ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Πωλούνται 3 καλάμια και τα 3 καινούργια:

Το 1 είναι τις γνωστής AWA-SHIMA και είναι απίκο στο κουτί του με θήκη στα 6 μέτρα απο Garbon tech mitsubishi (ανθρακόνημα).
1 απίκο ακόμα στα 5 μέτρα απο ανθρακόνημα και αυτό, μάρκας TRABUCCO,και ένα καλάμι για βάρκα και για ακτή μάρκας TRABUCCO 2.70m απο άνθρακα με SIC δαχτυλίδια και power απο 50-100 GRS στην θήκη τους.

ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΝΟ 160 ΕΥΡΩ.











http://i51.tinypic.com/8wxkkw.jpg

http://i52.tinypic.com/13zpc0j.jpg

http://i55.tinypic.com/14kut91.jpg
 

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Οποιος ενδιαφέρεται η τιμή είναι συζητήσιμη.
Να προσθέσω οτι μόνο το AWA-SHIMA κάνει 140 ευρώ ( εχει την τιμή επάνω στο κουτί του ) και όπως είπα είναι καινούρια.Το awa-shima είναι στο κουτί του και εχει και θήκη,τα άλλα είναι με τις θήκες τους.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Συγνώμη για το off-topic φίλε μου, αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ:
Τί ονόματα είναι αυτά? Πού να μπλέκεις με Αβάσιμα και Τραμπούκους........:142:

Σου εύχομαι καλή πώληση!

Και πάλι συγνώμη.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Κύριε Γιάννη, γιατί κάνετε έμμεσο up σε αγγελίες;

5 μέρες κράτηση! :107:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Συγνώμη.....:120:

Θα το :409:
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Πω πω ρε συ παλικάρι , μου θύμισες παλιές καλές εποχές που κάναμε 600 χλμ πήγαινε έλα αυθημερόν για μερικές ώρες ψάρεμα με απίκο.
Κάπου έχω και εγώ ένα εννιάμετρο 400 γραμμαρίων στην αποθήκη μου
το οποίο το είχα πληρώσει αρκετά ευρώ πριν πολλά χρόνια...
Τέσπα, καλοπούλητα να΄ναι και να τα πάρει κάποιος να τα ευχαριστηθεί:107:
 

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Φίλε rose athens πως σου ήρθε αυτό ρε συ,τέλεια συνωνημία και δεν χρειάζεται να ζητάς σόρυ δεν ήταν για παρεξήγηση το αστείο σου και ήταν καλό.Μετά τις 5 μέρες κράτηση που σου έδωσε ο συντονιστής του φόρουμ ( κατά εμού έπρεπε παραπάνω ) περιμένω να απολογηθείς για τα αβάσιμα και τους τραμπούκους!:426:
kanakiani δεν γνωρίζω ποια περιοχή είσαι αλλά εγώ πολλά Σαββατοκύριακα την κάνω Χαλκίδα στο εξοχικό τις αραβωνιαστικιάς μου και δεν φεύγω χωρίς να ψαρέψω με φιλαράκια.Εγώ χρησιμοποιώ πέρα απο απίκο το κλασσικό καρούλι,καλάμια δεν μου αρέσουνε εμένα προσωπικά.Θεωρώ για αυτούς που ασχολούνται αλλά και μή οτι είναι απο τα καλύτερα χόμπι,ασε που χαλαρώνεις με την θάλασσα ακόμα και να μην εχεις πιάσει ούτε τσίμπιμα!:444:
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Φίλε rose athens πως σου ήρθε αυτό ρε συ,τέλεια συνωνημία και δεν χρειάζεται να ζητάς σόρυ δεν ήταν για παρεξήγηση το αστείο σου και ήταν καλό.Μετά τις 5 μέρες κράτηση που σου έδωσε ο συντονιστής του φόρουμ ( κατά εμού έπρεπε παραπάνω ) περιμένω να απολογηθείς για τα αβάσιμα και τους τραμπούκους!:426:
kanakiani δεν γνωρίζω ποια περιοχή είσαι αλλά εγώ πολλά Σαββατοκύριακα την κάνω Χαλκίδα στο εξοχικό τις αραβωνιαστικιάς μου και δεν φεύγω χωρίς να ψαρέψω με φιλαράκια.Εγώ χρησιμοποιώ πέρα απο απίκο το κλασσικό καρούλι,καλάμια δεν μου αρέσουνε εμένα προσωπικά.Θεωρώ για αυτούς που ασχολούνται αλλά και μή οτι είναι απο τα καλύτερα χόμπι,ασε που χαλαρώνεις με την θάλασσα ακόμα και να μην εχεις πιάσει ούτε τσίμπιμα!:444:
Mένω πολύ κοντά σε θάλασσα και καλό ψαρότοπο θα έλεγα.
Δυστυχώς όμως ο χρόνος πλέον είναι περιορισμένος.
Άσε που δεν υπάρχει και πολύ κέφι για ψάρεμα.
Περισσότερο τώρα ευχαριστιέμαι να την αγναντεύω από την βεράντα
μετά συνοδείας θαλασσινών εδεσμάτων, κρασιού ή τσίπουρου και φυσικά μουσικούλας.
Γεράματα:120:
 

