτε αλλα ας ειναι καλα το paypal τουλαχιστον πηραμε τα λεφτα πισω.... Το κανα δωρο σε dvd και ησυχασα αμα πιαααα......
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Μα θα σου την έδινα την κορωνίδα, απλώς ήθελα να σε ταλαιπωρήσω λίγο. :128:

Έτσι κι αλλιώς δεν βλέπεται.
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: STEELBOOK WORLDWIDE - The Complete List

Μα θα σου την έδινα την κορωνίδα, απλώς ήθελα να σε ταλαιπωρήσω λίγο. :128:

Έτσι κι αλλίώς δεν βλέπεται.

Ε μα πια με τη σαχλαμάρα, ούτε ένα ξεντέριασμα της προκοπής δεν έχει μέσα :405: όλο αγαπούλες και φιλάκια...τώρα αλλάξανε το παραμυθάκι και το γυρίσανε με λύκους και κοκκινοσκουφίτσες στο Red Riding Hood...άαααλλη γλυκανάλατη σαχλαμαρίτσα...

Μα καλά ρε τι βλέπουν οι έφηβοι σήμερα ; !!!!!
 


Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Re: STEELBOOK WORLDWIDE - The Complete List

Ε μα πια με τη σαχλαμάρα, ούτε ένα ξεντέριασμα της προκοπής δεν έχει μέσα :405: όλο αγαπούλες και φιλάκια...τώρα αλλάξανε το παραμυθάκι και το γυρίσανε με λύκους και κοκκινοσκουφίτσες στο Red Riding Hood...άαααλλη γλυκανάλατη σαχλαμαρίτσα...

Μα καλά ρε τι βλέπουν οι έφηβοι σήμερα ; !!!!!

εμμμμ τι νομιζεις οτι βλεπουν παρασκευη κ 13 ??? αυτα ειναι γιατις παλιοσειρες χαχαχαααααα
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
ιταλικο αναγλυφο σιδερο......



Uploaded with ImageShack.us

στο κοπολα αναφερομαι το νου σας το leathal weapon ειναι η κλασικη εκδοση κ αυτη απο ιταλια με ελληνικα.
 


Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
kαλα κ μου το θυμησες mamiliaki μου το φερε ο ανιψιος απο γερμανια κ μενα το psycho κ ακομα να μου το δωσει!!! το χει σπιτι του να σκονιζεται η κουφαλιτσα ........

με γειες με γειες θηριο!!! ( τα βλεπεις jdaki το σιδερο κυριαρχει ΚΑΙ στη κρητη!)
 






Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
εγω παλι για special version media player το καταλαβα!! λεω κοιτα να δεις ο νικολας αποχωριστηκε τα medetor κ πηγε κ αλλα φρουτα χαχαχαχαααααα :) :)
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
μπηκε ο νοεμβρης και μου φαινεται αλλαξοπιστησα!!!! ειχα μηνες να βαλω παραγγελια κ σημερα στο γραφειο γαμ$%^&%^%$#$%$##κα !!!!! Ευτυχως πλησιαζει η ονομαστικη γιορτη οποτε τη δικαιολογια την εχω ετοιμη χαχαχαχααχαααα!!!!

Μιλαγε για πρωτης ταξης σιδερο κρητικε!!! Κοιτα μη μου τα ματιασεις κ ρθουν σκουριασμενα σε σκισαααααααα!!!!!!!! :) :) :)
 


Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: STEELBOOK WORLDWIDE - The Complete List

και πολλοι αλλοι τιτλοι σε καλες τιμες

Περισσοτερα ΕΔΩ
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.294
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top