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

ΟΛΑ ΜΑΖΙ 140 ΕΥΡΩ
Οποιος εχει κάποια προσφορά παρακαλώ να στείλει πμ αρκεί να είναι σε λογικά πλαίσια,ευχαριστώ.
 


Μηνύματα
388
Reaction score
0
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ 120 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ
 

Μηνύματα
2.796
Reaction score
202
Re: Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Φίλε rose athens πως σου ήρθε αυτό ρε συ,τέλεια συνωνημία και δεν χρειάζεται να ζητάς σόρυ δεν ήταν για παρεξήγηση το αστείο σου και ήταν καλό.Μετά τις 5 μέρες κράτηση που σου έδωσε ο συντονιστής του φόρουμ ( κατά εμού έπρεπε παραπάνω ) περιμένω να απολογηθείς για τα αβάσιμα και τους τραμπούκους!:426:
kanakiani δεν γνωρίζω ποια περιοχή είσαι αλλά εγώ πολλά Σαββατοκύριακα την κάνω Χαλκίδα στο εξοχικό τις αραβωνιαστικιάς μου και δεν φεύγω χωρίς να ψαρέψω με φιλαράκια.Εγώ χρησιμοποιώ πέρα απο απίκο το κλασσικό καρούλι,καλάμια δεν μου αρέσουνε εμένα προσωπικά.Θεωρώ για αυτούς που ασχολούνται αλλά και μή οτι είναι απο τα καλύτερα χόμπι,ασε που χαλαρώνεις με την θάλασσα ακόμα και να μην εχεις πιάσει ούτε τσίμπιμα!:444:
Εγω που φευγω απο Φαρσαλα η' Λαρισα και ξημεροβραδιαζομαι στην Αιδηψο,μπας και πιασω κανενα λαβρακι η' τσιπουρα στο λιμανι τι να πω???Τζαμπα τα δινει ο φιλος μας τα καλαμια.Θα ρωτησω ορισμενους και αν ειναι θα γραψω εδω μεσα η' θα πεσει τηλ.
 

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

Να είσαι καλά φίλε μου για το ενδιαφέρον και ευχαριστώ,προς το παρόν εχω συνάντηση αυριο για να τα πάρουν όλα,ετσι και στραβώσει κάτι θα ενημερώσω άμεσα.
Ακου να δείς!Απο Λάρισσα ή Φάρσαλα στην Αιδηψό,α ρε άτιμα ψάρια τι μας κάνετε!Ακόμα και για γυναίκα θα το σκεφτόμουνα να πάω τέτοια διαδρομή,χεχεχε:114:
 

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Απάντηση: ΚΑΛΑΜΙΑ 1 AWA-SHIMA ΚΑΙ 2 TRABUCCO.

100 ΕΥΡΩ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑ Η ΤΙΜΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top